FormulaShape - en to kk translation catalogue (56 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
kk: Формулаға мәтінді қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
kk: Жолдарды өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
kk: Мәтінді қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
kk: Жолды ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
kk: Жолды өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
kk: Бағанды ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
kk: Бағанды өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
kk: Формула элементтерін ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
kk: Формула элементтерін өшіру

en: Arrows
kk: Жебелер

en: Greek
kk: Грек әріпі

en: Relations
kk: Ара-қатынасы

en: Operators
kk: Амлдар

en: Miscellaneous
kk: Түрлі басқа

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Insert
kk: Ендіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupElements)
en: Elements
kk: Элементтер

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSymbols)
en: Symbols
kk: Символдар

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupActions)
en: Actions
kk: Амалдар

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
kk: Жүктеу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
kk: Сақтау...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Edit
kk: Өңдеу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupGeneralOptions)
en: General options
kk: Жалпы параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
kk: Қаріпі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColors)
en: Colors:
kk: Түстері:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSpecificOptions)
en: Specific options
kk: Ерекше параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Rows:
kk: Жолдар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Columns:
kk: Бағандар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: View MathML
kk: MathML көрінісі

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
kk: Құжатта қашықтағы құжатқа сыртқы сілтемесі бар
    %1

en: Confirmation Required
kk: Құптау керек

en: Download
kk: Жүктеп алу

en: Skip
kk: Аттап кету

en: Formula
kk: Формула

en: A formula
kk: Формула

en: Insert fenced element
kk: Қоршау элементін ендіру

en: Insert enclosed element
kk: Енгізбе элементін ендіру

en: Insert root
kk: Түбірді ендіру

en: Insert square root
kk: Квадрат түбірді ендіру

en: Insert fraction
kk: Бөлшекті ендіру

en: Insert bevelled fraction
kk: Қиғаш бөлшекті ендіру

en: Insert 3x3 table
kk: 3x3 кестені ендіру

en: Insert 2 dimensional vector
kk: 2 өлшемді векторды ендіру

en: Insert subscript
kk: Жол астылықты ендіру

en: Insert superscript
kk: Жол үстілікті ендіру

en: Insert sub- and superscript
kk: Жол үстілік/астылықты ендіру

en: Insert overscript
kk: Жол үстілікті ендіру

en: Insert underscript
kk: Жол астылықты ендіру

en: Insert under- and overscript
kk: Жол үстілік/астылықты ендіру

en: Insert row
kk: Жолды ендіру

en: Insert column
kk: Бағанды ендіру

en: Remove row
kk: Жолды өшіру

en: Remove column
kk: Бағанды өшіру

en: Mode:
kk: Режімі:

en: Parse error.
kk: Талдау қатесі.

en: Edit formula with LaTeX/Matlab syntax
kk: Синтаксисі LaTeX/Matlab формуласын өңдеу

en: Edit formula with LaTeX syntax
kk: Синтаксисі LaTeX формуласын өңдеу
