ChartShape - en to kk translation catalogue (93 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, barPropertiesLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Bar Properties</span></p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Баған қасиеттері</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenSetsLabel)
en: Gap Between Sets
kk: Жиындар арасындағы аралық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenBarsLabel)
en: Gap Between Bars
kk: Бағандар арасындағы аралық

en: The plugin needed for displaying text labels in a chart is not available.
kk: Диаграммада мәтін жарлықтарын көрсететін плагині қол жекізбеуде.

en: Plugin Missing
kk: Плагині жоқ

en: The plugin needed for displaying text labels is not compatible with the current version of the chart Flake shape.
kk: Мәтін жарлықтарын көрсететін плагині диаграманың Flake қалыптың қолданыстағы нұсқасымен үйлеспейді.

en: Plugin Incompatible
kk: Үйлеспейтін плагині

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle)
en: Title
kk: Атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
kk: Бағыныңқы атау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
kk: Төменгі колонтитулы

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
kk: Құжатта қашықтағы құжатқа сыртқы сілтемесі бар
    %1

en: Confirmation Required
kk: Құптау талап етілген

en: Download
kk: Жүктеп алу

en: Skip
kk: Өткізіп жіберу

en: Chart
kk: Диаграмма

en: Business charts
kk: Іскерлік диаграммалар

en: Bar Chart
kk: Бағандық диаграмма

en: Line Chart
kk: Сызықты диаграмма

en: Area Chart
kk: Алаңды диаграмма

en: Pie Chart
kk: Үлестер диаграммасы

en: Ring Chart
kk: Сақиналық диаграмма

en: Bubble Chart
kk: Көпіршікті диаграмма

en: Scatter Chart
kk: График

en: January
kk: Қаңтар

en: July
kk: Шілде

en: December
kk: Желтоқсан

en: Column %1
kk: %1 бағаны

en: Month
kk: Ай

en: Growth in %
kk: Өсімі, %

en: Do something
kk: Бірдеме істеу

en: Do something else
kk: Басқа бірдеме істеу

en: Legend
kk: Түсіндірме

en: Plot Area
kk: График аумағы

en: Series %1
kk: %1 тізбегі

en: Normal
kk: Кәдімгі

en: Stacked
kk: Қабатталған

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent)
en: Percent
kk: Пайыз

en: Polar Chart
kk: Полярлық диаграмма

en: Filled
kk: Толтырылған

en: Stock Chart
kk: Сауда диаграммасы

en: Candlestick
kk: Жапон шырақтары

en: OpenHighLowClose
kk: OHLC-диаграмма

en: HighLowClose
kk: HLC-диаграмма

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: None
kk: Жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
kk: Авто

en: Select
kk: Таңдау

en: Data Set %1
kk: %1 деректер жиыны

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dataSets)
en: Select a data set
kk: Дерек жиының таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
kk: Сызық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
kk: Толтыруы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetMarkerLabel)
en: Marker
kk: Маркері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowCategory)
en: Category
kk: Санаты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowNumber)
en: Number
kk: Сан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowErrorBar)
en: Error Bars
kk: Қате бағандары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertRow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, formatErrorBar)
en: Insert
kk: Енгізу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog)
en: Dialog
kk: Диалог

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, logarithmicScaling)
en: Logarithmic Scaling
kk: Логарифмдік масштаб

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Step Width:
kk: Қадамы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Substep Width:
kk: Ішкі қадамы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Y Values:
kk: Y мәндері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: X Values:
kk: X мәндері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Choose a Data Set</b>
kk: <b>Деректер жиынын таңдау</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
kk: Санаттары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Name:</span></p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Атауы:</span></p></body></html>

en: Select Font
kk: Қаріпін таңдау

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, FormatErrorBarDialog)
en: Format Error Bars
kk: Қате бағандарын пішімдеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Category</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Қате санаты</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Constant
kk: Тұрақты

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Percentage
kk: Пайыздық

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Error Margin
kk: Қате шектері

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Standard Deviation
kk: Стандартты ауытқу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Variance
kk: Дисперсия

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: From Data table
kk: Дерек кестесінен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Positive
kk: Оң

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, negIndicator)
en: Negative
kk: Теріс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameValueForBoth)
en: Same for both
kk: Екеуіде бірдей

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Value
kk: Мәні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Indicator</span></p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Қате көрсеткіші</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posIndicator)
en: Positive
kk: Оң

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posAndNegIndicator)
en: Both
kk: Екеуіде

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
kk: Жаңа осі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Right
kk: Оңға

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top
kk: Жоғары

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom
kk: Төменге

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Left
kk: Солға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showLegend)
en: Show Legend
kk: Түсіндірмесі көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
kk: Бағдары

en: Surface Chart
kk: Бедер-бетті диаграмма

en: Gantt Chart
kk: Гант диаграммасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, threeDLook)
en: 3D
kk: ҰшӨлшемді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editData)
en: Edit Data...
kk: Деректерді өңдеу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Data Sets
kk: Дерек жиындары
