calligra - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Change case
ka: რეგისტრის შეცვლა

en: Sentence case
ka: წინადადების რეგისტრი

en: lowercase
ka: დაბალი რეგისტრი

en: UPPER CASE
ka: მაღალი რეგისტრი

en: Initial Caps
ka: პირველი სიმბოლო მაღალ რეგისტრში

en: tOGGLE cASE
ka: რეგისტრის გადართვა

en: Change Case...
ka: რეგისტრის შეცვლა...
