koffice - en to kk translation catalogue (822 entries)

en: Angle snapping delta:
kk: Жабысу бұрышының аттамы:

en: Activate angle snap:
kk: Бұрыш жабысқақтығын белсендету:

en: Angle Constraints
kk: Бұрыш шектеулері

en: Line
kk: Сызық

en: Precision:
kk: Дәлдігі:

[ctx: The raw line data]
en: Raw
kk: Өңделмеген

en: Curve
kk: Қисық

en: Straight
kk: Түзу

en: Optimize
kk: Оңтайландыру

en: Exactness:
kk: Нақтылығы:

en: Pencil
kk: Қрындаш

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Connection
kk: Байланысын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change parameter
kk: Параметрді өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
kk: Сүрлеуге аудару

[ctx: (qtundo-format)]
en: Break subpath at points
kk: Ішкі сүрлеуін нүктеде үзу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Combine paths
kk: Сүрлеулерді біріктіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move control point
kk: Басқару нүктені жылжыту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set fill rule
kk: Толтыру ережесін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert points
kk: Нүктелерді ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge points
kk: Нүктелерді біріктіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move points
kk: Нүктелерді жылжыту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove points
kk: Нүктелерді өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set point type
kk: Нүктенің түрін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reverse paths
kk: Сүрлеулерді теріс бұру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Break subpath
kk: Ішкі сүрлеуін үзу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change segments to curves
kk: Сегментті қисыққа аудару

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change segments to lines
kk: Сегментті түзуге аудару

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set marker
kk: Маркерді орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Align shapes
kk: Қалыптарды туралау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set background
kk: Аясын орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clip Shape
kk: Қалыпты бекіту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
kk: Қалыпты құру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete shape | Delete shapes
kk[0]: Қалыптарды өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Distribute shapes
kk: Қалыптарды үлестіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Group shapes
kk: Қалыптарды топтастыру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add shapes to group
kk: Қалыпты топқа қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Keep Aspect Ratio
kk: Ара қатынасын сақтау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lock shapes
kk: Қалыптарды бұғаттау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move shapes
kk: Қалыптарды жылжыту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder shapes
kk: Қалыптарды реттеу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Shape RunAround
kk: Қалыпты айналып өтуін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Shadow
kk: Көлеңкесін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Shear shapes
kk: Қалыптарды қисайту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize shapes
kk: Қалыптардің өлшемін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set stroke
kk: Штрихті орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set opacity
kk: Мөлдірсіздікті орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unclip Shape
kk: Қалыпты босату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unclip Shapes
kk: Қалыптарды босату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ungroup shapes
kk: Қалыптарды ыдырату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Close subpath
kk: Ішкі сүрлеуді тұйықтау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Join subpaths
kk: Ішкі сүрлеулерін біріктіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove subpath
kk: Ішкі сүрлеуін өшіру

en: Standard
kk: Стандартты

en: Lines
kk: Сызықтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTypeDesc)
en: Type:
kk: Түрі:

en: Tie
kk: Байланыстыру

en: A connection between two other shapes
kk: Екі қалып арасындағы байланыс

en: Show Grid
kk: Торды көрсету

en: Shows or hides grid
kk: Торын көрсету/жасыру

en: Simple path shape
kk: Қарапайым сүрлеу қалыпы

en: A simple path shape
kk: Қарапайым сүрлеу қалыпы

en: %1 Options
kk: %1 параметрі

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Shapes
kk: Қалыптарды орналастыру

en: Active tool: %1
kk: Белсенді құрал: %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nodeSnapGuide)
en: Nodes
kk: Түйіндер

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, extensionSnapGuide)
en: Extension of lines
kk: Сызық кеңейтілімдері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, boundingBoxSnapGuide)
en: Bounding box of shape
kk: Қалыптың төртбұрыш қоршауы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, snapDistance)
en: Proximity distance where snapping happens
kk: Жабысу басталатын жақындық

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, snapDistance)
en:  px
kk:  пкс

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, orthogonalSnapGuide)
en: Orthogonal
kk: Ортогоналды

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, intersectionSnapGuide)
en: Intersection of lines
kk: Сықтардын қиылысуы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, lineGuideSnapGuide)
en: Guide lines
kk: Бағыттауыш сызықтары

en: Embedded svg shape
kk: Құрамдағы svg қалыпы

en: Create object
kk: Нысанды құру

en: Pan
kk: Мәнзаралау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Segment
kk: Кесіндіні өзгерту

en: Corner point
kk: Бұрыш нүктесі

en: Smooth point
kk: Жазық нүктесі

en: Symmetric Point
kk: Симметриялы нүкте

en: Make curve point
kk: Қисықтың нүктесі қылу

en: Make line point
kk: Түзудің нүктесі қылу

en: Segment to Line
kk: Кесінді->Түзу

en: Segment to Curve
kk: Кесінді->Қисық

en: Insert point
kk: Нүктені ендіру

en: Remove point
kk: Нүктені өшіру

en: Break at point
kk: Нүктеде үзу

en: Break at segment
kk: Кесіндіні үзу

en: Join with segment
kk: Кесіндімен біріктіру

en: Merge points
kk: Нүктелерді біріктіру

en: To Path
kk: Сүрлеуге

en: Line/Curve
kk: Түзу/Қисық

en: Drag to move handle.
kk: Сүйреп жылжыту тұтқасы.

en: Drag to move point. Shift click to change point type.
kk: Сүйреп жылжыту нүктесі. Нүктенің түрін өзгерту үшін Shift-пен түртіңіз.

en: Drag to move control point.
kk: Басқару нүктені жылжыту үшін сүйреңіз.

en: Drag to change curve directly. Double click to insert new path point.
kk: Кисықты өзгерту үшін оны сүйреңіз. Сүрлеудің жаңа нүктесін қою үшін қос түртім жасаңыз.

en: Press B to break path at selected point.
kk: Сүрлеуді таңдаған нүктеде үзу үшін B-ні басыңыз.

en: Press B to break path at selected segments.
kk: Сүрлеуді таңдаған кесіндіде үзу үшін B-ні басыңыз.

en: Zoom
kk: Ұлғайту/кішірейту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, zoomInButton)
en: Zoom In
kk: Ұлғайту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, zoomOutButton)
en: Zoom Out
kk: Кішірейту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, convertToPath)
en: Convert To Path
kk: Сүрлеуге аудару

en: Scripts
kk: Скрипттер

en: Script Manager
kk: Скрипт менеджері

en: Execute Script File...
kk: Скрипт файлын орындау...

en: Script Manager...
kk: Скрипт менеджері...

en: Execute Script File
kk: Скрипт файлын орындау

en: Install Script Package
kk: Скрипт дестесін орнату

en: Could not read the package "%1".
kk: "%1" дестесі оқылмайды.

en: The package "%1" does not contain a valid install.rc file.
kk: "%1" дестесінің дұрыс install.rc файлы жоқ.

en: Failed to parse the install.rc file at package "%1".
kk: "%1" дестесінің install.rc файлының талдау жаңылысы.

en: Failed to determinate location where the package "%1" should be installed to.
kk: "%1" дестесінің орнату орнын анықтау жаңылысы.

