TextShape - en to kk translation catalogue (434 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Accept change
kk: Өзгерісті қабылдау

[ctx: Disable Shrink To Fit]
en: Disable
kk: Бұғаттау

[ctx: Enable Shrink To Fit]
en: Enable
kk: Рұқсат ету

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Grow To Fit Width]
en: %1 Grow To Fit Width
kk: %1 өсіріп енің шақтау

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Grow To Fit Height]
en: %1 Grow To Fit Height
kk: %1 өсіріп биіктігін шақтау

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Shrink To Fit]
en: %1 Shrink To Fit
kk: %1 сыйғызып шақтау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List Level
kk: Тізімдің деңгейін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reject change
kk: Өзгерістен бас тарту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Changes
kk: Өзгерістерді көрсету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Changes
kk: Өзгерістерді жасыру

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AcceptRejectChangeDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TableOfContentsConfigure) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TableOfContentsStyleConfigure)
en: Dialog
kk: Диалог

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
kk: Қабылдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
kk: Бас тарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
kk: Қайту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Log
kk: Журналын өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Author
kk: Авторы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Date
kk: Күні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Type
kk: Түрі

en: Ascending
kk: Арту ретімен

en: Descending
kk: Кему ретімен

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configureBibliography) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, BibliographyConfigureDialog)
en: Configure bibliography
kk: Библиографияні баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Formatting of bibliography entries
kk: Библиография жазуларын пішімдеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prefixLabel)
en: Prefix:
kk: Префиксі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suffixLabel)
en: Suffix:
kk: Журнағы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, numberedEntries)
en: Number entries
kk: Жазулар саны

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Sort
kk: Реттеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sortByPosition)
en: Sort by position
kk: Орны бойынша реттеу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sortKeyGroupBox)
en: Sort keys
kk: Реттеу кілттері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addSortKeyButton)
en: Add sort key
kk: Ретттеу кілтті қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortAlgorithmLabel)
en: Sort algorithm:
kk: Реттеу алгоритмі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sortAlgorithm)
en: Alphanumeric
kk: Әріпті-цифрлық

en: Bibliography
kk: Библиография

en: References
kk: Сілтемелер

en: This is a line of inserted text.
kk: Бұл ендірілген мәтіннің жолы..

en: This is a line of deleted text.
kk: Бұл өшірілген мәтіннің жолы..

en: This is a line of text whose format has been changed.
kk: Бұл пішімі өзгертілген мәтіннің жолы..

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ChangeConfigureDialog)
en: Configure Change Tracking
kk: Өзгерістерді қадағалауын баптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: General Settings
kk: Жалпы баптаулары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Saving Format
kk: Пішімін сақтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, deltaXmlRadioButton)
en: DeltaXML (Experimental)
kk: DeltaXML (Эксперименталды)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Author Name
kk: Автордың есімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Visualization Settings
kk: Көрсетілім парметрлерін өзгерту

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, insertionGroupBox)
en: Insertions
kk: Ендірулер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, insertionColorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deletionColorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatColorLabel)
en: Background Color
kk: Аясының түсі

note: i18n: ectx: property (html), widget (QTextEdit, previewTextEdit)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="center" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:11pt; font-weight:600; text-decoration: underline;">Preview</span></p>
    <p align="center" style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:12pt; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Inserted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the inserted text. This is a line of inserted text. This is a line after the inserted text.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Deleted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the deleted text. This is a line of deleted text. This is a line after the deleted text.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Formatted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the format-change text. This is a line of text whose format has been changed. This is a line of text after the format-change text.</span></p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="center" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:11pt; font-weight:600; text-decoration: underline;">Қарап шығу</span></p>
    <p align="center" style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:12pt; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:9pt; font-weight:600;">Ендірілген мәтін</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">Мынау мәтінді ендіру алдындағы жол. Мынау ендірілген мәтін. Мынау мәтінді ендіруден кейінгі жол. .</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:9pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:9pt; font-weight:600;">Өшірілген мәтін</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">Мынау мәтінді өшіру алдындағы жол. Мынау өшірілген мәтін. Мынау мәтінді ешірілгеннен кейінгі жол.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:9pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:9pt; font-weight:600;">Пішімделген мәтін</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">Мынау пішімі өзгертілген алдындағы жол. Мынау пішімі өзгертілген мәтін. Мынау пішімі өзгертуден кейінгі жол.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deletionGroupBox)
en: Deletions
kk: Өшірулер

