KarbonTools - en to kk translation catalogue (67 entries)

en: A calligraphic shape
kk: Каллиграфиялық қалып

en: Calligraphic Shape
kk: Каллиграфиялық қалып

en: Save profile as...
kk: Профилін былай сақтау...

en: Remove profile
kk: Профилін өшіру

en: &Follow selected path
kk: Таңдалған сүрлеуге &еру

en: Use tablet &pressure
kk: Планшет &басымын қолдану

en: Width:
kk: Ені:

en: Thinning:
kk: Ұштауы:

en: Use tablet &angle
kk: Планшеттегі иілу &бұрышы қолданылсын

en: Angle:
kk: Иілуі:

en: Fixation:
kk: Бекіту:

en: Caps:
kk: Ұштары:

en: Mass:
kk: Масса:

en: Drag:
kk: Сүйреу:

en: Current
kk: Қолданыстағы

en: Profile name
kk: Профилінің атауы

en: Please insert the name by which you want to save this profile:
kk: Сақтағыңыз келген профильге атау беріңіз:

en: Sorry, the name you entered is invalid.
kk: Келтірген атауыңыз жарамсыз.

[ctx: invalid profile name]
en: Invalid name.
kk: Атауы жарамсыз.

en: A profile with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
kk: Былай аталған профиль бар екен.
    Үстінен жазыла берсін бе?

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Graphics Pen
kk: Графикалық қалам

en: Fill
kk: Құйып толтыру

en: Calligraphy: increase width
kk: Каллиграфия: қалыңдығын үлкейту

en: Calligraphy: decrease width
kk: Каллиграфия: қалыңдығын азайту

en: Calligraphy: increase angle
kk: Каллиграфия: иілуін үлкейту

en: Calligraphy: decrease angle
kk: Каллиграфия: иілуін азайту

en: Calligraphy
kk: Каллиграфия

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add filter effect
kk: Сүзгі эффектін қосу

en: Add effect to current filter stack
kk: Эффектті тізбегіне қосу

en: Add to filter presets
kk: Сүзгілер жинағына қосу

en: Remove filter preset
kk: Сүзгі жинағын өшіру

en: Effect name
kk: Эффекттің атауы

en: Please enter a name for the filter effect
kk: Сүзгі эффекттің атауын келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FilterEffectEditWidget)
en: Filter Effect Editor
kk: Сүзгі эффект өңдегіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Effects and Connections
kk: Эффекттер мен байланыстары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter Presets
kk: Сүзгілер жинағы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Effect Properties
kk: Эффекттің қасиеттері

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove filter effect
kk: Сүзгі эффектін өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set filter stack
kk: Сүзгі тізбегін орнату

en: Effects
kk: Эффекттер

en: View and edit filter
kk: Сүзгіні қарау және өзгерту

en: Remove filter from object
kk: Сүзгіні нысандан өшіру

en: Add Filter
kk: Сүзгіні қосу

en: W:
kk: Е:

en: H:
kk: Б:

en: Effect Region
kk: Эффект аумағы

en: Drag to move gradient position.
kk: Градиенттің орналасуын жылжыту үшін сүйреңіз.

en: Drag to move color stop. Double click to remove color stop.
kk: Түсті таңдау белгісін жылжыту үшін сүйреңіз. Белгісін кетіру үшін қос түртім жасаңыз.

en: Drag to move color stop.
kk: Түсті таңдау белгісін жылжыту үшін сүйреңіз.

en: Drag to move gradient position. Double click to insert color stop.
kk: Градиенттің орналасуын жылжыту үшін сүйреңіз. Түсті таңдау белгісін қою үшін қос түртім жасаңыз.

en: Edit Gradient
kk: Градиентті өңдеу

en: Predefined Gradients
kk: Дайын градиенттер

en: Original
kk: Түпнұсқасы

en: Tiled
kk: Қатарлаған

en: Stretched
kk: Созылған

en: Top Left
kk: Жоғары солға

en: Top
kk: Жоғарға

en: Top Right
kk: Жоғары оңға

en: Left
kk: Солға

en: Center
kk: Ортаға

en: Right
kk: Оңға

en: Bottom Left
kk: Төменгі солға

en: Bottom
kk: Төменге

en: Bottom Right
kk: Төменгі оңға

en: Pattern Options
kk: Өрнек параметрлері

en: Patterns
kk: Өрнектер
