calligra - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
ka: &მართლწერის შემოწმების მორგება...

en: Auto Spell Check
ka: მართლწერის ავტომატური შემოწმება

en: Check Spelling
ka: მართლწერის შემოწმება

en: Spelling
ka: მართლწერა

en: Add to Dictionary
ka: ლექსიკონში ჩამატება
