koffice-dockers - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
kk: Қалыптар бұл жинақта жоқ! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
kk: Дұрыс Calligra файлы емес: %1

en: No body tag found in file: %1
kk: Мынау файлда body тегі жоқ: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
kk: Мынау файлда office:drawing тегі жоқ: %1

en: No shapes found in file: %1
kk: Мына файлда қалыптар жоқ: %1

en: Add Shape
kk: Қалыпты қосу

en: More
kk: Қосымша

en: Open Shape Collection
kk: Қалып жинағын ашу

en: Remove Shape Collection
kk: Қалып жиының өшіру

en: Default
kk: Әдетті

en: Geometrics
kk: Геометрия

en: Arrows
kk: Жебелер

en: Funny
kk: Күлкілі

en: Collection Error
kk: Жиын қатесі

en: Shape Properties
kk: Қалыптың қасиеттері

en: Snap Settings
kk: Жабысқақтықты баптау
