PictureShape - en to kk translation catalogue (11 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
kk: Кескінді өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
kk: Кескінді ойып алу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
kk: Кескіннің түстер режімін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
kk: Кескіннің контурын (талдап) сызу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
kk: Кескіннің контурын өшіру

en: Image
kk: Кескін

en: Image shape that can display jpg, png etc.
kk: Көрсетуге болатын кескін қалыпы, jpg, png т.б.

en: Standard
kk: Стандартты

en: Greyscale
kk: Сұр реңкті

en: Monochrome
kk: Бір түсті

en: Watermark
kk: Сулы белгі
