ChangecasePlugin - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Change case
kk: Үлкен-кішілігін ауыстыру

en: Sentence case
kk: Сөйлемдегідей

en: lowercase
kk: кіші әріптер

en: UPPER CASE
kk: ҮЛКЕН ӘРІПТЕР

en: Initial Caps
kk: Үлкеннен бастап

en: tOGGLE cASE
kk: әІПТЕРДІ тЕРІСТЕУ

en: Change Case...
kk: Үлкен-кішілігін ауыстыру...
