calligra - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Rename
ka: გადარქმევა

en: Add
ka: დამატება

en: Remove
ka: წაშლა

en: Enter Name:
ka: შეიყვანეთ სახელი:

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
ka: დოკუმენტი შეიცავს გარე ბმულს, დაშორებულ დოკუმენტამდე
    %1

en: Confirmation Required
ka: საჭიროა თანხმობა

en: Download
ka: ჩამოტვირთვა

en: Skip
ka: გამოტოვება

en: Spreadsheet
ka: ელექტრონული ცხრილი

en: Spreadsheet Shape
ka: ელცხრილის ფორმა

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
ka: OpenDocument Spreadsheet ფაილის შემოტანა

en: Import
ka: შემოტანა

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
ka: OpenDocument Spreadsheet ფაილის გატანა

en: Export
ka: გატანა

en: Sheets
ka: ფურცლები

en: Sheet:
ka: ფურცელი:

en: Selected Sheet
ka: შერჩეული ფურცელი

en: View Options
ka: პარამეტრების ნახვა

en: Table editing
ka: ცხრილის ჩასწორება

en: Area is too large.
ka: არეალი ძალიან დიდია.

en: Hide Row
ka: მწკრივის დამალვა

en: Height: %1 %2
ka: სიმაღლე: %1 %2

en: Hide Column
ka: სვეტის დამალვა

en: Width: %1 %2
ka: სიგანე: %1 %2