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatGroupBox)
en: Format Changes
kk: Пішім өзгертулер

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChangeTrackingOptions)
en: Change Tracking Options
kk: Қадағалау параметрлерін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureChangeTrackingButton)
en: Configure Settings
kk: Параметрлерін баптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, recordChangesCheckBox)
en: Record Changes
kk: Өзгерістерді жазып алу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showChangesCheckBox)
en: Show Changes
kk: Өзгерістерді көрсету

en: Font
kk: Қаріпі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
kk: Жалпы

[ctx: Name of the style]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next style:
kk: Келесі стилі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Parent style:
kk: Аталық стилі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inToc)
en: Include in table of contents
kk: Мазмұны кестесіне енгізілсін

en: Normal
kk: Кәдімгі

en: Small Caps
kk: Шағын үлкен әріп

en: Uppercase
kk: Бас әріп

en: Lowercase
kk: Кіші әріп

en: Capitalize
kk: Бас әріппен

en: Superscript
kk: Жол үстілік

en: Subscript
kk: Жол астылық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textColorLabel)
en: Text color:
kk: Мәтіннің түсі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color:
kk: Аясының түсі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Underlining:
kk: Астын сызу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Strikethrough:
kk: Сызып тастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Capitalization:
kk: Үлкен-кішілігі:

en: Select
kk: Таңдау

en: The document already contains the bibliography entry with different data.
    Do you want to adjust existing entries?
kk: Құжатта өзінде библиография аталымдары бар екен.
    Соны түзейсіз бе?

en: Warning
kk: Ескерту

en: Short name%1
kk: Қысқа атауы%1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CitationInsertionDialog)
en: Insert Bibliography entry
kk: Библиография аталымың ендіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Insert Bibliography Entry Details
kk: Библиография аталымың егжей-тегжейін ендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortnameLabel)
en: Short Name:
kk: Қысқашасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourcetypeLabel)
en: Source:
kk: Дерек көзі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Article
kk: Мақала

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Book
kk: Кітап

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Booklet
kk: Кітапша

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Conference
kk: Конференция

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Email
kk: Эл.пошта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Inbook
kk: Кітапта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Incollection
kk: Жинақта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Inproceedings
kk: Еңбектерде

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Journal
kk: Журнал

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Manual
kk: Нұсқаулық

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Masters thesis
kk: Магистрлік диссертация

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Misc
kk: Басқа

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: PhD thesis
kk: PhD диссертация

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Proceedings
kk: Енбектер жинағы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Tech Report
kk: Тех.баяндама

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Unpublished
kk: Басылып шығарылмаған

