VariablesPlugin - en to kk translation catalogue (63 entries)

en: Format:
kk: Пішімі:

en: Number
kk: Нөмірі

en: Name
kk: Атауы

en: Number and name
kk: Нөмірі мен атауы

en: Number without separator
kk: Бөлгішсіз  нөмірі

en: Number and name without separator
kk: Бөлгішсіз  нөмірі мен атауы

en: Level:
kk: Деңгейі:

en: Chapter
kk: Тарауы

[ctx: date that can not be changed later]
en: Date (Fixed)
kk: Күні (түрақты)

en: Locale date format
kk: Күннің жергілікті пішімі

en: Short locale date format
kk: Күннің қысқа жергілікті пішімі

en: Locale date & time format
kk: Күн мен уақыттың жергілікті пішімі

en: Short locale date & time format
kk: Күн мен уақыттың қысқа жергілікті пішімі

en: Day
kk: Күн

en: Month
kk: Ай

en: Year
kk: Жыл

en: Hour
kk: Сағат

en: Minute
kk: Минут

en: Second
kk: Секунд

en: Flexible Digits (1-31)
kk: Өзгермелі таңбалар саны (1-31)

en: 2 Digits (01-31)
kk: 2 таңбалы (01-31)

en: Abbreviated Name
kk: Қысқартылған атауы

en: Long Name
kk: Толық атауы

en: Flexible Digits (1-12)
kk: Өзгермелі таңбалар саны (1-12)

en: 2 Digits (01-12)
kk: 2 таңбалы (01-12)

en: Possessive Abbreviated Name
kk: Ілік септігіндегі қысқартылған атауы

en: Possessive Long Name
kk: Ілік септігіндегі толық атауы

en: 2 Digits (01-99)
kk: 2 таңбалы (01-99)

en: 4 Digits
kk: 4 таңбалы

en: Flexible Digits (1-23)
kk: Өзгермелі таңбалар саны (1-23)

en: 2 Digits (01-23)
kk: 2 таңбалы (01-23)

en: Flexible Digits (1-59)
kk: Өзгермелі таңбалар саны (1-59)

en: 2 Digits (01-59)
kk: 2 таңбалы (01-59)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Date Correction:
kk: Күннің түзетуі:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, correction)
en:  days
kk:  күн

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the way the date should be displayed:
kk: Күні қалай көрсетілетіні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, custom)
en: Custom format
kk: Өзіндік пішім

en: Author Name
kk: Автордың аты

en: Title
kk: Атауы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: File Name
kk: Файл атауы

en: Keywords
kk: Түйінді сөздері

en: Comments
kk: Түсініктемелері

en: Page Count
kk: Бет есебі

en: Page Number
kk: Бет нөмірі

en: Custom
kk: Өзгеше

en: Name:
kk: Атауы:

en: New
kk: Жаңа

en: Delete
kk: Өшіру

en: String
kk: Мәтін жолы

en: Boolean
kk: Логикалық мән

en: Float
kk: Жылжымалы үтірлі

en: Percentage
kk: Пайыздық

en: Currency
kk: Ақша

en: Date
kk: Күні

en: Time
kk: Уақыты

en: Formula
kk: Формула

en: Void
kk: Белгісіз

en: Value:
kk: Мәні:

en: New Variable
kk: Жаңа айнымалы

en: Name for new variable:
kk: Жаңа айнымалының атауы:

en: Delete variable <b>%1</b>?
kk: <b>%1</b> айнымалысы өшірілсін бе?

en: Delete Variable
kk: Айнымалыны өшіру
