ChangecasePlugin - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Change case
ja: 文字種別を変換

en: Sentence case
ja: 文の文字種別

en: lowercase
ja: 小文字に (lowercase)

en: UPPER CASE
ja: 大文字に (UPPER CASE)

en: Initial Caps
ja: 単語の最初を大文字に (Initial Caps)

en: tOGGLE cASE
ja: 大文字と小文字を入れ替え (tOGGLE cASE)

en: Change Case...
ja: 文字種別を変換...