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 1
kk: 1-басқа

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 2
kk: 2-басқа

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 3
kk: 3-басқа

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 4
kk: 4-басқа

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 5
kk: 5-басқа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author:
kk: Авторы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: Year:
kk: Жылы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publisherLabel)
en: Publisher:
kk: Баспасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: Address:
kk: Адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chapterLabel)
en: Chapter:
kk: Тарауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, editorLabel)
en: Editor:
kk: Редакторы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pagesLabel)
en: Page(s):
kk: Бет(тер)і:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, booktitleLabel)
en: Book title:
kk: Кітаптің аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, editionLabel)
en: Edition:
kk: Шығарлымы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publicationLabel)
en: Publication:
kk: Басылымы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, volumeLabel)
en: Volume:
kk: Томы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, institutionLabel)
en: Institution:
kk: Институты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organisationLabel)
en: Organisation:
kk: Ұйымы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reporttypeLabel)
en: Type of Report:
kk: Баяндама түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, schoolLabel)
en: University:
kk: Университеті:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, journalLabel)
en: Journal:
kk: Журналы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, monthLabel)
en: Month:
kk: Өйы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, seriesLabel)
en: Series:
kk: Сериясы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number:
kk: Нөмірі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
kk: Жазбасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, annotationLabel)
en: Annotation:
kk: Аңдатпасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: URL:
kk: URL-і:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud1Label)
en: User-defined 1:
kk: Пайдаланушы анықтаған 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud3Label)
en: User-defined 3:
kk: Пайдаланушы анықтаған 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud2Label)
en: User-defined 2:
kk: Пайдаланушы анықтаған 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud4Label)
en: User-defined 4:
kk: Пайдаланушы анықтаған 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud5Label)
en: User-defined 5:
kk: Пайдаланушы анықтаған 5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: OR
kk: НЕМЕСЕ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: From the document:
kk: Мына құжатан:

en: Used Styles
kk: Қолданылған стильдер

en: Unused Styles
kk: Қолданылмаған стильдер

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Colors
kk: Түстер

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shadowGroupBox)
en: Text Shadow
kk: Мәтіннің көлеңкесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadowColorLabel)
en: Color:
kk: Түсі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadowDistanceLabel)
en: Distance:
kk: Аралығы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, positionGroupBox)
en: Position
kk: Орны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hyphenate)
en: Automatic hyphenation
kk: Автоматты түрде тасымалдансын

en: Select Font
kk: Қаріпті таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addBibliography) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, InsertBibliographyDialog)
en: Insert Bibliography
kk: Библиографияні ендіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titlegroupBox)
en: Bibliography title
kk: Библиография атауы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bibliography entries
kk: Библиография аталымы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bibTypesLabel)
en: Bibliography type:
kk: Библиография түрі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: In book
kk: Кітапта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: In collection
kk: Жинақта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: In proceedings
kk: Еңбектерінде

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Tech report
kk: Тех.баяндама

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom1
kk: өзгеше1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom2
kk: өзгеше2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom3
kk: өзгеше3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom4
kk: өзгеше4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom5
kk: өзгеше5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableFieldsLabel)
en: Available fields
kk: Бар өрістері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: Add >>
kk: Қосу >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, span)
en: Span
kk: Жаю

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: <<Remove
kk: << Өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addedFieldsLabel)
en: Fields added
kk: Өрістер қосылды

en: Special Characters
kk: Арнаулы таңбалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: Insert
kk: Ендіру

[ctx: Close dialog]
en: Close
kk: Жабу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterLabel)
en: Quick search:
kk: Шұғыл іздестіру

en: The URL is invalid
kk: Жарамсыз URL

en: Bookmark does not exist
kk: Бетбелгі жоқ

en: Fetching the title: 0% complete
kk: Атауын алу: 0% бітті

en: Fetch timed out
kk: Алу мерзімі бітті

en: Fetching the title: %1% complete
kk: Атауын алу: %1% бітті

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkInsertionDialog)
en: Link
kk: Сілтеме

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, weblinkInsertionTab)
en: Web Link
kk: Веб-сілтеме

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, weblinkInsertionTab)
en: Insert links to web documents. You can provide both URL and a label for the link,
     or just enter the URL and hit "Fetch the title from URL"
kk: Веб-құжаттарға сілтемелерді енгізу. Сілтеменің URL мен жарлығын екеуін де немесе тек URL-ін ғана беруге болады. Соңғысында, "URL-ден атауын құрып алу" деңіз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: The address of your document (Uniform Resource Locator)
kk: Құжатыңыздың URL-адресі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en:  URL:
kk: URL-і:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, fetchTitleButton)
en: Hit this button to get the title from the URL. Redirections are also handled.
kk: Атауын ULR-ден алып шығу үшін осы батырманы басыңыз. Басқаға бағыттау да болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fetchTitleButton)
en: Fetch Title From URL
kk: URL-ден атауын құрып алу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_6)
en: The text that will be displayed for your link
kk: Сілтемеңіздің көрсетілетін мәтіні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en:  Text:
kk:  Мәтіні:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, bookmarkLinkInsertionTab)
en: Link To Bookmark
kk: Бетбелгіге сілтеме