en: A script package with the name "%1" already exists. Replace this package?
kk: "%1" деп аталған скрипт дестесі бар ғой. Десте ауыстырылсын ба?

en: Replace
kk: Ауыстыру

en: Could not uninstall this script package. You may not have sufficient permissions to delete the folder "%1".
kk: Бұл скрипт дестесі орнатудан шығарылмайды. "%1" қапшығын өшіру рұқсатыңыз жеткіліксіз болуы мүмкін.

en: Could not uninstall the script package "%1" since the script is not installed.
kk: "%1" скрипт дестесі орнатудан шығарылмайды, өйткені ол орнатылмаған.

en: Could not uninstall the script package "%1". You may not have sufficient permissions to delete the folder "%1".
kk: "%1" скрипт дестесі орнатудан шығарылмайды. "%1" қапшығын өшіру рұқсатыңыз жеткіліксіз болуы мүмкін.

en: Save
kk: Сақтау

en: Add script file
kk: Скрипт файлын қосу

en: Add collection folder
kk: Жинақтау қапшығын қосу

en: Install script package file
kk: Скрипт десте файлын орнату

en: Install online script package
kk: Скрипт дестесін онлайн орнату

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, add)
en: Add
kk: Қосу

en: Script File
kk: Скрипт файлы

en: Script
kk: Скрипт

en: Collection
kk: Жинаққа

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
kk: Амалдан қайту

en: Undo %1
kk: %1 амалынан қайту

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
kk: Қайтудан айну

en: Redo %1
kk: %1 амалын қайталау

en: Redo
kk: Қайтудан айну

en: Undo
kk: Амалдан қайту

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: File
kk: Файл

en: Document Settings
kk: Құжат параметрлері

en: No autosave
kk: Автосақтамау

[ctx: unit symbol for minutes, leading space as separator]
en:  min
kk:  мин

en: Autosave interval:
kk: Автосақтау аралығы:

en: Create backup file:
kk: Сақтық көшірмені жасау:

en: Grid
kk: Тор

en: Show grid:
kk: Торды көрсету:

en: Snap to grid:
kk: Торға келтіру

en: Grid color:
kk: Тордың түсі:

en: Spacing
kk: Аралығы

[ctx: Horizontal grid spacing]
en: &Horizontal:
kk: &Жатығынан

[ctx: Vertical grid spacing]
en: &Vertical:
kk: &Тігінен

en: Misc
kk: Түрлі басқа

en: Units:
kk: Бірліктері:

en: Handle radius:
kk: Түтқаның радиусы

en: Grab sensitivity:
kk: Аулау шеңбері:

en: Paste offset:
kk: Орналастырудың ығысуы:

en: Paste at Cursor:
kk: Меңзеген жерге орналастыру

en: Only print and exit
kk: Тек басып шығу

en: Override display DPI
kk: Дисплейдің айырымдылығын басып тастау

en: Only export to PDF and exit
kk: Тек PDF-ті экспорттап шығу

en: Filename for export-pdf
kk: PDF файлының атауы

en: just load the file and then exit
kk: тек файлды жүктеу де шығу

en: load the file, show the window and progressbar and then exit
kk: файлды жүктеу, терезесін және барыс жолағын көрсету де шығу

en: Filename to write profiling information into.
kk: Профильдеу ақпаратты жазатын файлдың атауы

en: Load a file and save it as an ODF file. Meant for debugging.
kk: Файлды жүктеп алып ODF түрінде сақтау. Жөндеуге керек.

en: No template found for: %1
kk: Келесі үшін үлгі табылмады: %1

en: Too many templates found for: %1
kk: Келесі үшін үлгілер тым көп: %1

en: Template %1 failed to load.
kk: %1 үлгісі жүктелмеді.

[ctx: @title:window]
en: Recover Files
kk: Файлдарды қалпына келтіру

en: The following autosave file can be recovered:
kk: Келесі автосақталатын файл қалпына келтіруге келеді:

en: The following autosave files can be recovered:
kk: Келесі автосақталатын файлдар қалпына келтіруге келеді:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template at application start up
kk: Бастағанда әрқашанда осы үлгіні қолдану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template
kk: Әрқашан осы үлгі қолданылсын

en: Making backup...
kk: Сақтық көшірмесін жасау...

en: Saving...
kk: Сақтау...

en: Could not save
    %1
kk: %1
    сақталмады

en: Could not save %1
    Reason: %2
kk: %1 сақталмады
    Себебі: %2

en: Document <i>%1</i> saved
kk: <i>%1</i> құжаты сақталды

en: The password of this encrypted document is not known. Autosave aborted! Please save your work manually.
kk: Бұл шифрланған құжаттың паролі беймәлім. Автосақтау доғарылды! Қолмен сақтап көріңіз.

en: Autosaving...
kk: Автосақтау...

en: Error during autosave! Partition full?
kk: Автосақтау кезіндегі қате! Дискі толы?

en: Could not create the file for saving
kk: Сақтау үшін файл құрылмады

en: Not able to write '%1'. Partition full?
kk: '%1' жазылмады. Дискі толы ма?

en: Not able to write RDF metadata. Partition full?
kk: RDF метадерегі жазылмады. Дискі бөлімі толы ма?

en: Error while trying to write '%1'. Partition full?
kk: '%1' жазу кезіндегі қате. Дискі толы ма?

en: Malformed URL
    %1
kk: Жарамсыз URL
    %1

en: An autosaved file exists for this document.
    Do you want to open it instead?
kk: Бұл құжаттың автосақтталған файлы бар.
    Мынаның орнына соны ашып көресіз бе?

en: The file %1 does not exist.
kk: %1 деген файл жоқ.

en: Opening Document
kk: Құжатты ашу...

en: Could not create the filter plugin
kk: Сүзгі плагині құрылмады

en: Could not create the output document
kk: Шығыс құжаты құрылмады

en: File not found
kk: Файл табылмады

en: Cannot create storage
kk: Жинақтау құрылмады

en: Bad MIME type
kk: MIME түрі дұрыс емес

en: Error in embedded document
kk: Ендірме құжатта қате

en: Format not recognized
kk: Танылмайтын пішім

en: Not implemented
kk: Іске асырылмаған

en: Parsing error
kk: Талдау қатесі

en: Document is password protected
kk: Құжат паролімен қорғалған

en: Invalid file format
kk: Жарамсыз файл пішімі

en: Internal error
kk: Ішкі қате

en: Out of memory
kk: Жад тапшылығы

en: Empty Filter Plugin
kk: Бос сүзгі плагині

en: Trying to load into the wrong kind of document
kk: Жарамсыз құжат түрін жүктеп алу әрекеті

en: Failed to download remote file
kk: Қашықтағы файлды жүктеп алу жаңылысы

en: Unknown error
kk: Беймәлім қате

en: Document <i>%1</i> loaded
kk: <i>%1</i> құжаты жүктелді

en: Could not find %1
kk: %1 табылмады

en: Parsing error in %1 at line %2, column %3
    Error message: %4
kk: %1 дегеннің %2-жолында, %3-бағанында талдау қатесі
    Қате хабарламасы: %4

en: %1 is not a file.
kk: %1 деген файл емес.

