SpellCheckPlugin - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
ja: スペルチェックを設定(&S)...

en: Auto Spell Check
ja: 自動スペルチェック

en: Check Spelling
ja: スペルをチェック

en: Spelling
ja: スペル

en: Add to Dictionary
ja: 辞書に追加