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, bookmarkLinkInsertionTab)
en: Insert links to Bookmarks. To create bookmarks,
    click "Bookmarks" in the Links and Bookmarks section
kk: Бетбелгілерге сілтемелерін еңдіру. Бетбелгілерді құру үшін,
    Сілтемелер мен бетбелгілер бөліміндегі "Бетбелгілер" дегенге түртіңіз

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: The name of the bookmark to where the link has to point to
kk: Сілтеме сілтейтін бетбелгінің атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en:  Name:
kk:  Атауы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ListLevelWidget) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ParagraphIndentSpacing) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox)
en: <p><ul><li><b>Single</b>: The normal linespacing</li></ul></p>
kk: <p><ul><li><b>Жалғыз аралықты</b>: Кәдімгі жол аралығы</li></ul></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Left
kk: Солға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, center) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Center
kk: Ортаға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Right
kk: Оңға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
kk: Атауын өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
kk: Ө&шіру

en: Rename Bookmark
kk: Бетбелгінің атауын өзгерту

en: Please provide a new name for the bookmark
kk: Бетбелгіге жаңа атау беріңіз

en: A bookmark with the name "%1" already exists.
kk: "%1" деп аталған бетбелгі бар екен.

en: Insert Bookmark
kk: Бетбелгіні ендіру

en: Please provide a name for the bookmark
kk: Бетбелгіге атауын беріңіз

en: Manage Bookmarks
kk: Бетбелгілерді басқару

en: Footnote Settings
kk: Астылық сілтеме параметрлері

en: Endnote Settings
kk: Соңғылық сілтеме параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Automatic Numbering:
kk: Автонөмірлеу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prefix)
en:  Prefix:
kk:  Префикс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startAt)
en:  Start at:
kk:  Неден бастау:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStyle)
en:  Format:
kk:  Пішімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suffix)
en:  Suffix:
kk:  Журнағы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, beginAt)
en: Starts over at:
kk: Мынадан жалғастыру:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Page
kk: Бет

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Chapter
kk: Тарау

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Document
kk: Құжат

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, continuationBox)
en: Continuation Notice:
kk: Жалғасы туралы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cont2)
en: Text saying it is a continuation:
kk: Жалғасы екенін айтатын мәтін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cont1)
en:  Text saying it will continue:
kk:  Жалғасы болады деген мәтін:

[ctx: Automatic horizontal alignment]
en: Auto
kk: Авто

[ctx: Text alignment]
en: Left
kk: Солға

[ctx: Text alignment]
en: Right
kk: Оңға

[ctx: Text alignment]
en: Centered
kk: Ортаға

[ctx: Tab follows the bullet or number]
en: Tab Stop
kk: Кестелеу орны

[ctx: Space]
en: Space
kk: Бос орын

[ctx: None]
en: Nothing
kk: Ештеңе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Start at:
kk: Неден бастау:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alignment:
kk: Туралауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Depth:
kk: Тереңдігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Display Levels:
kk: Көрсететін деңгейлері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Bullet/Number followed by
kk: Таңбалау/Нөмірлеу кейін:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, doubleSpinBox) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, doubleSpinBox_2) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, doubleSpinBox_3)
en:  cm
kk:  см