en: Could not open the file for reading (check read permissions).
kk: Файл оқуға ашылмады (оқу рұқсатын тексеріңіз).

en: Could not read the beginning of the file.
kk: Файлдың басы оқылмады.

en: parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
kk: Негізгі құжаттың %1-жолында, %2-бағанында талдау қатесі
    Қате хабарламасы: %3

en: Not a valid Calligra file: %1
kk: Дұрыс Calligra файлы емес: %1

en: Invalid document: no file 'maindoc.xml'.
kk: Жарамсыз құжат: 'maindoc.xml' файлы жоқ.

en: Document <i>%1</i> contains several versions. Go to File->Versions to open an old version.
kk: <i>%1</i> құжаттың бірнеше нұсқасы бар. Ескі нұсқасын ашу үшін Файлға өту -> Нұсқалары дегенге барыңыз.

en: Untitled
kk: Аталмаған

en: <p>The document <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
kk: <p><b>'%1'</b> құжаты өзгерілген.</p><p>Сақтауды қалайсыз ба?</p>

en: Internal error: saveXML not implemented
kk: Ішкі қатесі: saveXML іске асырылмаған

en: Could not open
    %1
kk: %1
    ашылмады

en: Could not open %1
    Reason: %2
kk: %1 ашылмады
    Себебі: %2

en: a word processing
kk: мәтінді өңдеу

en: a spreadsheet
kk: электрондық кесте

en: a presentation
kk: презентация

en: a chart
kk: диаграмма

en: a drawing
kk: сурет

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
kk: "%1" құжаты өзгертілген.
    Сақтамақсыз ба, әлде ысырып тастамақсыз ба?

en: Close Document
kk: Құжатты жабу

en: No
kk: Жоқ

en: Yes
kk: Иә

en: Could not export file.
kk: Файл экспорталмайды.

en: Missing Export Filter
kk: Экспорт сүзгісі жоқ

en: Could not import file of type
    %1
kk: %1
    түрдегі файл импортталмайды

en: Missing Import Filter
kk: Импорт сүзгісі жоқ

en: Choose Filter
kk: Сүзгіні таңдау

en: Case Sensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп

en: Match cases when searching
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп іздеу

en: Match only whole words
kk: Тұтас сөздерді ғана іздеу

en: Whole Words Only
kk: Тек бүтін сөздерді

en: Find from Cursor
kk: Меңзерден бастап іздеу

en: Start searching from the current cursor
kk: Іздеуді меңзер тұрған жерден бастау

en: %1 unsaved document (%2)
kk: %1 сақталмаған құжат (%2)

en: Export as PDF...
kk: PDF-ке экспорттау...

en: Reload
kk: Қайта жүктеу

en: Versions...
kk: Нұсқалар...

en: Open ex&isting Document as Untitled Document...
kk: &Бар құжатты Аталмаған деп ашу...

en: E&xport...
kk: Э&кспоттау...

en: En&crypt Document
kk: Құжатты шиф&рлау

en: &Uncompress to Directory
kk: Қапшыққа &тарқату

en: &New View
kk: &Жаңа көрініс

en: Document Information
kk: Құжат туралы мәлімет

en: Full Screen Mode
kk: Толық экранды режім

en: Show Dockers
kk: Докерлерін көрсету

en: Dockers
kk: Докерлері

en: (write protected)
kk: (жазудан қорғалған)

en: Save as %1
kk: %1 деп сақтау

en: %1 (unknown file type)
kk: %1 (беймәлім файл түрі)

en: <qt>Saving as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to save in this format?</qt>
kk: <qt>%1 деп сақтағанда кейбір пішімдеулер жоғалуға ықтимал.<p>Сонда да осы пішімінде сақтай берейік пе?</qt>

en: Confirm Save
kk: Сақтау құпталсын

en: <qt>Exporting as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to export to this format?</qt>
kk: <qt>%1 дегенге экспорттау кейбір пішімдеулерін жоғалтуға апаруы мүмкін.<p>Сонда да осы пішімінге экспорттала берсін ба?</qt>

en: Confirm Export
kk: Экспорттауды құптау

en: Export
kk: Экспорт ету

en: untitled
kk: аталмаған

en: Open Document
kk: Құжатты ашу

en: Import Document
kk: Құжатты импорттау

en: Export as PDF
kk: PDF қылып экспорттау

en: Cannot export to the specified file
kk: Келтірілген файл экспорттауға келмеді

en: Document
kk: Құжат

en: Document - %1
kk: Құжат - %1

en: You will lose all changes made since your last save
    Do you want to continue?
kk: Соңғы сақталғаннан кейінгі жасалған өзгерістерді жоғалтасыз
    Жалғастырасыз ба?

en: Warning
kk: Ескерту

en: Show %1 Toolbar
kk: %1 құралдар панелін көрсету

en: Hide %1 Toolbar
kk: %1 құралдар панелін жасыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openExistingButton)
en: Open Existing Document
kk: Бар құжатты ашу

en: Recent Documents
kk: Жуырдағы құжаттар

en: Custom Document
kk: Өзіндік құжаты

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Printing
kk: Басып шығару

en: Printing done
kk: Басып шығарылды

en: Close
kk: Жабу

en: Stopped
kk: Тоқтап тұр

en: Open This Document
kk: Осы құжатты ашу

[ctx: File modification date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Modified:</b></td><td>%1</td></tr>
kk: <tr><td><b>Өзгертілген:</b></td><td>%1</td></tr>

[ctx: File access date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Accessed:</b></td><td>%1</td></tr>
kk: <tr><td><b>Ашылған:</b></td><td>%1</td></tr>

en: Show Guides
kk: Бағыттауыштарын көрсету

en: Shows or hides guides
kk: Бағыттауыштарын көрсету/жасыру

en: Create Template
kk: Үлгіні құру

[ctx: Template name]
en: Name:
kk: Атауы:

en: Group:
kk: Тобы:

en: &Add Group...
kk: Топты қ&осу...

en: &Remove
kk: Ө&шіру

en: Picture
kk: Сурет

en: &Preview
kk: &Карап-шығу

en: Custom:
kk: Өзгеше:

en: &Select...
kk: &Таңдау...

en: Use the new template as default
kk: Жаңа үлгіні әдетті қылу

en: Do you really want to overwrite the existing '%1' template?
kk: Шынымен '%1' деген үлгінің үстінен жазбақсыз ба?

en: Add Group
kk: Топты қосу

en: Enter group name:
kk: Топтың атауы:

en: This name is already used.
kk: Бұндай атау қолданыста бар ғой.

en: Do you really want to remove that group?
kk: Шынымен бұл топты құртпақсыз ба?

en: Remove Group
kk: Топты өшіру

en: Do you really want to remove that template?
kk: Шынымен бұл үлгіні өшірмексіз бе?

en: Remove Template
kk: Үлгіні өшіру

en: Could not load picture.
kk: Сурет жүктелмеді.

en: No picture available.
kk: Сурет жоқ.

