TableShape - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Rename
ja: 名前変更

en: Add
ja: 追加

en: Remove
ja: 削除

en: Enter Name:
ja: 名前を入力:

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
ja: OpenDocument Spreadsheet ファイルをインポート

en: Import
ja: インポート

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
ja: OpenDocument Spreadsheet ファイルをエクスポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Sheets
ja: シート

en: Sheet:
ja: シート:

en: Selected Sheet
ja: 選択されたシート

en: Table editing
ja: 表編集