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: at
kk: мынада:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Aligned at
kk: Туралау шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Indented at
kk: Шегінісі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Custom character:
kk: Өзге таңбасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restartNumbering)
en: Restart numbering at this paragraph
kk: Осы абзацтан нөмірлеу қайта басталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, letterSynchronization)
en: Letter Synchronization
kk: Хатты қадамдастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width
kk: Ені

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, insertImageLabel)
en: Insert Image
kk: Кескінді енгізу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height
kk: Биіктігі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertImage)
en: Browse...
kk: Ақтару...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Background
kk: Аясы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color
kk: Аясының түсі

en: Whole Word
kk: Түгел сөз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Drop caps:
kk: Өнерқаріп:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Distance to paragraph:
kk: Абзацқа дейінгі қашықтық:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of characters:
kk: Таңбалар саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number of lines it covers:
kk: Жабатын жол саны:

en: Indent/Spacing
kk: Шегіну/Аралық

en: General Layout
kk: Жалпы орналасуы

en: Bullets/Numbers
kk: Таңбалау/Нөмірлеу

en: Decorations
kk: Безендірулері

en: Drop Caps
kk: Өнерқаріп

[ctx: Line spacing value]
en: Single
kk: Жалғыз аралықты

[ctx: Line spacing value]
en: 1.5 Lines
kk: 1,5 аралықты

[ctx: Line spacing value]
en: Double
kk: Қос аралықты

[ctx: Line spacing type]
en: Proportional
kk: Пропорционалды

[ctx: Line spacing type]
en: Additional
kk: Қосымша

[ctx: Line spacing type]
en: Fixed
kk: Бекітілген

[ctx: Line spacing type]
en: At least
kk: Кеміне

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Indent
kk: Шегінісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Left:
kk: Сол жақ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Right:
kk: Оң жақ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: First Line:
kk: Алғашқы жолы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoTextIndent)
en: Auto-infer from text size
kk: Мәтіннің өлшеміне лайық қылу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Line Spacing
kk: Жол аралығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Use Font Metrics:
kk: Қолданатын қаріп метрикасы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Paragraph Space
kk: Абзацтар аралығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Before:
kk: Алдында:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: After:
kk: Кейін:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Alignment
kk: Туралауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, justify)
en: Justify
kk: Ені бойынша

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior at End of Frame/Page
kk: Фрейм/Беттің соңындағы тәртібі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keepTogether)
en: Keep lines together
kk: Жолдары бірге болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, breakBefore)
en: Insert break before paragraph
kk: Абзацтың алдында үзілім енгізілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, breakAfter)
en: Insert break after paragraph
kk: Абзацтан кейін үзілім енгізілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Leave at least this many lines (orphans):
kk: Кемінде қалдыратын жол саны:

en: Paragraph Format
kk: Абзац пішімі

en: Insert a table
kk: Кестені ендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addCitation)
en: Add caption
kk: Жазуын қосу

en: Change font format
kk: Қаріп пішімін өзгерту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addCitation)
en: Insert citation at current position
kk: Дәйексөз сілтемені осында ендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addCitation)
en: Insert Citation
kk: Сілтемені ендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configureBibliography)
en: Configure Bibliography
kk: Библиографияні баптау

en: Inserts a footnote at the current cursor position
kk: Меңзер тұрған жерде астылықты ендіру

en: Inserts an endnote at the current cursor position
kk: Меңзер тұрған жерде соңғылықты ендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addEndnote)
en: Endnote
kk: Соңғылық сілтеме

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addFootnote)
en: Footnote
kk: Астылық сілтеме

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, SimpleInsertWidget)
en: Other insertions from "References"  below and in "Add Shape" docker
kk: Басқа ендірулері "Сілтемелер" астында және "Қалыпты қосу" докерінде

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertLink)
en: Hyperlinks
kk: Гиперсілтеме

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, invokeBookmarkHandler)
en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Change paragraph format
kk: Абзац пішімін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bDelete)
en: Delete
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addToC)
en: Contents
kk: Мазмұны

en: Set Border Color...
kk: Шегінің түсін орнату...

