calligra - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Calligra Document Converter
ka: Calligra -ის დოკუმენტის გადამყვანი

en: Copyright 2001-%1 Calligra developers
ka: Copyright 2001-%1 Calligra-ის პროგრამისტები

en: Dan Leinir Turthra Jensen
ka: დან ლაინირ თუთა იენსენი

en: Input file
ka: შეყვანის ფაილი

en: Output file
ka: გამოტანის ფაილი

en: Make a backup of the destination file
ka: სამიზნე ფაილის მარქაფის შექმნა

en: Batch mode: do not show dialogs
ka: საბითუმო რეჟიმი: დიალოგები ნაჩვენები არ იქნება

en: Interactive mode: show dialogs (default)
ka: ინტერაქტიური რეჟიმი: დიალოგების ჩვენება (ნაგულისხმევი)

en: Mimetype of the output file
ka: გამოტანის ფაილის mime ტიპი

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
ka: დაბეჭდვის ორიენტაცია. შეიძლება იყოს პორტრეტული ან ლანდშაფტი.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
ka: ქაღალდის ზომა. A4, ოფიციალური, წერილი და ა.შ...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
ka: ქაღალდის მინდვრის ზომა. ნაგულისხმევი ზომაა 0.2.

en: Two arguments required
ka: აუცილებელია ორი არგუმენტი

en: Mimetype for input file %1 not found!
ka: შეყვანის ფალისთვის %1 MIME ტიპი ვერ ვიპოვე!

en: Mimetype not found %1
ka: Mimetype ვერ ვიპოვე %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
ka: MIME ტიპი ვერ ვიპოვე. სცადეთ -mimetype პარამეტრი მიუთითოთ

en: *** The conversion failed! ***
ka: *** გარდაქმნის შეცდომა! ***