en: Use This Template
kk: Осы Үлгіні қолдану

en: Version
kk: Нұсқасы

en: Date & Time
kk: Күні мен уақыты

en: Saved By
kk: Сақтаған

en: Comment
kk: Түсініктемесі

en: &Add
kk: Қ&осу

en: &Modify
kk: Ө&згерту

en: &Open
kk: &Ашу

en: A new version could not be added
kk: Жаңа нұсқа қосылмайды

en: Date: %1
kk: Күні: %1

en: Active Author Profile
kk: Белсенді автордың профилі

[ctx: choice for author profile]
en: Anonymous
kk: Анонимді

en: Default Author Profile
kk: Әдетті автордың профилі

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: No store backend
kk: Сақтайтын тетік жоқ

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
kk: Негізгі құжатта %1-жолында, %2-бағанында талдау қатесі
    Қате хабарламасы: %3

[ctx: Page size]
en: Screen
kk: Экран

[ctx: Page size]
en: Custom
kk: Өзгеше

en: Millimeters (mm)
kk: Миллиметр (мм)

en: Centimeters (cm)
kk: Сантиметр (см)

en: Decimeters (dm)
kk: Дециметр (дм)

en: Inches (in)
kk: Дюйм (д)

en: Pica (pi)
kk: Пика (пи)

en: Cicero (cc)
kk: Цицеро (цц)

en: Points (pt)
kk: Пойнт (пт)

en: Pixels (px)
kk: Пиксел (пк)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change master slide
kk: Үлгі слайдты өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change master page
kk: Үлгі бетті өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Page Layout
kk: Бетте орналасуы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display master background
kk: Үлгі аясын көрсету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display slide background
kk: Слайдтың аясын көрсету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display page background
kk: Беттің аясын көрсету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show master shapes
kk: Жетекші қалыптарды көрсету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide master shapes
kk: Жетекші қалыптарды жасыру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
kk[0]: Слайдт(ард)ы өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete page | Delete pages
kk[0]: Бетт(ерд)і өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert slide
kk: Слайдты ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert page
kk: Бетті ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move slide | Move slides
kk[0]: Слайдт(ард)ы жылжыту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move page | Move pages
kk[0]: Бетт(ерд)і жылжыту

en: Configure
kk: Баптау

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
kk: Құжат

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
kk: Авторы

en: Author
kk: Авторы

en: Select a master slide design:
kk: Слайдтың үлгі құрылымы:

en: Master Slide
kk: Үлгі слайды

en: Select a master page design:
kk: Беттің үлгі құрылымы:

en: Master Page
kk: Үлгі бет

en: Slide %1
kk: %1-слайд

en: Page  %1
kk: %1-бет

en: Layer
kk: Қабаты

en: Group
kk: Тобы

en: Shape
kk: Қалып

en: Slide
kk: Слайд

en: Visible
kk: Көрінетін

en: Locked
kk: Бұғатталған

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reparent shapes
kk: Қалыптарды қайта еншілеу

en: &Move Here
kk: Мұнда &жылжыту

en: &Copy Here
kk: Мұнда &көшірмелеу

en: C&ancel
kk: Қ&айту

en: Add a new slide or layer
kk: Жаңа слайдты не қабатты қосу

en: Add a new page or layer
kk: Жаңа бетті не қабатты қосу

en: Page
kk: Бет

en: Delete selected objects
kk: Таңдалған нысандарды жою

en: Raise selected objects
kk: Таңдалған нысандарды алға шығару

en: Lower selected objects
kk: Таңдалған нысандарды артқа шығару

en: Minimal View
kk: Ықшам көрініс

en: Detailed View
kk: Егжей-тегжейлі көрініс

en: Thumbnail View
kk: Нобайлар көрінісі

en: View mode
kk: Көрсету режімі

en: Enter the name of the new layer:
kk: Жаңа қабаттың атауы:

en: New Layer
kk: Жаңа қабат

en: New layer
kk: Жаңа қабат

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Layer
kk: Қабатты құру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Layer
kk: Қабатты өшіру

en: Could not delete all layers. At least one layer is required.
kk: Бүкіл қабаттарды өшіруге болмайды. Кемінде біреуі қалу керек.

en: Error deleting layers
kk: Қабаттарды өшіру қатесі

en: Add a new slide
kk: Жаңа слайдты қосу

en: Add a new page
kk: Жаңа бетті қосу

en: Cut
kk: Қиып алу

en: Copy
kk: Көшіріп алу

en: Paste
kk: Орналастыру

en: Page %1
kk: %1-бет

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Slide | Paste Slides
kk[0]: Слайдт(ард)ы орналастыру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Page | Paste Pages
kk[0]: Бетт(терд)і орналастыру

en: Tools
kk: Құралдар

en: D&elete
kk: Ө&шіру

en: Snap to Grid
kk: Торға келтіру

en: Show Master Pages
kk: Үлгі беттерін көрсету

en: Show Rulers
kk: Өлшегіштерін көрсету

en: Show/hide the view's rulers
kk: Көріністің өлшегіштерін көрсету/жасыру

en: Insert Page
kk: Бетті ендіру

en: Insert a new page after the current one
kk: Назардағынан кейін жаңа бетті ендіру

en: Copy Page
kk: Бетті көшіріп алу

en: Copy the current page
kk: Назардағы бетті көшіріп алу

en: Delete Page
kk: Бетті алып тастау

en: Delete the current page
kk: Назардағы бетті өшіру

en: Master Page...
kk: Үлгі бет...

en: Page Layout...
kk: Беттің пішімі...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Variable
kk: Айнымалы

en: Import Document...
kk: Құжатты импорттау

en: Configure...
kk: Баптау...

en: Import Slideshow
kk: Слайд-шоуды импорттау

en: Could not import
    %1
kk: %1
    импортталмады

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change page layout
kk: Бет пішімін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundImage)
en: Set image ...
kk: Кескінің орнату...

en: Background
kk: Аясы

en: Page Background
kk: Беттің аясын

en: Page Design
kk: Беттің құрылымы

en: Slide Design
kk: Слайд құрылымы

en: Use background of master page
kk: Үлгі слайд аясын қолдану

en: Use background of master slide
kk: Үлгі слайд аясы қолданылсын

en: Display shapes of master page
kk: Үлгі бетттің қалыптарын көрсету

en: Display shapes of master slide
kk: Үлгі слайдтың қалыптарын көрсету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change slide background image
kk: Үлгі слайдтың кескіндерін көрсету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change page background image
kk: Беттің ая кескінін өзгерту

en: Master Slide %1/%2
kk: %1/%2 үлгі слайды

en: Slide %1/%2
kk: %1/%2-слайды

en: Master Page %1/%2
kk: %1/%2 үлгі беті

en: Page %1/%2
kk: %1/%2 беті

en: Clear
kk: Тазалау

en: Subtract
kk: Азайту

en: Multiply
kk: Көбейту

en: Alpha mask
kk: Альфа қалқасы

en: Alpha
kk: Альфа

en: Undefined operation in the alpha color space
kk: Альфа түстер кеңістігінде анықталмаған амал

en: L*a*b* (16-bit integer/channel, unmanaged)
kk: L*a*b* (16-бит бүтін/арна, баптаусыз)

en: Lightness
kk: Жарықтық

en: RGB (16-bit integer/channel, unmanaged)
kk: RGB (16-бит бүтін сан/арна, баптаусыз)

en: RGB (8-bit integer/channel, unmanaged)
kk: RGB (8-бит бүтін сан/арна, баптаусыз)