en: No Border
kk: Жиегі жоқ

en: Create a new style inheriting the current style
kk: Қазіргі стильді мұра ететін жаңа стильді құру

en: New Style
kk: Жаңа стилі

en: Another style named '%1' already exist. Please choose another name.
kk: '%1' деп аталған стилі бар екен. Басқаша атаңыз.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QListView, paragraphStylesListView)
en: Paragraph
kk: Абзац

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QListView, characterStylesListView)
en: Character
kk: Таңба

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bNew)
en: &New
kk: &Жаңа

en: Style Manager
kk: Стиль менеджері

en: Save Changes
kk: Өзгерістерді сақтау

en: You have changes that are not applied. What do you want to do with those changes?
kk: Іске асырылмаған өзгерістер бар. Олармен не істемексіз?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">It is possible to assign a named style to text and alter the style properties to change all text with that style.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Applying a style change will reformat all text that previously got the named style assigned to it. Use the Styles docker to apply styles to text.</p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Мәтінге аталған стильді тағайындауға болады, сонда, стильдің қасиеттерін өзгертенде сол стильдегі мәтін де бірден өзгереді.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Стиль өзгерісті іске асырған, сол аталған стильдегі барлық мәтіндер пішімін өзгертеді. Стильдерді мәтінге қолдану үшін Стильдер докерін пайдаланыңыз.</p></body></html>

en: Create a new style with the current properties
kk: Қазіргі қасиеттерімен жаңа стильді құру

en: New style
kk: Жаңа стилі

en: None
kk: Ештеңе

en: Insert Table
kk: Кестені ендіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupLogical)
en: Columns and rows
kk: Баған мен жолдар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColumns)
en: Number of columns:
kk: Бағандар саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRows)
en: Number of rows:
kk: Жолдар саны:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupPhysical)
en: Width strategy
kk: Ені ережесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFixed)
en: Fixed column width:
kk: Тұрақты бағанның ені:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFitContents)
en: Fit to contents
kk: Мазмұнына шақтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFitAvail)
en: Fit to available surrounding
kk: Айналасына шақтау

en: Table of Contents - Configure
kk: Мазмұны кестесі - Баптау

en: Table Title
kk: Кестенің атауы

en: Use outline
kk: Айнала сызық болсын

en: Use styles
kk: Стильдер қолданылсын

en: Configure
kk: Баптау

en: Index
kk: Индекс

en: Styles
kk: Стильдер

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab 1
kk: 1-қойынды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelTitle)
en: Title
kk: Атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useOutline) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useStyles)
en: CheckBox
kk: Белгі көзі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureStyles)
en: PushButton
kk: Батырма

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
kk: 2-қойынды

en: Level %1
kk: %1 деңгей

en: Level
kk: Деңгейі

en: Style
kk: Стилі

en: Table of Contents - Configure Styles
kk: Мазмұны кестесі - Стилін баптау

en: Styles available
kk: Бар стильдері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stylesAvailableLabel)
en: TextLabel
kk: ЖарлықЖазуы

en: Disabled
kk: Бұғатталған

en: Table Of Contents
kk: Мазмұны кестесі

en: Insert a Table of Contents into the document.
kk: Құжатқа мазмұны кестесін енгізу.

en: Insert Custom...
kk: Өзгеше ендіру...

en: Insert a custom Table of Contents into the document.
kk: Құжатқа өзгеше мазмұны кестесін енгізу.

en: Configure...
kk: Баптау...

en: Configure the Table of Contents
kk: Мазмұны кестесін баптау

en: Insert footnote with auto number
kk: Астылық сілтемені автонөмірлеумен ендіру

en: Insert Labeled Footnote
kk: Жарылықты астылық сілтемені ендіру

en: Insert with label:
kk: Мына жарлықпен ендіру:

en: Insert endnote with auto number
kk: Соңғылық сілтемені автонөмірлеумен ендіру

en: Insert Labeled Endnote
kk: Жалықты соңғылық сілтемені ендіру

en: Settings...
kk: Баптау...

