koffice-defaulttools - en to kk translation catalogue (85 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, toggleEditMode)
en: Edit Mode
kk: Өңдеу режімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEscape)
en: Escape Direction
kk: Айналып өту бағыты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAlign)
en: Alignment
kk: Туралау

en: Align to left edge
kk: Сол жақ шетін туралау

en: Align to horizontal center
kk: Жатығынан ортасын туралау

en: Align to right edge
kk: Оң жақ шетін туралау

en: Align to top edge
kk: Төменгі шетін туралау

en: Align to vertical center
kk: Тігінен ортасын туралау

en: Align to bottom edge
kk: Төменгі шетін туралау

en: Escape in all directions
kk: Бүкіл жақтан айналып өту

en: Escape in horizontal directions
kk: Жатығынан айналып өту

en: Escape in vertical directions
kk: Тігінен айналып өту

en: Escape in left direction
kk: Сол жақтан айналып өту

en: Escape in right direction
kk: Оң жақтан айналып өту

en: Escape in up direction
kk: Жоғарынан айналып өту

en: Escape in down direction
kk: Төменінен айналып өту

en: Drag to edit connection.
kk: Қосылымды өзгерту үшін сүйреңіз.

en: Double click connection or press delete to remove it.
kk: Қосылымды өшіру үшін қос түртім жасаңыз не Delete-ті басыңыз.

en: Click to edit connection points.
kk: Қосылу нүктелерін өзгерту үшін түртіңіз.

en: Drag to move connection point. Double click connection or press delete to remove it.
kk: Нүктені жылжыту үшін сүйреңіз. Қосылымды өшіру үшін қос түртім жасаңыз не Delete-ті басыңыз.

en: Double click connection point or press delete to remove it.
kk: Қосылым нүктесін өшіру үшін қос түртім жасаңыз не Delete-ті басыңыз.

en: Double click to add connection point.
kk: Қосылым нүктесін қосу үшін қос түртім жасаңыз.

en: Drag to create new connection.
kk: Қосылымды жасау үшін тартыңыз.

en: Connection
kk: Қосылым

en: Line
kk: Түзу сызық

en: Connection Point
kk: Қосылым нүктесі

en: Connect shapes
kk: Қалыптарды байланыстыру

en: Bring to &Front
kk: &Алға шығару

en: &Raise
kk: Көтеру

en: &Lower
kk: Төмендету

en: Send to &Back
kk: Артқа &тығу

en: Align Left
kk: Солға туралау

en: Horizontally Center
kk: Жатығынан ортаға

en: Align Right
kk: Оңға туралау

en: Align Top
kk: Жоғарға туралау

en: Vertically Center
kk: Тігінен ортаға

en: Align Bottom
kk: Төменге туралау

en: Group
kk: Тобы

en: Ungroup
kk: Ыдырату

en: Click and drag to move guide line.
kk: Бағыттау сызығын жылжыту үшін іліп алып сүйреңіз.

en: Left click rotates around center, right click around highlighted position.
kk: Ортасынан айналу үшін - сол, көрсетілген орыннан айналып бұру үшін - оң жақ түртім жасаңыз.

en: Click and drag to shear selection.
kk: Таңдалғанды қисайту үшін іліп алып сүйреңіз.

en: Click and drag to resize selection.
kk: Таңдалғанды қисайту үшін іліп алып сүйреңіз.

en: Click and drag to move selection.
kk: Таңдалғанды жылжыту үшін іліп алып сүйреңіз.

en: Click and drag to resize selection. Middle click to set highlighted position.
kk: Таңдалғанның өлшемін өзгерту үшін іліп алып сүйреңіз.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Group shapes
kk: Қалыптарды топтастыру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ungroup shapes
kk: Қалыптарды ыдырату

en: Arrange
kk: Құрастыру

en: Geometry
kk: Геометрия

en: Fill
kk: Толтыру

en: Shadow
kk: Көлеңке

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate
kk: Бұру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Shear X
kk: X бойынша қисайту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Shear Y
kk: Y бойынша қисайту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Scale
kk: Масштабтау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reset Transformations
kk: Түрлендірулерін ысырып тастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rotateButton)
en: Rotate
kk: Бұру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, shearXButton)
en: Shear X
kk: X бойынша қисайту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, shearYButton)
en: Shear Y
kk: Y бойынша қисайту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, scaleXButton)
en: Scale X
kk: X масштабы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, scaleYButton)
en: Scale Y
kk: Y масштабы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, scaleAspectCheckBox)
en: Keep aspect ratio
kk: Ара қатынасын сақтал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetButton)
en: Reset Transformations
kk: Түрлендірулерін ысырып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
kk: Өлшемін өзгерту

en: Press ALT to hold x- or y-position.
kk: x- не y-бойлығын ұстау үшін ALT-ті басыңыз.

en: Press CTRL to resize from center.
kk: Ортадан өлшемін өзгерту үшін CTRL-ды басыңыз.

en: Press ALT to rotate in 45 degree steps.
kk: 45 градустан бұрау үшін ALT-ті басыңыз.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Shear
kk: Қисайту

en: Double click to add guide line.
kk: Бағыттау сызығын қосу үшін қос түртім жасаңыз.

en: Click and drag to move guide line. Double click to remove guide line.
kk: Бағыттау сызығын жылжыту үшін іліп алып сүйреңіз. Оны өшіру үшін қос түртім жасаңыз.

en: Guides Editor
kk: Бағыттауларын өзгерту

en: Guides Insertor
kk: Бағыттауларын енгізу

en: Edit guidelines
kk: Бағыттау сызықтарын өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Horizontal
kk: Жатық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Vertical
kk: Тік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation:
kk: Бағдары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Position:
kk: Орны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
kk: Қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_horizontalSpinBox)
en: Insert this number of horizontal equally spaced guides.
kk: Қанша жатық, аралықтары бірдей, бағыттауыштар ендіру керегі.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_horizontalEdgesCheckBox)
en: Insert guides at the horizontal edges.
kk: Бағыттауыштарды жатық шеттеріне ендіру.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_verticalSpinBox)
en: Insert this number of vertical equally spaced guides.
kk: Қанша тік, аралықтары бірдей, бағыттауыштар ендіру керегі.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_verticalEdgesCheckBox)
en: Insert guides at the vertical edges.
kk: Бағыттауыштарды тік шеттеріне ендіру.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_erasePreviousCheckBox)
en: Erase previous guides
kk: Алдыңғы.бағыттауыштары өшірілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createButton)
en: Create
kk: Құру
