ArtisticTextShape - en to kk translation catalogue (29 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
kk: Мәтін ұзіндісін қосу

en: ArtisticTextShape
kk: КөркемЖазуҚалыпы

en: A shape which shows a single text line
kk: Бір жол жазуын көрсететін қалып

en: Artistic Text
kk: Көркем жазу

en: Detach Path
kk: Сүрлеу бойынан босату

en: Convert to Path
kk: Сүрлеуге аудару

en: Bold text
kk: Қалың жазу

en: Italic text
kk: Көлбеу жазу

en: Superscript
kk: Жол үстілік

en: Subscript
kk: Жол астылық

en: Anchor at Start
kk: Басын бекіту

en: Anchor at Middle
kk: Ортасын бекіту

en: Anchor at End
kk: Соңын бекіту

en: Click to change cursor position.
kk: Меңзердің орнын өзгерту үшін түртіңіз.

en: Click to select text shape.
kk: Мәтіннің қалыпын таңдау үшін түртіңіз.

en: Double click to put text on path.
kk: Мәтінді сүрлеу бойына салу үшін қос түртім жасаңыз.

en: Drag handle to change start offset.
kk: Бастапқы шегінісін өзгерту үшін тізгінін тартыңыз.

en: Press escape to finish editing.
kk: Өңдеуді аяқтау үшін Esc-ті басыныз.

en: Press return to finish editing.
kk: Өңдеуді аяқтау үшін Enter пернесін басыныз.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
kk: Сүрлеуге аудару

en: Text Properties
kk: Мәтіннің қасиеттері

en: Text On Path
kk: Мәтін сүрлеу бойынша

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
kk: Сүрлеу бойынан жіберу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
kk: Мәтін бекіткішін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
kk: Қаріпті өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
kk: Мәтіннің шегінісін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
kk: Сүрлеу бойынан босату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
kk: Мәтін ұзіндісін өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
kk: Мәтін ұзіндісін ауыстыру