en: Insert a citation into the document.
kk: Дәйексөз сілемесін құжатқа енгізу.

en: Insert a bibliography into the document.
kk: Библиографияні құжатқа ендіру

en: Insert Custom Bibliography
kk: Өзгеше библиографияні ендіру

en: Insert a custom Bibliography into the document.
kk: Өзгеше библиографияні құжатқа ендіру

en: Configure the bibliography
kk: Библиографияні баптау

en: Insert Link
kk: Сілтемені ендіру

en: Insert a weblink or link to a bookmark.
kk: Веб-сілтеме не бетбелгіге сілтемені ендіру.

en: Add Bookmark
kk: Бетбелгіні қосу

en: Add Bookmark :
kk: Қосатын бетбелгі :

en: Insert a Bookmark. This is useful to create links that point to areas within the document
kk: Бетбелгіні ендіру. Бұл құжаттың аумақтарына сілтейтін көрсеткіштерін құруға ыңғайлы.

en: Display a pop up that hosts the options to add new Bookmark or handle existing Bookmarks
kk: Жаңа бетбелгіні қосу не барын өңдеу параметрлерін беру үшін қалқымалы терезені шығару

en: Manage your Bookmarks. Check where are they pointing to, Delete or Rename.
kk: Бетбелгілерді басқару. Олар қай жерлерге сілтейтінін тексеру, өшіру, өзгерту.

[ctx: as in table of contents, list of pictures, index]
en: Tables, Lists & Indexes
kk: Кестелер, тізімдер және индекстер

en: Footnotes and Endnotes
kk: Астылық пен соңғылық сілтемелері

en: Citations and Bibliography
kk: Дәйексөз бен Библиография

en: Links and Bookmarks
kk: Сілтемелер мен бетбелгілер

en: Bookmark cannot be empty
kk: Бетбелгі бос бола алмайды

en: Duplicate Name. Click "Manage Bookmarks"
kk: Атауды қосарлау. "Бетбелгілерді басқару" дегенді түртіңіз

en: to Rename or Delete Bookmarks
kk: Атауын өзгерту не бетбелгілерді өшіру үшін

en: Comments
kk: Түсініктемелер

en: Review
kk: Шолу

en: Text
kk: Мәтін

en: A shape that shows text
kk: Мәтіннің көрсететін қалып

en: Text Shape
kk: Мәтін қалыпы

en: Paste As Text
kk: Мәтін деп орналастыру

en: Bold
kk: Қалың

en: Italic
kk: Көлбеу

[ctx: Text formatting]
en: Underline
kk: Асты сызық

en: Strikethrough
kk: Сызып тастау

en: Align Left
kk: Солға туралау

en: Align Right
kk: Оңға туралау

en: Align Center
kk: Ортаға туралау

en: Align Block
kk: Енін туралау

en: Change text direction
kk: Мәтіннің бағытын өзгерту

en: Change writing direction
kk: Жазу бағытын өзгерту

en: Increase Indent
kk: Шегінуін үлкейту

en: Decrease Indent
kk: Шегінуін азайту

en: Increase Font Size
kk: Қаріп өлшемін үлкейту

en: Decrease Font Size
kk: Қаріп өлшемін кішірейту

en: Font Family
kk: Қаріп шоғыры

en: Variable
kk: Айнымалы

en: Insert Non-Breaking Space
kk: Үзілмейтін аралықты ендіру

en: Insert Non-Breaking Hyphen
kk: Үзілмейтін сызықшаны ендіру

en: Insert Index
kk: Индексті ендіру

en: Insert Soft Hyphen
kk: "Жұмсақ" тасымалдауды ендіру

en: Line Break
kk: Жол үзілмі

en: Page Break
kk: Бет үзілімі

en: Insert a page break
kk: Бет үзілімін енгізу

en: All text after this point will be moved into the next page.
kk: Осыдан кейінгі мәтін келесі бетке ығыстырылады.

