kofficefilters - en to kk translation catalogue (146 entries)

en: Page %1
kk: %1-бет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
kk: Беті:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Size in Pixels
kk: Пикселдегі өлшем

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Image width:
kk: Кескіннің ені:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Image height:
kk: Кескіннің биіктігі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Size in Units
kk: Өлшемі бірліктермен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
kk: Айырымдылығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Unit:
kk: Бірлігі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Background Color
kk: Ая түсі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColor)
en: Color
kk: Түсі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOpacity)
en: Opacity
kk: Мөлдірсіздік

en: Namespace "%1" not found
kk: "%1" атаулар кеңістігі табылмады

en: Could not open the requested file %1
kk: Сұралған %1 файлы жоқ

en: Could not read ZIP directory of the requested file %1
kk: Сұралған %1 файлының ZIP каталогы оқылған жоқ

en: Enter password
kk: Паролін келтіру

en: This document is encrypted, please enter the password to decrypt it:
kk: Бұл шифрланған құжат, ашу үшін паролін келтіріңіз:

en: Incorrect password, please enter the password to decrypt this document:
kk: Параль дұрыс емес, құжаттың шифрын шешу паролін келтіріңіз:

en: Could not find path for type %1
kk: %1 түрінің жолы табылмады

en: %1 (line %2, column %3)
kk: %1 (%2-жол, %3-баған)

en: %1 (%2, line %3, column %4)
kk: %1 (%2, %3-жол, %4-баған)

en: Element "%1" not found
kk: "%1" элементі жоқ

en: Attribute "%1" not found
kk: "%1" деген атрибут табылған жоқ

en: Unexpected value "%1" of attribute "%2"
kk: "%2" атрибуттің күтпеген мәні: "%1"

en: Unexpected second occurrence of "%1" element
kk: Күтпеген "%1" элементінің қайталануы

en: Expected closing of element "%1"
kk: "%1" элементінің жабылуы күтлетін еді

en: None of expected elements found: %1
kk: Керек элементтерінен біреуі де табылмады: %1

en: Could not find target for id "%1" in file "%2"
kk: "%2" файлында id "%1" керек қылғаны жоқ

en: Could not find relationships file "%1"
kk: "%1" қатынас файлы табылған жоқ

en: Could not find target for relationship "%1" in file "%2"
kk: "%2" файлында "%1" қатынасына керек нәрсе жоқ

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2.
    Error message: %3
kk: Негізгі құжатта %1-жолында, %2.-бағанында талдау қатесі.
    Қате хабарламасы: %3

en: Entry '%1' not found.
kk: '%1' деген табылған жоқ

en: Entry '%1' is not a file.
kk: '%1' деген файл емес.

en: Could not open entry "%1" for writing.
kk: "%1" деген жазуға ашылмады.

en: Could not write block
kk: Блок жазылмады.

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
kk: Ұсынылғаны ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
kk: Жергілікті стандарт ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
kk: Басқа ( %1 )

en: Cannot find encoding: %1
kk: Табылмаған кодтама: %1

en: CSV filter cannot open input file - please report.
kk: CSV сүзгісі кіріс файлды аша алмады - қате туралы хабарлаңыз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
kk: Кодтамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
kk: &Кодтамасы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
kk: Жолды аяқтауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineLF)
en: &UNIX style (recommended; line feed only)
kk: &UNIX стилі, тек "жолдың соңы" белгісі (басымды)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCRLF)
en: &Windows style (carriage return and line feed)
kk: &Windows стилі, "күймешені қайтару" мен "жолдың соңы" белгілері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCR)
en: &MacOS style (carriage return only)
kk: &MacOS стилі, тек "күймешені қайтару" белгісі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Sheets
kk: Беттер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Select sheets to export:
kk: Экспорттайтын беттер:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
kk: Бөлгіш жолы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: <SHEETNAME> gets replaced by the name of the next sheet.
kk: <SHEETNAME> деген келесі беттің атауымен ауыстырылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_delimiterAboveAll)
en: Print delimiter line above every sheet
kk: Әрбір беттің жоғарында бөлгіш жол басып шығарылсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
kk: Ұяшықтар

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
kk: Бөлгіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
kk: Үтір