en: Blue
kk: Көк

en: Green
kk: Жасыл

en: Red
kk: Қызыл

en: Undefined operation in the %1 space
kk: %1 кеңістігінде анықталмаған амал

en: Undefined operation in the %1 color space
kk: %1 түстер кеңістігінде анықталмаған амал

en: Simple Color Conversion Engine
kk: Қарапайым түстер түрлендіру тетігі

en: Alpha darken
kk: Альфа күңгірттеу

en: Behind
kk: Артында

en: Dissolve
kk: Ерту

en: Erase
kk: Кетіру

en: Normal
kk: Кәдімгі

en: Overlay
kk: Үстеме

en: Grain Merge
kk: Дақтарын біріктіру

en: Grain Extract
kk: Дақтарын шығару

en: Hard Mix
kk: Қатты араластыру

en: Geometric Mean
kk: Орташа геометриялық өлшем

en: Parallel
kk: Параллель

en: Allanon
kk: Алланон

en: Screen
kk: Экран

en: Color Dodge
kk: Түсін ашық реңктеу

en: Linear Dodge
kk: Пропорционал ашық реңктеу

en: Lighten
kk: Жарықтау қылу

en: Hard Light
kk: Қатты ашық қылу

en: Soft Light (SVG)
kk: Сәл ашық қылу (SVG)

en: Soft Light (Photoshop)
kk: Сәл ашық қылу (Photoshop)

en: Gamma Light
kk: Гамма-ашықтау

en: Vivid Light
kk: Ап-ашық қылу

en: Pin Light
kk: Нүктелі ашық қылу

en: Linear Light
kk: Пропорционал ашық қылу

en: Color Burn
kk: Түсті қоюлату

en: Linear Burn
kk: Сызықтық қоюлату

en: Darken
kk: Күңгірттеу

en: Gamma Dark
kk: Гамма-күңгірттеу

en: Addition
kk: Қосу

en: Inversed-Subtract
kk: Терістеп азайту

en: Divide
kk: Бөлу

en: Arcus Tangent
kk: Жанаспалы доға

en: Difference
kk: Айырылымы

en: Exclusion
kk: Қоспасы

en: Equivalence
kk: Бірдейлігі

en: Additive-Subtractive
kk: Қосымша-Айырылымша

en: Copy Red
kk: Қызылдығын көшіріп алу

en: Copy Green
kk: Жасылдығын көшіріп алу

en: Copy Blue
kk: Көктігін көшіріп алу

en: Color
kk: Түсі

en: Hue
kk: Реңкі

en: Saturation
kk: Қанықтық

en: Increase Saturation
kk: Қанықтығын арттыру

en: Decrease Saturation
kk: Қанықтығын кеміту

en: Luminosity
kk: Жарықтығы

en: Increase Luminosity
kk: Жарықтығын арттыру

en: Decrease Luminosity
kk: Жарықтығын кеміту

en: Color HSI
kk: HSI түсі

en: Hue HSI
kk: HSI реңкі

en: Saturation HSI
kk: HSI қанықтығы

en: Increase Saturation HSI
kk: HSI қанықтығын арттыру

en: Decrease Saturation HSI
kk: HSI қанықтығын кеміту

en: Intensity
kk: Күштілігі

en: Increase Intensity
kk: Күштілігін арттыру

en: Decrease Intensity
kk: Күштілігін арттыру

en: Color HSL
kk: HSL түсі

en: Hue HSL
kk: HSL Реңкі

en: Saturation HSL
kk: HSL қанықтығы

en: Increase Saturation HSL
kk: HSL қанықтығын арттыру

en: Decrease Saturation HSL
kk: HSL қанықтығын кеміту

en: Increase Lightness
kk: Ашықтығын арттыру

en: Decrease Lightness
kk: Ашықтығын кеміту

en: Color HSV
kk: HSV түсі

en: Hue HSV
kk: HSV реңкі

en: Saturation HSV
kk: HSV қанықтығы

en: Increase Saturation HSV
kk: HSV қанықтығын арттыру

en: Decrease Saturation HSV
kk: HSV қанықтығын кеміту

en: Value
kk: Мәні

en: Increase Value
kk: Мәнің үлкейту

en: Decrease Value
kk: Мәнің азайту

en: Generic RGB Histogram
kk: Негізгі RGB гистограммасы

en: L*a*b* Histogram
kk: L*a*b* гистограммасы

en: Generic L*a*b* Histogram
kk: Негізгі L*a*b* гистограммасы

en: Grayscale
kk: Сұр реңкті

en: Grayscale (without transparency)
kk: Сұр реңкті (мөлдірліксіз)

en: 8 Bits
kk: 8 бит

en: 16 Bits
kk: 16 бит

en: 16 Bits Float
kk: 16 бит жылжымалы үтірлі

en: 32 Bits Float
kk: 32 бит жылжымалы үтірлі

en: 64 Bits Float
kk: 64 бит жылжымалы үтірлі

en: Arithmetic
kk: Арифметикалық

en: Negative
kk: Теріс

en: Mix
kk: Қоспалау

en: Inverse Subtract
kk: Азайтып терістеу

en: Burn
kk: Қоюлау

en: Additive Subtractive
kk: Қосымша Айырылымша

en: Alpha Darken
kk: Альфа-күңгірттеу

en: Bumpmap
kk: Бедер

en: SVG Gradient
kk: SVG градиенті

en: Select the object you want to reference
kk: Сілтейтін нысанның түрін таңдау

en: Reference
kk: Сілтемелер

en: Set For All Existing
kk: Баршаға орнату

[ctx: statement is an Rdf related term]
en: <qt>Edits will be lost.<p>There is %1 invalid statement left.</qt> | <qt>Edits will be lost.<p>There are %1 invalid statements left.</qt>
kk[0]: <qt>Өзгерістер жоғалады.<p>Әлі %1 дұрыс емес жері бар.</qt>

[ctx: statement is an Rdf related term]
en: Discard invalid statements?
kk: Қате жерлері алынып тасталсын ба?

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Triples
kk: Үштіктер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newStylesheet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTripleButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newNamespaceButton)
en: new
kk: жаңа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, copyTripleButton)
en: copy
kk: көшірмелеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteStylesheet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteTripleButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteNamespaceButton)
en: delete
kk: өшіру

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Namespaces
kk: Атаулар кеңістіктері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_namespaceView)
en: Prefix
kk: Префиксі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_namespaceView)
en: Namespace
kk: Атаулар кеңістігі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Semantic
kk: Семантика

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sparqlExecute)
en: Execute
kk: Орындау

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Stylesheets
kk: Стиль кестелер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Set the default stylesheet for Semantic objects in this document. New RDF objects will use this stylesheet automatically. The buttons allow you to set the stylesheet for all existing semantic objects to the new default stylesheet as well.
kk: осы құжаттағы семантикалық нысандары үшін әдетті эл.кестесін орнатыңыз. Жаңа RDF нысаны  автоматты түрде осы эл.кестесні пайдаланады. Бұл батырма бар семантикалық нысандар үшін де, жаңа нысандар үшін де, эл.кестелерін орнатып беруге көмектеседі.