en: Font...
kk: Қаріп...

en: Change character size, font, boldface, italics etc.
kk: Таңбаның өлшемін, қаріпін,қалыңдығын, көлбеулігін және т.б. өзгерту.

en: Change the attributes of the currently selected characters.
kk: Таңдалған таңбалардың қасиеттерін өзгерту.

en: Font Size
kk: Қаріп өлшемі

en: Text Color...
kk: Мәтіннің түсі...

en: Text Color
kk: Мәтіннің түсі

en: Background Color...
kk: Аясының түсі...

en: Grow To Fit Width
kk: Өсіріп енің шақтау

en: Grow To Fit Height
kk: Өсіріп биіктігін шақтау

en: Shrink To Fit
kk: Сыйғызып шақтау

en: Insert a table into the document.
kk: Кестені құжатқа енгізу.

en: Row Above
kk: Жолды жоғарында

en: Insert Row Above
kk: Жоғарында жолды ендіру

en: Row Below
kk: Жолды төменінде

en: Insert Row Below
kk: Төменінде жолды ендіру

en: Column Left
kk: Бағанды солға

en: Insert Column Left
kk: Сол жағына бағанды ендіру

en: Column Right
kk: Бағанды оңға

en: Insert Column Right
kk: Оң жағына бағанды ендіру

en: Column
kk: Баған

en: Delete Column
kk: Бағанды өшіру

en: Row
kk: Жол

en: Delete Row
kk: Жолды өшіру

en: Merge Cells
kk: Ұяшықтарды біріктіру

en: Split Cells
kk: Ұяшықтарды бөлу

en: Select a border style and paint that style onto a table
kk: Жаңа шегінің стилін таңдап кестеге қолдану

en: Paragraph...
kk: Абзац...

en: Change paragraph margins, text flow, borders, bullets, numbering etc.
kk: Абзацтың жиектерін, мәтінін, шектерін, таңбалауын, нөмірлеуін және т.б. өзгерту.

en: Style Manager...
kk: Стиль менеджері...

en: Change attributes of styles
kk: Стильдерінің атрибуттарын өзгерту

en: Special Character...
kk: Арнаулы таңба...

en: Insert one or more symbols or characters not found on the keyboard
kk: Пернетақтада жоқ бір не бірнеше таңбаны келтіріңіз

en: Insert one or more symbols or characters not found on the keyboard.
kk: Пернетақтада жоқ бір не бірнеше таңбаны келтіріңіз.

en: Repaint
kk: Қайта бояу

en: Insertion
kk: Ендіру

en: Deletion
kk: Өшіру

en: Formatting
kk: Пішімдеу

en: Ctrl+click to go to link
kk: Сілтемеге еру үшін Ctrl+түрту

en: Ctrl+click to go to the note
kk: Сілтемеге еру үшін Ctrl+түрту

en: Ctrl+click to go to the note reference
kk: Сілтемеге еру үшін Ctrl+түрту

en: follows along
kk: мына бойынша

en: Press shift to not resize this
kk: Өлшемін өзгертпеу үшін shift-ті басыңыз

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Border Formatting
kk: Шегінің пішімін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut
kk: Қиып алу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Column Width
kk: Бағанның енін шақтау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Row Height
kk: Жол биіктігін келтіру

en: Table
kk: Кесте

en: Autocorrection
kk: Автотүзету

en: Key Press
kk: Пернені басу

en: This link points to the program or script '%1'.
    Malicious programs can harm your computer. Are you sure that you want to run this program?
kk: Бұл '%1' деген бағдарлама не скрипт сілтемесі.
    Бөтен бағдарлама зиян келтіруі мүмкін. Бағдарлама орындалсын ба?

en: Open Link?
kk: Сілтеме ашылсын ба?

en: Text editing
kk: Мәтінді өңдеу
