calligra - en to ka translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change something
ka: რამის შეცვლა

en: Template shape
ka: შაბლონის ფორმა

en: Simple shape that is used as a template for developing other shapes.
ka: მარტივი ფორმა, რომელიც სხვა ფორმების დახატვისას ნიმუშად გამოიყენება.

en: Open
ka: გახსნა

en: Template shape editing
ka: შაბლონის ფორმის ჩასწორება