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
kk: Үтірлі нүкте

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
kk: Кестелегіш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
kk: Бос орын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
kk: Басқа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
kk: Тырнақшалары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_selectionOnly)
en: Export selection only
kk: Таңдалғанды ғана экспортталсын

en: File format is not supported.
kk: Танылмаған файл пішімі.

en: Could not read from file.
kk: Файл оқылмайды.

en: Export Sheet to HTML
kk: Бетті HTML-ге экспорттау

en: Recommended: UTF-8
kk: Ұсынылғаны: UTF-8

en: Locale (%1)
kk: Жергілікті стандарты (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: En&coding:
kk: К&одтамасы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mEncodingBox)
en: With this option you can define the encoding of the HTML file. The recommended encoding (UTF8) is selected as default.
kk: Бұл параметр HTML файлдың кодтамасын таңдауға мүмкіндік береді. Әдеттегісі - UTF8.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Sheet Selection
kk: Бетті таңдау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mSelectAllButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Click here to select all sheets in the list.
kk: Тізімдегі барлық беттерді таңдау.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
kk: &Бүкілін таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Desele&ct All
kk: Таңдаудан &айну

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: This option will make the HTML export filter generate a new page for each sheet. If you disable this option, all sheets are written on one page.
kk: Бұл параметр HTML экспорттау сүзгісіне әрбір кестеге бөлек файл арнатады. Белгісін алып тастасаңыз - барлық кестелер бір параққа жазылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: Use &separate files for each table
kk: Әрбір кестеге &бөлек файл арналсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
kk: Стилі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Select this option to use the default fonts and colors for the HTML page.
kk: Бұны таңдасаңыз - HTML парағында әдетті қаріп пен түстер қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Use &default style
kk: Әдетті стиль б&олсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Select this option to specify a separate stylesheet for the HTML page. You can select or type on in the field below.
kk: Бұл параметр HTML парағының бөлек стиль кесесін келтіруге арналған. Таңдауға не төмендегі өрісте теріп келтіруге болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Use &external stylesheet:
kk: &Сыртқы стиль кестесі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, mCustomURL)
en: In this field you can enter an URL for your stylesheet. It is possible to point to a stylesheet on disk, or to somewhere on the Internet.
kk: Бұл өрісте стиль кестеңіздің  URL-сілтемесін келтіруге болады. Дискіңіздегі не Интернеттегі кестені келтіре аласыз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
kk: Орналасуы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use this option to enable or disable borders around the cells.
kk: Ұяшықтардың шектерін көрсету-жасыру.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use &borders
kk: &Шектері болсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPixelsBetweenCells)
en: Use this option to define how many pixels there should be between the cells. This effect is better visible if you check <b>Use borders</b> too.
kk: Ұяшық аралықтағы пикселдер санын орнату. Бұның нәтижесі <b>Шектері болсын</b> деп белгіленіп тұрса жақсы көрінеді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Pi&xels between cells:
kk: Ұяшық аралықтағы &пикселдер саны:

en: Top
kk: Жоғары

en: Latex Export Filter Configuration
kk: Latex экспорт сүзгінің баптаулары

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
kk: Құжат

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
kk: Құжаттың стилі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
kk: Latex стилі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wordsStyleButton)
en: Words style
kk: Word стилі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
kk: Құжаттың түрі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be able to be compiled alone
kk: Жеке компиляциялауға келетін құжат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
kk: Жеке құжат

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Do not generate either the latex header or the document environment
kk: Latex айдарын және құжат ортасы құрылмасын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, embededButton)
en: The document will be generated as a latex document which will have to be included in a main latex document. It will allow you to generate several little files for each chapter of your document.
kk: Құжат басқа негізгі latex құжатына қосылатын latex құжаты түрінде құрылады. Бұл құжатыңыздың әрбір тарауын бөлек шағын файл ретінде құруға мүмкіндік береді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
kk: Қосымша құжат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
kk: Құжат класы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
kk: Сапасы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Final
kk: Ақырғы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
kk: Алдын-ала жобасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
kk: Әдетті қаріп өлшемі:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
kk: Суреттер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Convert the pictures:
kk: Аударатын суреттер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
kk: Суреттер қапшығы:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
kk: Тілі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLanguageBtn)
en: Add
kk: Қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rmLanguageBtn)
en: Remove
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Contents
kk: Мазмұны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Export information about author:
kk: Авторы туралы экспорталатын мәлімет:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Add a table of content:
kk: Мазмұн кестесін қосу:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
kk: Жазбалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
kk: Экспорттамау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton5)
en: Export notes in margin notes
kk: Жазбалары жиектегі жазбалар ретінде экспортталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton6)
en: Export notes in comments
kk: Жазбалары түсініктемелер ретінде экспортталсын