en: Apply Stylesheet
kk: Стиль кестесін қолдану

en: System
kk: Жүйе

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Reapply Current
kk: Қолданыстағыны қайта ету

en: Disassociate
kk: Айыру

en: Edit %1
kk: %1 дегенді өзгерту

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Stylesheet Definition
kk: Стиль кестесінің анықтамасы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Variables Available
kk: Бар айнымалылар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Description
kk: Сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, stylesheets)
en: Stylesheet Name
kk: Стиль кестенің атауы

en: Empty
kk: Бос

en: Literal
kk: Әрібті

en: Blank
kk: Бланк

en: Valid
kk: Дұрыс

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Predicate
kk: Предикат

en: Object
kk: Нысан

en: Obj Type
kk: Ныс. түрі

en: DataType
kk: Дерек түрі

en: Stored In
kk: Сақталған жері

en: This document contains an unknown checksum. When you give a password it might not be verified.
kk: Құжатта беймәлім бақылау қосындысы бар. Келтірілген пароль тексерістен өтпеуі мүмкін.

en: This document contains an unknown encryption method. Some parts may be unreadable.
kk: Құжатта беймәлім шифрлау әдісі бар. Кейбір бөлшектері оқылмауы мүмкін.

en: This document contains incomplete encryption data. Some parts may be unreadable.
kk: Құжатта шифрлауы аяқталмаған деректері бар. Кейбір бөлшектері оқылмауы мүмкін.

en: QCA has currently no support for SHA1 or PBKDF2 using SHA1. The document can not be opened.
kk: QCA қазір SHA1 не SHA1 қолданатын PBKDF2 қолдамайды. Құжат ашылмайды.

en: The manifest file seems to be corrupted. It cannot be modified and the document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
kk: Манифест файлы бүлінген сияқты. Ол өзгертілмейді де құжат оқылмайды. Жұмысыңызды жоғалтпау үшін құжатты сақтау жолын тауып қөріңіз.

en: The manifest file cannot be written. The document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
kk: Манифест файлы жазылмайды.Құжат оқылмайтын болады. Жұмысыңызды жоғалтпау үшін құжатты сақтау жолын тауып қөріңіз.

en: Please enter the password to open this file.
kk: Бұл файлды ашу үшін паролін келтіріңіз.

en: Please enter the password to encrypt the document with.
kk: Құжатты шифрлау үшін паролін келтіріңіз.

en: Do you want to save the password?
kk: Паролін сақтауды қалайсыз ба?

en: The directory mode is not supported for remote locations.
kk: Каталог режімі қашық орналасуын қолдамайды.

en: Calligra Storage
kk: Calligra сақтау қоймасы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List
kk: Тізімді өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Styles
kk: Стильдерін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete
kk: Өшіру

en: Key Press
kk: Пернені басу

en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Text
kk: Мәтін

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Column
kk: Бағанды өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Row
kk: Қатарды өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Footnote
kk: Астылық сілтемені ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Endnote
kk: Соңғылық сілтемені ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Column Right
kk: Оң жағына бағанды ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Column Left
kk: Сол жағына бағанды ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Row Below
kk: Төменде қатарды ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Row Above
kk: Жоғарда қатарды ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List Numbering
kk: Тізім нөмірлеуін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Direct Paragraph Formatting
kk: Абзацты тікелей пішімдеу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Column Width
kk: Бағанның енін шақтау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Row Height
kk: Жол биіктігін келтіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste As Text
kk: Мәтін деп орналастыру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
kk: Орналастыру

en: Index Reference
kk: Индекстің сілтемесі

en: Text Reference
kk: Мәтін сілтемесі

en: Please create an index to reference first.
kk: Алдымен сілтейтін индексін таңдау керек.

en: Select the index you want to reference
kk: Сілтейтін индексін таңдау

en: Found 1 match | Found %1 matches
kk[0]: %1 сәйкестік табылды

en: Found no match
kk: Сәйкестік табылған жоқ

en: Found no match
    
    No text was replaced
kk: Іздегені табылған жоқ
    
    Ештеңе ауыстырылмады

en: 1 replacement made | %1 replacements made
kk[0]: %1 ауыстыру жасалды

en: Replace %1 with %2?
kk: %2 деген %1 дегенді ауыстырсын ба?

[ctx: Underline Style]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Underline Style]
en: Single
kk: Жалғыз

[ctx: Underline Style]
en: Double
kk: Қосарлы

[ctx: (qtundo-format)]
en: New Paragraph
kk: Жаңа абзац

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Bookmark
kk: Бетбелгіні қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Index
kk: Индексті ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Variable
kk: Айнымалыны ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Break
kk: Аяктау белгісін ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Table
kk: Кестені ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge Cells
kk: Ұяшықтарды біріктіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Split Cells
kk: Ұяшықтарды бөлу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Table Width
kk: Кестенің енін шақтау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Border Formatting
kk: Шегінің пішімін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Table Of Contents
kk: Мазмұны тізімін ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Table Of Contents
kk: Мазмұны тізімін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Bibliography
kk: Библиографияні ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Citation
kk: Дәйексөзді қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Typing
kk: Теру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bold
kk: Қалың

[ctx: (qtundo-format)]
en: Italic
kk: Көлбеу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Underline
kk: Асты сызық

[ctx: (qtundo-format)]
en: Strike Out
kk: Сызылып тастаған

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Alignment
kk: Туралауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Vertical Alignment
kk: Тігінен туралау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Decrease Indent
kk: Шегінуін азайту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Increase Indent
kk: Шегінуін үлкейту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Decrease font size
kk: Қаріп өлшемін кішірейту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Increase font size
kk: Қаріп өлшемін үлкейту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Font
kk: Қаріпін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Font Size
kk: Қаріптің өлшемін таңдау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Background Color
kk: Аясының түсін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Text Color
kk: Мәтінің түсін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Character Style
kk: Таңбалар стилін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Paragraph Style
kk: Абзац стилін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Formatting
kk: Пішімдеу

en: Default
kk: Әдетті

en: Opacity
kk: Мөлдірсіздік

en: Recent:
kk: Жуырдағысы:

en: Add / Remove Colors...
kk: Түстерді қосу / кетіру...

en: Add new author profile (starts out as a copy of current)
kk: Жаңа автордың профилі (қазіргісінің көшірмесі болып басталады)

en: Delete the author profile
kk: Автордың профилін өшіру

en: Name (not duplicate or blank name):
kk: Атауы (бос емес және қайталанбайтын)

en: Name of Profile
kk: Профилінің атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel)
en: Name:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInitialsDesc)
en: Initials:
kk: Инициалдары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPositionDesc)
en: Position:
kk: Мансабы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompanyDesc)
en: Company:
kk: Компаниясы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmailDesc)
en: Email:
kk: Эл.пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome)
en: Telephone (home):
kk: Тел.(үй):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork)
en: Telephone (work):
kk: Тел.(жұмыс):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFaxDesc)
en: Fax:
kk: Факсы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreetDesc)
en: Street:
kk: Көшесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPostalDesc)
en: Postal code:
kk: Пошта индексі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCityDesc)
en: City:
kk: Қала:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountryDesc)
en: Country:
kk: Ел:

en: Import Data
kk: Деректі импорттау

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
kk: Жөн деп табылатыны ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
kk: Жергілікті стандарт ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
kk: Басқа ( %1 )

en: Generic
kk: Негізгі

en: Text
kk: Мәтін

en: Date
kk: Күні

en: Currency
kk: Ақша

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_comboQuote)
en: None
kk: Жоқ

en: Please check the ranges you specified. The start value must be lower than the end value.
kk: Келтірген ауқымды тексеріңіз. Бастауы соңынан кем болу керек қой.

