calligra - en to ka translation catalogue (12 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change video
ka: ვიდეოს შეცვლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnVideoFile)
en: Replace video...
ka: ვიდეოს ჩანაცვლება...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPlay)
en: Play Video
ka: ვიდეოს დაკვრა

en: Play
ka: დაკვრა

en: Pause
ka: შეჩერება

en: Stop
ka: გაჩერება

en: Unmute
ka: დადუმების გამორთვა

en: Mute
ka: დადუმება

en: Save as part of document
ka: დოკუმენტის ნაწილად შენახვა

en: Video
ka: ვიდეო

en: Video, embedded or fullscreen
ka: ვიდეო, ჩადგმული ან სრულ ეკრანზე

en: Video handling
ka: ვიდეოს დამუშავება
