thesaurus_tool - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: (No match)
kk: (Табылмады)

en: &Search for:
kk: Мынаған &іздеу:

en: S&earch
kk: &Іздеу

[ctx: @action:button Go back to the previous word in history]
en: Back
kk: Артқа

[ctx: @action:button Go forward to the next word in history]
en: Forward
kk: Алға

en: Change Language...
kk: Тілді ауыстыру...

en: &Thesaurus
kk: &Сөздіктер

en: Synonyms
kk: Синонимдер

en: More General Words
kk: Тағы мәні кеңдеудерін

en: More Specific Words
kk: Тағы мәні тарлаударын

en: &Replace with:
kk: &Мынамен алмастыру:

en: &Replace
kk: &Алмастыру

en: Replace Word
kk: Сөзді алмастыру

en: Related Words - %1
kk: Келетін сөздер - %1

en: The thesaurus file '%1' was not found. Please use 'Change Language...' to select a thesaurus file.
kk: '%1' сөздігінің файлы жоқ. 'Тілді ауыстыру...' деген арқылы сөздік файлын таңдап алыңыз.

en: <b>Error:</b> Failed to execute grep.
kk: <b>Қате:</b> grep командасын орындау жаңылысы.

en: Synonyms/Hypernyms - Ordered by Frequency
kk: Синонимдер/Гипернимдер - жиілігі бойынша реттеу

en: Synonyms - Ordered by Similarity of Meaning (verbs only)
kk: Синонимдер - мәнінің ұқсастығы бойынша реттеу (етістіктер ғана)

en: Antonyms - Words with Opposite Meanings
kk: Антонимдер - мәні теріс сөздер

en: Hyponyms - ... is a (kind of) %1
kk: Гипонимдер - ... деген %1 дегеннің бір түрі

en: Meronyms - %1 has a ...
kk: Меронимдер - ... деген %1 дегеннің бір бөлшегі

en: Holonyms - ... has a %1
kk: Голонимдер - %1 деген ... дегеннің бір бөлшегі

en: Attributes
kk: Атрибуттары

en: Cause To (for some verbs only)
kk: Таңдап алуға (кейбір етістік үшін ғана)

en: Verb Entailment (for some verbs only)
kk: Етістіктің түрі (кейбір етістік үшін ғана)

en: Familiarity & Polysemy Count
kk: Жақындық пен көп мағыналығы

en: Verb Frames (examples of use)
kk: Етістік топтары (қолдану мысалдары)

en: List of Compound Words
kk: Құрамды сөздер тізімі

en: Overview of Senses
kk: Мән-мағыналарын шолу

en: <b>Error:</b> Failed to execute WordNet program 'wn'. WordNet has to be installed on your computer if you want to use it, and 'wn' has to be in your PATH. You can get WordNet at <a href="http://wordnet.princeton.edu/">http://wordnet.princeton.edu/</a>. Note that WordNet only supports the English language.
kk: <b>Қате:</b> WordNet-тің 'wn' бағдарламасын орындау жаңылысы. WordNet-ті қолдану үшін ол компьютеріңізде орнатылып 'wn' бағдарламасы PATH жолында болу керек. WordNet-ті <a href="http://wordnet.princeton.edu/~wn/">http://wordnet.princeton.edu/~wn/</a> деген орыннан ала аласыз. WordNet тек қана ағылшын тіліне арналған.

en: No match for '%1'.
kk: '%1' үшін ештеңе жоқ.
