MusicShape - en to kk translation catalogue (90 entries)

en: Double flat
kk: Қос бемоль

[ctx: lowered half a step]
en: Flat
kk: Бемоль

en: Natural
kk: Кәдімгі

[ctx: raised half a step]
en: Sharp
kk: Диез

en: Double sharp
kk: Қос диез

en: %1 flats
kk: %1 бемоль

en: %1 sharps
kk: %1 диез

en: Dots
kk: 1,5 есе ұзарту белгілері

en: Eraser
kk: Өшіргіш

en: Ab Major
kk: Ля-бемоль мажор

en: Eb Major
kk: Ми-бемоль мажор

en: Bb Major
kk: Си-бемоль мажор

en: F Major
kk: Фа мажор

en: C Major
kk: До мажор

en: G Major
kk: Соль мажор

en: D Major
kk: Ре мажор

en: A Major
kk: Ля мажор

en: E Major
kk: Ми мажор

[ctx: Other key signature]
en: Other
kk: Басқа

en: note
kk: нота

en: rest
kk: пауза

en: Double whole
kk: Қос толық

en: Whole
kk: Толық

en: Half
kk: Жарты

en: Quarter
kk: Ширек

en: Eighth
kk: Сегізден бірі

en: 16th
kk: 16-дан бірі

en: 32nd
kk: 32-ден бірі

en: 64th
kk: 64-тен бірі

en: 128th
kk: 128-ден бірі

en: Unknown note
kk: Беймәлім нота

en: Unknown rest
kk: Беймәлім пауза

en: Remove bar
kk: Такт сызығын алып тастау

en: Select
kk: Таңдау

[ctx: Treble clef]
en: Treble
kk: Дискант

[ctx: Bass clef]
en: Bass
kk: Бас

[ctx: Soprano clef]
en: Soprano
kk: Сопрано

[ctx: Alto clef]
en: Alto
kk: Контральто

[ctx: Tenor clef]
en: Tenor
kk: Тенор

en: C clef on line %1
kk: "До" кілті %1 жолында

en: Unknown clef
kk: Беймәлім құлақкүйі

en: Tied notes
kk: Ноталар лигасы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add measures
kk: Тұрық өлшемдерін қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add dot
kk: Нотаны 1,5 есе ұзарту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set chord duration
kk: Аккордтың ұзындығын орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add note
kk: Нотаны қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add part
kk: Партияны қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change part details
kk: Партиясының бөлімдерін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add chord
kk: Аккордты қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add rest
kk: Паузаны қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert chord to rest
kk: Аккордты паузаға айналдыру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove bar
kk: Такт сызығын алып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove rest
kk: Паузаны алып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove chord
kk: Аккордты алып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove note
kk: Нотаны алып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove part
kk: Партияны алып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove clef
kk: Құлақкүйін алып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove staff element
kk: Нота тасушы элементін алып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set accidentals
kk: Альтерация белгісін қою

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change clef
kk: Құлақкүйін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change key signature
kk: Кілт белгісін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change time signature
kk: Темп белгісін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Toggle Note Tie
kk: Лигасын орнату/алып тастау

en: Set key signature
kk: Кілт белгісін қою

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Region
kk: Өлке

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, throughBar) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, throughEndOfPiece) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, toNextChange)
en: Measure
kk: Такт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: through
kk: келесіге дейін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: through end of piece
kk: бөлімінің соңына дейін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: to next key change
kk: келесі кілт ауысуға дейін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Staves
kk: Ноталық желі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allStaves)
en: Update all staves
kk: Бүкіл ноталық желіні жаңарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectedStaff)
en: Only update selected staff
kk: Ноталық желінің таңдалғанын жаңарту

en: Part details
kk: Партиясының бөлімдері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Short name:
kk: Қысқашасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Staves:
kk: Ноталық желісі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 1
kk: 1-дауыс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 2
kk: 2-дауыс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 3
kk: 3-дауыс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 4
kk: 4-дауыс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addBarsButton)
en: Add measures
kk: Тұрық өлшемдерін қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, importButton)
en: Import
kk: Импорт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, exportButton)
en: Export
kk: Экспорт

en: Music Shape
kk: Музыкалық қалып

en: A shape which provides a music editor
kk: Музыка өңдегіш қалыпы

en: Parts
kk: Партиялар

en: Clef
kk: Кұлақкүйі

en: Time signature
kk: Темп белгісі

en: Key signature
kk: Кілт белгісі

en: Add how many measures?
kk: Қанша тұрық өлшемдерін қосу?