en: Page
kk: Беті

en: The file seems to be corrupt. Skipping a table.
kk: Файл бүлінген сияқты. Кестесі өткізіледі.

en: Skipping a table.
kk: Кесте өткізіледі.

en: This document was created with OpenOffice.org version '%1'. This filter was written for version 1.0. Reading this file could cause strange behavior, crashes or incorrect display of the data. Do you want to continue converting the document?
kk: Бұл OpenOffice.org '%1'-нұсқасының құжаты. Осы сүзгі 1.0-нұсқа үшін жасалған. Файлды оқығанда оғаш жағдай, қирау не деректі дұрыс көрсетпеу орын алды. Аударуды жалғастыруды қалайсыз ба?

en: Unsupported document version
kk: Танымайтын құжат нұсқасы

en: QPRO filter cannot open input file - please report.
kk: QPRO сүзгісі кіріс файлды аша алмады - қате туралы хабарлаңыз.

en: Unable to open password protected files.
    The password algorithm has not been published
kk: Паролімен қорғалған файлдар ашылмады.
    Паролінің алгоритімі жарияланбаған

en: Unable to find part for type %1
kk: %1 түрінің бөлшегі табылмады

en: Declared number of shared strings too small (%1)
kk: Жарияланған ортқ мәтін жолданының саны тым аз (%1)

en: Declared number of font styles too small (%1)
kk: Жарияланған қаріп стильдерінің саны тым аз (%1)

en: Declared number of cell formats too small (%1)
kk: Жарияланған ұяшық пішімдерінің саны тым аз (%1)

en: Declared number of fill styles too small (%1)
kk: Жарияланған толтыру стильдерінің саны тым аз (%1)

en: The data could not be loaded completely because the maximum size of sheet was exceeded.
kk: Деректер толық жүктелмеді, себебі - бет өлшемі шегінен асып кетті.

en: Expected integer or floating point number
kk: Бүтін не жылжымалы үтірлі сан күтілген еді

en: Slide layout "%1" not found
kk: "%1" слайд пішімі табылмады

en: Slide %1
kk: %1 слайды

en: Words's Plain Text Import Filter
kk: Word-қа жай мәтінді импорттау сүзгісі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImportDialogUI)
en: Plain Text Import Dialog
kk: Жай мәтін импорттау диалогы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
kk: Абзацты аяқтауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphAsIs)
en: &As is: At the end of line
kk: &Бар түрінде: Жол аяқтауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphSentence)
en: &Sentence: If the end of line is the end of a sentence
kk: &Сөйлем: Жол аяқтауы - сөйлем аяқтауы болса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphEmptyLine)
en: &Empty Line: If the line is empty
kk: &Бос жол: Егер жол бос болса

en: End notes
kk: Аяғындағы жазба

en: Even Pages Header
kk: Жұп беттердің жоғарғы колонтитулы

en: Odd Pages Header
kk: Тақ беттердің жоғарғы колонтитулы

en: Even Pages Footer
kk: Жұп беттердің төменгі колонтитулы

en: Odd Pages Footer
kk: Тақ беттердің төменгі колонтитулы

en: First Page Header
kk: Алғашқы беттің жоғарғы колонтитулы

en: First Page Footer
kk: Алғашқы беттің төменгі колонтитулы

en: Table %1
kk: %1-кесте

en: The file cannot be loaded, as it seems not to be an RTF document.
kk: Файл жуктелмейді, өйткені ол RTF құжаты емес сияқты.

en: Words's RTF Import Filter
kk: Word-қа RTF импорттау сүзгісі

en: The file cannot be loaded.
kk: Файл жүктелмейді
