VectorShape - en to ja translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Vector Data
ja: ベクターデータを変更する

en: Vector image
ja: ベクター画像

en: A shape that shows a vector image (EMF/WMF/SVM)
ja: ベクターで表示された形状 (EMF/WMF/SVM)

en: Open Vector Image (EMF/WMF/SVM)
ja: ベクター画像を開きます (EMF/WMF/SVM)

en: Vector Image (EMF/WMF/SVM/SVG) tool
ja: ベクター画像 (EMF/WMF/SVM/SVG) ツール