en: Cannot find encoding: %1
kk: Кодтама табылған жоқ: %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dataTab)
en: Data
kk: Деректер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: E&ncoding:
kk: &Кодтамасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_firstRowHeader)
en: First row contains headers
kk: Бірінші жолда - айдарлары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_firstColHeader)
en: First column contains headers
kk: Бірінші бағанда - айдарлары

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_formatTab)
en: Format
kk: Пішімі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterBox)
en: Delimiter
kk: Бөлгіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
kk: Үтір

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
kk: Үтірлі нүкте

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other
kk: Басқа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
kk: Кестелегіш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
kk: Бос орын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Text&quote:
kk: &Тырнақшадағы мәтін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Decimal symbol:
kk: Ондық бөлшек бөлгіші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label4)
en: Thousands separator:
kk: Мыңдық бөлгіші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreDuplicates)
en: Ignore duplicate delimiters
kk: Қайталанатын бөлгішті елемеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: &Format:
kk: &Пішімі:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_rangesTab)
en: Ranges
kk: Ауқымдары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
kk: Жаңарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Import columns:
kk: Импорттайтын бағандар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Import lines:
kk: Импорттайтын жолдар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: to
kk: ->

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbEncrypt)
en: &Encrypt
kk: &Шифрлау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblKeywordsDesc)
en: Keywords:
kk: Түйінді сөздері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSubjectDesc)
en: Subject:
kk: Тақырыбы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLastPrintedDesc)
en: Last printed:
kk: Соңғы басылған кезі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEditingDesc)
en: Total editing time:
kk: Жалпы өңдеу уақыты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncryptedDesc)
en: Encryption:
kk: Шифрлау:

[ctx: Document title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
kk: Айңдары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRevisionDesc)
en: Revision number:
kk: Жетілдірімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblModifiedDesc)
en: Modified:
kk: Өзгертілген:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCommentsDesc)
en: Comments:
kk: Түсініктемелері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCreatedDesc)
en: Created:
kk: Құрылған кезі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filePathInfoLabel)
en: Path:
kk: Жолы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbReset)
en: &Reset
kk: &Ысырып тастау

en: General
kk: Жалпы

en: Last saved by
kk: Соңғы сақтағаны:

en: Use ';' (Example: Office;KDE;Calligra)
kk: ';' таңбаны қолданыңыз (Мысалы: Office;KDE;Calligra)

en: This document will be decrypted
kk: Құжаттың шифры шешілмек

en: Do not decrypt
kk: Шифрын шешпеу

en: This document is encrypted
kk: Құжат шифрланған

en: D&ecrypt
kk: &Шифрын шешу

en: This document will be encrypted.
kk: Құжат шифрланбақ.

en: Do not encrypt
kk: Шифрламау

en: This document is not encrypted
kk: Құжат шифрланбаған

en: This document does not support encryption
kk: Бұл құжат шифрлауға жарамайды

en: <qt>Decrypting the document will remove the password protection from it.<p>Do you still want to decrypt the file?</qt>
kk: <qt>Құжаттың шифрын шешсе, оны парольмен қорғауға болмайды.<p>Файлдың шифры шешілсін бе?</qt>

en: Confirm Decrypt
kk: Шифрдың шешуін құптау

en: Decrypt
kk: Шифрын шешу

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the decryption, please save the document.</qt>
kk: <qt>Құжатыңыз автоматты түрде сақталмайды.<p>Шифрын шешуді толығымен аяқтау үшін құжатты сақтаңыз.</qt>

en: Save Document
kk: Құжатты сақтау

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the decryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
kk: <qt>Құжат ашылғаннан кейін өзгертілген. Шифрын шешуді толығымен аяқтау үшін құжатты сақтау керек.<p>Енді сақталсын ба?</qt>

en: <qt>The document is currently saved as %1. The document needs to be changed to <b>OASIS OpenDocument</b> to be encrypted.<p>Do you want to change the file to OASIS OpenDocument?</qt>
kk: <qt>Құжат %1 деп сақталған. Шифрлау үшін оны <b>OASIS OpenDocument</b> деп ауыстыру керек.<p>Файл OASIS OpenDocument түріне ауыстырылсын ба?</qt>

en: Change Filetype
kk: Файлдың түрін өзгерту

en: Change
kk: Өзгерту

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the encryption, please save the document.</qt>
kk: <qt>Құжатыңыз автоматты түрде сақталмайды.<p>Шифрлауды толығымен аяқтау үшін құжатты сақтаңыз.</qt>

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the encryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
kk: <qt>Құжат ашылғаннан кейін өзгертілген. Шифрлауды толығымен аяқтау үшін құжатты сақтау керек.<p>Енді сақталсын ба?</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, remove)
en: Remove
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, open)
en: Open palette
kk: Палитраны ашу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, save)
en: Save palette
kk: Палитраны сақтау

en: Add Color To Palette
kk: Палитраға түсті қосу

en: Color name:
kk: Түстің атауы:

en: Cannot write to palette file %1. Maybe it is read-only.
kk: %1 палитра файлы жазылмады. Бәлкім, ол тек оқу үшін шығар.

en: Palette
kk: Палитра

en: Add/Remove Colors
kk: Түстерді қосу/кетіру

[ctx: No stroke or fill]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Solid color stroke or fill]
en: Solid
kk: Тұтас

en: Gradient
kk: Градиент

en: Pattern
kk: Өрнек

en: Change the filling color
kk: Толтыру түсін өзгерту

en: Icon and Text
kk: Таңбаша мен мәтін

en: Icon only
kk: Тек таңбаша

en: Tabs side
kk: Қойынды жағы

en: Top side
kk: Жоғарғы жағы

en: Bottom side
kk: Төменгі жағы

en: Left side
kk: Сол жағы

en: Right side
kk: Оң жағы

en: Page Layout
kk: Беттің пішімі

en: Apply to document
kk: Құжатқа қолдану

en: Left Edge:
kk: Сол жақ шеті:

en: Right Edge:
kk: Оң жақ шеті:

en: Binding Edge:
kk: Түбтеу шеті:

en: Page Edge:
kk: Беттің шеті:

en: Facing Pages:
kk: Беттер ашылымы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, facingPages)
en: Facing pages
kk: Беттер ашылымы

en: Page Layout:
kk: Орналасуы:

en: Page spread
kk: Бет жайлымы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unitsLabel)
en: Unit:
kk: Өлшеу бірлігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stylesLabel)
en: Follow style:
kk: Стиліне еру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size:
kk: Өлшемі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width:
kk: Ені:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Height:
kk: Биіктігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Orientation:
kk: Бағдары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, portrait)
en: Portrait
kk: Тігінен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, landscape)
en: Landscape
kk: Көлденеңнен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, facingPageLabel)
en: Facing pages:
kk: Беттер ашылымы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, singleSided)
en: Single sided
kk: Бір жақты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Text direction:
kk: Жазу бағыты:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Automatic
kk: Автоматты

