karbon - en to kk translation catalogue (55 entries)

en: Blend
kk: Араластыру

en: Blend mode
kk: Араластыру режімі

en: Normal
kk: Қәдімгі

en: Multiply
kk: Көбейту

en: Screen
kk: Экран

en: Darken
kk: Күңгірттеу

en: Lighten
kk: Жарықтау

en: Gaussian blur
kk: Гауссиан бойынша бұлдырлау

en: Radius
kk: Радиус

en: Color Matrix
kk: Түс матрицасы

en: Apply color matrix
kk: Түс матрицасын қолдану

en: Saturate colors
kk: Қанық түстер

en: Rotate hue
kk: Реңкті бұрмалау

en: Luminance to alpha
kk: Мөлдірлікке дейін жарық қылу

en: Saturate value
kk: Қанықтық деңгейі

en: Angle
kk: Бұрышы

en: Color matrix
kk: Түс матрицасы

en: Component transfer
kk: Компонентін тасмалдау

en: Function
kk: Функция

en: Identity
kk: Әлпеті

en: Table
kk: Кесте

en: Discrete
kk: Бөлек&Үлестіру

en: Linear
kk: Сызықты

en: Gamma
kk: Гамма

en: Values
kk: Мәндері

en: Slope
kk: Еңіс

en: Intercept
kk: Y-пен қиылысуы

en: Amplitude
kk: Амплитудасы

en: Exponent
kk: Экспонента

en: Offset
kk: Шегініс

en: Composite
kk: Композиті

en: Operation
kk: Амал

en: Convolve Matrix
kk: Үйірткі матрицасы

en: Duplicate
kk: Қосарлау

en: Wrap
kk: Орауы

en: None
kk: Жоқ

en: Edge mode:
kk: Шет күйі:

en: Kernel size:
kk: Өзектің өлшемі:

en: Target point:
kk: Көздеген нүктесі:

en: Divisor:
kk: Бөлгіші:

en: Bias:
kk: Ығысуы:

en: Preserve alpha
kk: Альфасын сақтау

en: Edit kernel
kk: Өзегін өңдеу

en: Flood fill
kk: Құйып толтыру

en: Flood color
kk: Толтыру түсі

en: Image
kk: Кескін

en: Select image...
kk: Кескінді таңдау...

en: Select image
kk: Кескінді таңдау

en: Merge
kk: Біріктіру

en: Morphology
kk: Морфологиясы

en: Erode
kk: Эрозия

en: Dilate
kk: Созылу

en: Operator:
kk: Операторы:

en: Radius x:
kk: x радиусы:

en: Radius y:
kk: y радиусы:
