calligra - en to ka translation catalogue (63 entries)

en: Format:
ka: ფორმატი:

en: Number
ka: რიცხვი

en: Name
ka: სახელი

en: Number and name
ka: რიცხვი და სახელი

en: Number without separator
ka: რიცხვი გამყოფის გარეშე

en: Number and name without separator
ka: რიცხვი და სახელი გამყოფის გარეშე

en: Level:
ka: დონე:

en: Chapter
ka: თავი

[ctx: date that can not be changed later]
en: Date (Fixed)
ka: თარიღი (ჩასწორებული)

en: Locale date format
ka: ენის თარიღის ფორმატი

en: Short locale date format
ka: ენის მოკლე თარიღის ფორმატი

en: Locale date & time format
ka: ენის თარიღისა და დროის ფორმატი

en: Short locale date & time format
ka: ენის მოკლე თარიღისა და დროის ფორმატი

en: Day
ka: დღე

en: Month
ka: თვე

en: Year
ka: წელი

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Flexible Digits (1-31)
ka: მოქნილი ციფრები (1-31)

en: 2 Digits (01-31)
ka: 2 ციფრი (01-31)

en: Abbreviated Name
ka: შემოკლებული სახელი

en: Long Name
ka: გრძელი სახელი

en: Flexible Digits (1-12)
ka: მოქნილი ციფრები (1-12)

en: 2 Digits (01-12)
ka: 2 ციფრი (01-12)

en: Possessive Abbreviated Name
ka: კუთვნილებითი შემოკლებული სახელი

en: Possessive Long Name
ka: კუთვნილებითი გრძელი სახელი

en: 2 Digits (01-99)
ka: 2 ციფრი (01-99)

en: 4 Digits
ka: 4 ციფრი

en: Flexible Digits (1-23)
ka: მოქნილი ციფრები (1-23)

en: 2 Digits (01-23)
ka: 2 ციფრი (01-23)

en: Flexible Digits (1-59)
ka: მოქნილი ციფრები (1-59)

en: 2 Digits (01-59)
ka: 2 ციფრი (01-59)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Date Correction:
ka: თარიღის ჩასწორება:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, correction)
en:  days
ka:  დღე

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the way the date should be displayed:
ka: აირჩიეთ, როგორ იქნება ნაჩვენები თარიღი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, custom)
en: Custom format
ka: ფორმატის ხელით მითითება

en: Author Name
ka: ავტორის სახელი

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: შინაარსი

en: File Name
ka: ფაილის სახელი

en: Keywords
ka: საკვანძო სიტყვები

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Page Count
ka: გვერდის რაოდენობა

en: Page Number
ka: გვერდის ნომერი

en: Custom
ka: ხელით

en: Name:
ka: სახელი:

en: New
ka: ახალი

en: Delete
ka: წაშლა

en: String
ka: სტრიქონი

en: Boolean
ka: ბულევი

en: Float
ka: მცურავი

en: Percentage
ka: პროცენტი

en: Currency
ka: ფული

en: Date
ka: თარიღი

en: Time
ka: დრო

en: Formula
ka: ფორმულა

en: Void
ka: ცარიელი

en: Value:
ka: მნიშვნელობა:

en: New Variable
ka: ახალი ცვლადი

en: Name for new variable:
ka: ახალი ცვლადის სახელი:

en: Delete variable <b>%1</b>?
ka: წავშალო ცვლადი <b>%1</b>?

en: Delete Variable
ka: ცვლადის წაშლა
