AutocorrectPlugin - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: Configure &Autocorrection...
kk: &Автотүзетуді баптау...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AutocorrectConfig)
en: Autocorrection
kk: Автотүзету

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Si&mple Autocorrection
kk: Қа&рапайым автотүзету

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, upperCase)
en: Detect when a new sentence is started and always ensure that the first character is an uppercase character
kk: Жаңа сөйлем бастауын байқап, алғашқы әріпі үлкен болуын қадағалау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, upperCase)
en: Convert &first letter of a sentence automatically to uppercase
    (e.g. "my house. in this town" to "my house. In this town")
kk: Сөйлемінің &алғашқы әріпі автоматты түрде үлкен болсын
    (мысалы, "менің үйім. осы қалада" деген "менің үйім. Осы қалада"
    деп түзеледі)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, upperUpper)
en: All words are checked for the common mistake of holding the shift key down a bit too long. If some words must have two uppercase characters, then those exceptions should be added in the 'Exceptions' tab.
kk: Барлық сөздер екі үлкен әріптен басталу қатесіне тексеріледі. Бұл shift перенесін тым ұзақ басып ұстағаннан пайда болатын, жиі кездесетін қате. Кейбір сөздер шынымен екі бас әріптен басталатын болса - оларды 'Ерекшеліктер' қойындысында белгілеп қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, upperUpper)
en: Convert &two uppercase characters to one uppercase and one lowercase character
     (e.g. PErfect to Perfect)
kk: Сөйлемдің алғашқы &екі бас әріпі үлкен және кіші әріптерге ауыстырылсын
    (мысалы, "МӘселен" деген "Мәселен" деп түзеледі)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoFormatUrl)
en: Detect when a URL (Uniform Resource Locator) is typed and provide formatting that matches the way an Internet browser would show a URL.
kk: URL (Uniform Resource Locator сілтемесі) терілгенін байқап, ол Интернет шолғыш пайдаланатын URL пішіміне келтіріледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoFormatUrl)
en: Autoformat &URLs
kk: &URL-дер автопішімделсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreDoubleSpace)
en: Make sure that more than one space cannot be typed, as this is a common mistake which is quite hard to find in formatted text.
kk: Екі қатар бос орын ендірілмесін деп қадағалау. Бұл жиі кездесетін бірақ пішімделген мәтінде көзге оңай ілекпейтін қате.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreDoubleSpace)
en: &Suppress double spaces
kk: Қатар бос орындарды &болдырмау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, trimParagraphs)
en: Keep correct formatting and indenting of sentences by automatically removing spaces typed at the beginning and end of a paragraph.
kk: Сөйлемдердің пішімдеу мен шегініс ережелерін, абзацтың алдындағы және соңындағы бос орындарды автоматты түрде алып тастап, ұстану.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trimParagraphs)
en: R&emove spaces at the beginning and end of paragraphs
kk: Абзацтың алдындағы және соңындағы бос орындар ал&ынып тасталсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoChangeFormat)
en: When you use _underline_ or *bold*, the text between the underscores or asterisks will be converted to underlined or bold text.
kk: _астын сызу_ және *қалың* деп жазғанда, асты сызықтар мен жұлдызшалар арасындағы мәтін асты сызық немесе қалың мәтінге айналады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoChangeFormat)
en: Automatically do &bold and underline formatting
kk: Қа&лың қылу және астын сызу автопішімдеу болсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoReplaceNumber)
en: Most standard fraction notations will be converted when available
kk: Жиі пайдаланатын бөлшектер өз таңбаларымен ауыстырылады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoReplaceNumber)
en: Re&place 1/2... with ½...
kk: 1/2... деген ½... деп а&уыстырылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useNumberStyle)
en: When typing '1)' or similar in front of a paragraph, automatically convert the paragraph to use that numbering style. This has the advantage that further paragraphs will also be numbered and the spacing is done correctly.
kk: Абзацтың алдында '1)' деп не басқаша нөмірлесе, ол осы нөмірлеу тәсілін қабылдайды. Ыңғайлығы - келесі абзацтар да автоматты түрде жалғасып, осы түрде нөмірленеді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useNumberStyle)
en: Use &autonumbering for numbered paragraphs
kk: &Нөмірленген абзацтар автонөмірленсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSuperScript)
en: Rep&lace 1st... with 1^st...
kk: 1st... деген 1^st... деп ауыс&тырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capitalizeDaysName)
en: Capitalize name of days
kk: Апта күндер атауын үлкен әріптермен жазылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useBulletStyle)
en: When typing '*' or '-' in front of a paragraph, automatically convert the paragraph to use that list-style. Using a list-style formatting means that a correct bullet is used to draw the list.
kk: Абзацтың алдында '*' не '-' деп жазса, ол осы тізмдеу әдісін қабылдайды. Ыңғайлығы - келесі абзацтар да автоматты түрде жалғасып, осы түрдегі таңбаланған тізімді құрады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useBulletStyle)
en: Use l&ist-formatting for bulleted paragraphs
kk: Маркерленген абзацтарға т&ізім пішімі қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultBulletStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doubleDefault) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, singleDefault) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: Default
kk: Әдетті

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Custom &Quotes
kk: Өзгеше &тырнақшалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, typographicDoubleQuotes)
en: Replace &double quotes with typographical quotes
kk: Қ&ос тырнақшалар типографикалық тырнақшаларымен ауыстырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, typographicSingleQuotes)
en: Replace &single quotes with typographical quotes
kk: Жа&лғыз тырнақшалар типографикалық тырнақшаларымен ауыстырылсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Ad&vanced Autocorrection
kk: Қо&сымша автотүзету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replacements and exceptions for language:
kk: Алмастыру мен ерекшеліктері келесі тіл үшін:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: All Languages
kk: Барлық тілдер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedAutocorrection)
en: &Enable word replacement
kk: Сөз алмастыруы &болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoCorrectionWithFormat)
en: Replace &text with format
kk: Пішімделген &мәтін алмастырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, findLabel)
en: &Find
kk: &Іздеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel)
en: Re&place
kk: Ал&мастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add1)
en: &Add
kk: Қ&осу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove2)
en: Remove
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeFormat)
en: C&hange Format...
kk: Пі&шімін өзгерту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFormat)
en: C&lear Format
kk: Пішімін алып &тастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Find
kk: Іздеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Replace
kk: Алмастыру

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: E&xceptions
kk: Е&рекшеліктер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Do not treat as the end of a sentence:
kk: Келесі сөйлемнің соңы деп саналмасын:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoinclude1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoinclude2)
en: Autoinclude
kk: Автоендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove1)
en: R&emove
kk: Ө&шіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Accept two uppercase letters in:
kk: Келесіде екі бас әріп рұқсат етіледі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add2)
en: A&dd
kk: Қ&осу

en: &Modify
kk: Ө&згерту

en: Select Character
kk: Таңбаны таңдау

en: Autocorrect
kk: Автотүзету
