SpellCheckPlugin - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
kk: &Емле тексерісін баптау...

en: Auto Spell Check
kk: Емлені автотексеру

en: Check Spelling
kk: Емлені тексеру

en: Spelling
kk: Емлені тексеру

en: Add to Dictionary
kk: Сөздікке қосу