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Left to right
kk: Солдан оңға

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Right to left
kk: Оңдан солға

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, margins)
en: Margins
kk: Жиектер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Top:
kk: Жоғарғы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Binding edge:
kk: Түбтеу шеті:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Page edge:
kk: Беттің шеті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Bottom:
kk: Төменгі:

[ctx: @info:tooltip]
en: Import resource
kk: Ресурсты импорттау

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete resource
kk: Ресурсты жою

[ctx: @info:tooltip]
en: Download resource
kk: Ресурсты жүктеп алу

[ctx: @info:tooltip]
en: Share Resource
kk: Ресурсты ортақтастыру

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Add
kk: Қосатын файлды таңдау

en: New tag
kk: Жаңа белгі

en: Assign to tag
kk: Белгіге тағайындау

en: Remove from this tag
kk: Белгіден өшіру

en: Remove from other tag
kk: Басқа белгіден өшіру

en: Tags
kk: Белгілер

en: Unable to undelete tag
kk: Белгіні өшіруден қайтуға болмайды

en: <qt>The tag you are trying to undelete already exists in tag list.<br>Please enter a new, unique name for it.</qt>
kk: <qt>Өшіруден қайтарам дегені белгілер тізімінде бар екен.<br>Жаңа, қайталанбайтын атауды келтіріңіз.</qt>

en: Tag was not undeleted.
kk: Белгі өшіруден қайтарылмады.

en: First line indent
kk: Алғашқы жол шегінісі

en: Left indent
kk: Сол жақ шегінісі

en: Right indent
kk: Оң жақ шегінісі

en: Change the color of the shadow
kk: Көлеңкенің түсін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blur:
kk: Бұлдырлығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Distance:
kk: Аралығы:

en: Butt cap
kk: Доғал ұшты

en: Round cap
kk: Дөңгелек ұшты

en: Square cap
kk: Тікбұрышты ұшы

en: Miter join
kk: Фацетті түйісі

en: Round join
kk: Дөңгеленіп түйісу

en: Bevel join
kk: Қиғаштап түйісу

en: Miter limit
kk: Фацет шегі:

en: Thickness:
kk: Қалыңдылығы:

en: Set line width of actual selection
kk: Сызықтың ені таңдалғандай болсын

en: Change the color of the line/border
kk: Сызықтың/жиегінің түсін өзгерту

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Entering search terms here will add to, or remove resources from the current tag view.<para>To filter based on the partial, case insensitive name of a resource:<br><icode>partialname</icode> or <icode>!partialname</icode>.</para><para>In-/exclusion of other tag sets:<br><icode>[Tagname]</icode> or <icode>![Tagname]</icode>.</para><para>Case sensitive and full name matching in-/exclusion:<br><icode>"ExactMatch"</icode> or <icode>!"ExactMatch"</icode>.</para>Filter results cannot be saved for the <interface>All Presets</interface> view.<br>In this view, pressing <interface>Enter</interface> or clearing the filter box will restore all items.<br>Create and/or switch to a different tag if you want to save filtered resources into named sets.</qt>
kk: <qt><qt>Мына іздеу кілтін келтіргенде, назардағы белгі көрінісінде ресурсты қосылады не өшіріледі.<para>Үлкен-кішілігін ескерімей атауының бір бөлігін келтіру үшін:<br><icode>атаубөлігі</icode> немесе <icode>!атаубөлігі</icode>.</para><para>Басқа белгі жиынын кіргізу/шығаруы: <br><icode>[ТегБелгіАтауы]</icode> немесе <icode>![ТегБелгіАтауы]</icode>.</para><para>Үлкен-кішілігін ескеріп толық атауын келтіру үшін:<br><icode>"НақтыСәйкестік"</icode> немесе <icode>!"НақтыСәйкестік"</icode>.</para><interface>Бүкіл дайындары</interface> көріністегі сүзгілеу нәтижесі сақтауға келмейді.<br>Бұл көріністе <interface>Enter</interface> пернесін басса не сүзгі өрнегін өшірсе бүкіл аталымдарды орына қайтарады.<br>Сүзгілеген ресурстарды аталған жиындарға сақтаймын десеңіз, басқа тег-белгіні құрыңыз не/және басқасына ауысыңыз.</qt>

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Entering search terms here will add to, or remove resources from the current tag view.<para>To filter based on the partial, case insensitive name of a resource:<br><icode>partialname</icode> or <icode>!partialname</icode>.</para><para>In-/exclusion of other tag sets:<br><icode>[Tagname]</icode> or <icode>![Tagname]</icode>.</para><para>Case sensitive and full name matching in-/exclusion:<br><icode>"ExactMatch"</icode> or <icode>!"ExactMatch"</icode>.</para>Pressing <interface>Enter</interface> or clicking the <interface>Save</interface> button will save the changes.</qt>
kk: <qt>Мына іздеу кілтін келтіргенде, назардағы белгі көрінісінде ресурсты қосылады не өшіріледі.<para>Үлкен-кішілігін ескерімей атауының бір бөлігін келтіру үшін:<br><icode>атаубөлігі</icode> немесе <icode>!атаубөлігі</icode>.</para><para>Басқа белгі жиынын кіргізу/шығаруы: <br><icode>[ТегБелгіАтауы]</icode> немесе <icode>![ТегБелгіАтауы]</icode>.</para><para>Үлкен-кішілігін ескеріп толық атауын келтіру үшін:<br><icode>"НақтыСәйкестік"</icode> немесе <icode>!"НақтыСәйкестік"</icode>.</para><interface><interface>Enter</interface> пернесін басса не <interface>Сақтау</interface> дегенді түртіп өзгерістерді сатауға болады.</qt>

en: Enter resource filters here
kk: Ресурс сүзгісін осында келтіріңіз

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Save the currently filtered set as the new members of the current tag.</qt>
kk: <qt>Сүзгілеп алғандарды назардағы белгінің жаңа мүшелері ретінде сақтау.</qt>

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Show the tag box options.</qt>
kk: <qt>Белгі өрісінің параметрлерін көрсету.</qt>

en: Rename tag
kk: Белгі атауын өзгерту

en: Delete this tag
kk: Осы белгіні алып тастау

en: Clear undelete list
kk: Өшіруден қайту тізімін тазалау

en: Undelete
kk: Өшіруден қайту

en: Tool Options
kk: Құрал параметрлері

en: deselect item
kk: аталымды таңдауынан айну

en: select item
kk: аталымды таңдау

en: Fit Page Width
kk: Парақтың енін шақтау

en: Fit Page
kk: Бетке шақтау

en: Actual Pixels
kk: Іс жүзіндегі пикселдер

en: Fit Text Width
kk: Мәтін енін шақтау

en: Use same aspect as pixels
kk: Жақтар ара қатынасы пикселдердегідей

en: Zoom to Selection
kk: Тандағанды ұғайту

en: Zoom to All
kk: Барлығын ұғайту

en: All supported formats
kk: Бүкіл танитын пішімдер
