calligra - en to ka translation catalogue (51 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
ka: ფორმულისთვის ტექსტის დამატება

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
ka: მწკრივების შეცვლა

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
ka: ტექსტის დამატება

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
ka: მწკრივის დამატება

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
ka: მწკრივის წაშლა

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
ka: სვეტის ჩასმა

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
ka: სვეტის წაშლა

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
ka: ფორმულის ელემენტების ჩასმა.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
ka: ფორმულის ელემენტების წაშლა

[ctx: @title:group]
en: Edit
ka: ჩასწორება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
ka: ფონტი:

[ctx: @title:group]
en: Insert
ka: ჩასმა

en: Arrows
ka: ისრები

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Relations
ka: კავშირები

en: Operators
ka: ოპერატორები

en: Miscellaneous
ka: სხვადასხვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Elements:
ka: ელემენტები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Symbols:
ka: სიმბოლოები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Actions:
ka: ქმედებები:

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
ka: ჩატვირთვა...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
ka: შენახვა...

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
ka: დოკუმენტი შეიცავს გარე ბმულს, დაშორებულ დოკუმენტამდე
    %1

en: Confirmation Required
ka: საჭიროა თანხმობა

en: Download
ka: ჩამოტვირთვა

en: Skip
ka: გამოტოვება

en: Formula
ka: ფორმულა

en: A formula
ka: ფორმულა

en: Insert fenced element
ka: შემოსაზღვრული ელემენტის ჩასმა

en: Insert enclosed element
ka: ჩასმული ელემენტის ჩასმა

en: Insert root
ka: ფესვის ჩასმა

en: Insert square root
ka: კვადრატული ფესვის ჩასმა

en: Insert fraction
ka: ნაწილის ჩასმა

en: Insert bevelled fraction
ka: კონუსური ნაწილის ჩასმა

en: Insert 3x3 table
ka: 3x3 ცხრილის ჩასმა

en: Insert 2 dimensional vector
ka: 2-განზომილებიანი ვექტორის ჩასმა

en: Insert subscript
ka: ქვესკრიპტის ჩასმ

en: Insert superscript
ka: ზესკრიპტის ჩასმ

en: Insert sub- and superscript
ka: ქვე- და ზესკრიპტის ჩასმა

en: Insert overscript
ka: ზესკრიპტის ჩასმა

en: Insert underscript
ka: ქვესკრიპტის ჩასმა

en: Insert under- and overscript
ka: ზე და ქვესკრიპტის ჩასმა

en: Insert row
ka: მწკრივის დამატება

en: Insert column
ka: სვეტის ჩასმა

en: Remove row
ka: მწკრივის წაშლა

en: Remove column
ka: სვეტის წაშლა

en: Formula editing
ka: ფორმულის ჩასწორება

en: Mode:
ka: რეჟიმი:

en: Parse error.
ka: დამუშავების შეცდომა.

en: Edit formula with LaTeX/Matlab syntax
ka: ფორმულის ჩასწორება LaTeX/Matlab-ის სინტაქსით

en: Edit formula with LaTeX syntax
ka: ფორმულის ჩასწორება LaTeX-ის სინტაქსით
