SpellCheckPlugin - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
it: Configura la &correzione ortografica...

en: Auto Spell Check
it: Correzione ortografica automatica

en: Check Spelling
it: Controlla ortografia

en: Spelling
it: Ortografia

en: Add to Dictionary
it: Aggiungi al dizionario
