PathShapes - en to kk translation catalogue (51 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change ellipse
kk: Эллипсті өзгерту

en: Arc
kk: Доға

en: Pie
kk: Дөнгелек

en: Chord
kk: Шек

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EllipseShapeConfigWidget)
en: Ellipse Shape
kk: Эллипс қалыпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Type:
kk: Түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start angle:
kk: Бастау бұрышы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End angle:
kk: Аяқтау бұрышы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeEllipse)
en: Close ellipse
kk: Эллипсті тұйықтау

en: Ellipse
kk: Эллипс

en: An ellipse
kk: Эллипс

en: An enhanced path shape
kk: Жетілдірген сүрлеу қалыпы

en: An enhanced path
kk: Жетілдірген сүрлеу

en: Cross
kk: Айқыш

en: A cross
kk: Айқыш

en: Arrow
kk: Жебе

en: An arrow
kk: Жебе

en: Smiley
kk: Күлген бет

en: Circular Arrow
kk: Дөнгеленген жебе

en: A circular-arrow
kk: Дөнгеленген жебе

en: Gearhead
kk: Тістегершік

en: A gearhead
kk: Тегершік

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rectangle
kk: Тікбұрышты өзгерту

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RectangleShapeConfigWidget)
en: Rectangle Shape
kk: Тікбұрыш қалып

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Corner radius x:
kk: Бұрыштың радиусы x:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Corner radius y:
kk: Бұрыштың радиусы y:

en: Rectangle
kk: Тілбұрыш

en: A rectangle
kk: Тікбұрыш

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change spiral
kk: Спиральді өзгерту

en: Curve
kk: Қисық

en: Line
kk: Сызық

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpiralShapeConfigWidget)
en: Spiral Shape
kk: Спираль қалыпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fade:
kk: Басылуы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Direction:
kk: Бағыты:

en: Spiral
kk: Шиыршық

en: A spiral shape
kk: Спираль қалыпы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change star
kk: Жұлдызды өзгерту

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StarShapeConfigWidget)
en: Star shape
kk: Жұлдыз қалыпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Polygon:
kk: Көпбұрышы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Corners:
kk: Бұрыштары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Inner radius:
kk: Ішкі радиустары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Outer radius:
kk: Сыртқы радиустары:

en: A star shape
kk: Жұлдыз қалыпы

en: A star
kk: Жұлдыз

en: Star
kk: Жұлдыз

en: Flower
kk: Гүл

en: A flower
kk: Гүл

en: Pentagon
kk: Бесбұрыш

en: A pentagon
kk: Бесбұрыш

en: Hexagon
kk: Алтыбұрыш

en: A hexagon
kk: Алтыбұрыш
