kspreadsolver - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
kk: Функция оңтайландырғышы...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
kk: Дәлдігі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
kk: Итерация саның шегі

en: Function Optimizer
kk: Функция оңтайландырғышы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
kk: Оңтайландыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
kk: Максимумға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
kk: Минимумға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
kk: Мәні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
kk: Параметрлері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
kk: Функциясы:
