kpresenter - en to kk translation catalogue (393 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: &Өңдеу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
kk: &Ендіру

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
kk: &Пішімі

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Slide
kk: &Слайд

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
kk: &Көрсетілім

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape animation
kk: Қалыптың анимациясын жасау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation trigger event
kk: Анимацияны бастау кезін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove shape animation
kk: Қалыптың анимациясын өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
kk[0]: Слайдтарды өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation delay/duration
kk: Анимацияны кідірту мен ұзақтығын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Slide Effect
kk: Слайд эффектін жобалау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Effect
kk: Слайд эффектін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Slide Effect
kk: Слайд эффектін өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder animations
kk: Анимациясын қайта реттеу

en: Former maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Slide %1
kk: %1-слайд

en: End of presentation. Click to exit.
kk: Көрсетілім аяқталды. Шығу үшін түртіңіз.

en: Layout
kk: Орналастыруы

en: Can not find needed text component, Calligra Stage will quit now.
kk: Керек мәтін компоненті табылмады, Calligra Stage енді жұмысын аяқтайды.

en: Can not find needed picture component, Calligra Stage will quit now.
kk: Керек сурет компоненті табылмады, Calligra Stage енді жұмысын аяқтайды.

en: Installation Error
kk: Орнату қатесі

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Pictures
kk: Суреттерді енгізу

en: Placeholder shape
kk: Орынбасар қалып

en: Double click to add a title
kk: Атау беру үшін қос түртім жасаңыз

en: Double click to add an outline
kk: Қоршауын қосу үшін қос түртім жасаңыз

en: Double click to add a text
kk: Мәтінді қосу үшін қос түртім жасаңыз

en: Double click to add notes
kk: Жазуды қосу үшін қос түртім жасаңыз

en: Double click to add a picture
kk: Суретті қосу үшін қос түртім жасаңыз

en: Double click to add a chart
kk: Диаграмманы қосу үшін қос түртім жасаңыз

en: Double click to add an object
kk: Нысанды қосу үшін қос түртім жасаңыз

en: Pen Color
kk: Қалам түсі

en: Pen Size
kk: Қалам өлшемі

en: Black
kk: Қара

en: White
kk: Ақ

en: Green
kk: Жасыл

en: Red
kk: Қызыл

en: Blue
kk: Көк

en: Yellow
kk: Сары

en: Next Slide
kk: Келесі слайд

en: Speaker Notes
kk: Көрсетушінің жазбалары

en: Current Slide %1 of %2
kk: Назардағы %1 слайд (жалпы %2)

en: End of Slide Show
kk: Көрсетілім соңы

en: start on mouse click
kk: тышқанды түрткенде бастау

en: start after previous animation
kk: алдыңғы анимациясынан кейін бастау

en: start with previous animation
kk: алдыңғы анимациясымен бастау

en: Start after %1 seconds. Duration of %2 seconds.
kk: %1 секундтан кейін бастау. Ұзақтығы %2 секунд.

en: Animation
kk: Анимация

en: Shape
kk: Қалып

en: &Move Here
kk: Мұнда &жылжыту

en: &Copy Here
kk: Мұнда &көшірмелеу

en: C&ancel
kk: Қ&айту

en: Normal
kk: Кәдімгі

en: Show Master Slides
kk: Үлгі слайдтарын көрсету

en: Import Slideshow...
kk: Слайд-шоуды импорттау...

en: Insert Slide
kk: Слайдты енгізу

en: Insert a new slide after the current one
kk: Назардағыдан кейін жаңа слайдты енгізу

en: Copy Slide
kk: Слайдты көшірмелеу

en: Copy the current slide
kk: Назардағы слайдты көшіріп алу

en: Delete Slide
kk: Слайдты өшіру

en: Delete the current slide
kk: Назардағы слайдты өшіру

en: Master Slide...
kk: Үлгі слайды...

en: Previous Slide
kk: Алдыңғы слайд

en: Go to previous slide
kk: Алдыңғы слайдқа

en: Go to next slide
kk: Келесі слайдқа

en: First Slide
kk: Алғашқы слайд

en: Go to first slide
kk: Алғашқы слайдқа

en: Last Slide
kk: Соңғы слайд

en: Go to last slide
kk: Соңғы слайдқа

en: Configure Stage...
kk: Stage баптауы...

en: Export as HTML...
kk: HTML қылып экспорт ету...

en: Insert Pictures as Slides...
kk: Суреттерді слайд қылып енгізу

en: Create Appear Animation
kk: Пайда болуын анимациялау

en: Edit Custom Slide Shows...
kk: Өзгеше көрсетілімді өңдеу...

en: Start Presentation
kk: Презентацияны бастау

en: From Current Slide
kk: Назардағы слайдтан

en: From First Slide
kk: Алғашқы слайдтан

en: Show Status Bar
kk: Күй-жай жолағын көрсету

en: Hide Status Bar
kk: Күй-жай жолағын жасыру

en: Shows or hides the status bar
kk: Күй-жай жолағын көрсету/жасыру

en: Configure Slide Show...
kk: Слайд көрсетілімін баптау...

en: Configure Presenter View...
kk: Көрсетуші көрінісін баптау...

en: Draw on the presentation...
kk: Презентацияны салу

en: Highlight the presentation...
kk: Презентацияны белгілеу

en: Blackscreen on the presentation...
kk: Презентацияны көлегейлеу

en: Notes
kk: Жазбалар

en: Slides Sorter
kk: Слайд реттегіші

en: Slide Show:
kk: Слайд-шоу:

en: Add a new custom slide show
kk: Пайдаланушының жаңа слайд-шоуын қосу

en: Delete current custom slide show
kk: Назардағы пайдаланушы слайд-шоуын өшіру

en: Add slides to current custom slide show
kk: Назардағы пайдаланушы слайд-шоуына слайдты қосу

en: Remove slides from current custom slide show
kk: Назардағы пайдаланушы слайд-шоуынан слайдтарды өшіру

en: Duplicate Slide
kk: Слайдты қосарлау

en: Start Slideshow
kk: Слайд-шоуды бастау

en: Add a new slide
kk: Жаңа слайдты қосу

en: Delete selected slides
kk: Таңдалған сллайдты өшіру

en: Rename
kk: Атауын өзгерту

en: Copy
kk: Көшіріп алу

en: Paste
kk: Орналастыру

en: Slide Show %1
kk: %1 слайд-шоуы

en: All slides
kk: Барлық слайдтар

en: Error
kk: Қате

en: There cannot be two slideshows with the same name.
kk: Бірдей аталған екі слайд-шоу болуға тиіс емес.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Layout
kk: Орналасуы

en: Automatic animation preview
kk: Анимацияны автоқарап-шығу

en: Preview animation
kk: Анимацияны қарап-шығу

en: Slide Transitions
kk: Слайд ауысулары

en: Shape Click Actions
kk: Қалыпты түрту әрекеттері

en: Shape Animations
kk: Қалып анимациялары

en: Manage animation delay and duration:
kk: Анимацияны кідірту мен ұзақтығын басқару:

en: Start:
kk: Бастау:

en: on mouse click
kk: тышқанды түрткенде

en: after previous animation
kk: алдыңғы анимациясынан кейін

en: with previous animation
kk: алдыңғы анимациясымен

en: Delay:
kk: Кідірісі:

en: Duration:
kk: Ұзақтығы:

en: Preview Shape Animation
kk: Қалыптың анимациясын қарап-шығу

en: No Effect
kk: Эффект жоқ

en:  sec
kk:  сек

en: Entrance
kk: Кіру

en: Exit
kk: Шығу

en: Emphasis
kk: Екпін

en: Custom
kk: Өзге

en: Motion path
kk: Кимыл соқпағы

en: Ole Action
kk: OLE амалы

en: Media Call
kk: Медиа шақыруы

en: Edit animation
kk: Анимацияны өңдеу

en: Add new animation
kk: Жаңа анимацияны қосу

en: Remove animation
kk: Анимацияны өшіру

en: Order:
kk: Реті:

en: Move animation up
kk: Анимацияны кезекте жоғарлату

en: Move animation down
kk: Анимацияны кезекте төмендету

en: Add a new animation
kk: Жаңа анимацияны қосу

en: Delete current animation
kk: Назардағы анимацияны өшіру

en: seconds
kk: секунд

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WdgToolCrop)
en: Crop
kk: Ойып алу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: W&idth:
kk: &Ені:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: Will keep the width of the crop constant
kk: Ойып алынатын енін тұрақты қылады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
kk: &Биіктігі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: Will keep the height of the crop constant
kk: Ойып алынатын биіктігін тұрақты қылады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: R&atio:
kk: &Ара қатынасы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: Will keep the ratio constant
kk: Ара қатынасын тұрақты қылады

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Layer
kk: Қабат

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Image
kk: Кескін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnCrop)
en: &Crop
kk: &Ойып алу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit Shape
kk: Қалыпты өңдеу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple monitors
kk: Бірнеше дисплей

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation monitor:
kk: Презентация дисплейі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, presenterViewCheckBox)
en: Enable presenter view
kk: Көрсетуді рұқсат ету

en: Monitor %1 (primary)
kk: %1-дисплей (негізгі)

en: Monitor %1
kk: %1-дисплей

en: Configure Presenter View
kk: Көрсетуші көрінісін баптау

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
kk: Слайд көрсетілімін баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slides
kk: Слайдтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation Slides:
kk: Презентация слайдтары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editSlidesButton)
en: Edit Custom Slide Shows ...
kk: Өзгеше көрсетілімді өңдеу ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrHtmlExport)
en: HTML Export
kk: HTML экспорты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_slideslist)
en: Tick the slide should be exported :
kk: Экспорттайтын слайд :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_selectAll)
en: Select all
kk: Бүкілін таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_css)
en: Select template (.css) :
kk: Үлгісін таңдаңыз (.css) :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_deselectAll)
en: Deselect all
kk: Бүкілінен айну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlable_top)
en: Title
kk: Атауы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_preview)
en: Output preview
kk: Қарп-шығу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushbuttonBrowseTemplate)
en: Browse
kk: Ақтару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: Author
kk: Авторы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_Favorite)
en: Delete Favorite
kk: Таңдамалыны өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_browser)
en: Open in browser
kk: Шолғышта ашу

en: Html Export
kk: Html экспорты

en: Export
kk: Экспорттау

en: There is already a favorite file with this name
kk: Былай аталған таңдамалы файл бар екен

en: Incorrect file, .zip only or corrupted zip
kk: Жарамсыз файл, . zip қана болу керек, немесе бүлінген zip

en: Zip file need to contain style.css
kk: Zip файлда style.css болу керек

en: Delete Template
kk: Үлгіні өшіру

en: You may not remove the templates provided with the application
kk: Бағдарламаның құрамындағы үлгілер өшірілмейді

en: Add Template
kk: Үлгіні қосу

en: Are you sure you want to remove "%1"?
kk: "%1"дегенді өшіргіңіз келгені рас па?

en: Confirm remove
kk: Өшіруді құптау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change sound action
kk: Дыбысты әрекетін өзгерту

en: No sound
kk: Дыбыссыз

en: Import...
kk: Импорт...

en: Bar
kk: Жолақ

en: From Left
kk: Сол жақтан

en: From Top
kk: Жоғарынан

en: From Right
kk: Оң жақтан

en: From Bottom
kk: Төменнен

en: Unknown subtype
kk: Беймәлім түр тармағы

en: Clock
kk: Сағат

en: From Twelve Clockwise
kk: Сағат он екіден тіл жүрісімен

en: From Three Clockwise
kk: Сағат үштен тіл жүрісімен

en: From Six Clockwise
kk: Сағат алтыдан тіл жүрісімен

en: From Nine Clockwise
kk: Сағат тоғыздан тіл жүрісімен

en: From Twelve Counterclockwise
kk: Сағат он екіден тіл жүрісіне қарсы

en: From Three Counterclockwise
kk: Сағат үштен тіл жүрісіне қарсы

en: From Six Counterclockwise
kk: Сағат алтыдан тіл жүрісіне қарсы

en: From Nine Counterclockwise
kk: Сағат тоғыздан тіл жүрісіне қарсы

en: Double Fan
kk: Қос желдеткіш

en: Fan Out Vertical
kk: Тігінен жайылу

en: Fan Out Horizontal
kk: Көлденеңнен жайылу

en: Fan In Vertical
kk: Тігінен жиналу

en: Fan In Horizontal
kk: Көлденеңнен жиналу

en: Fan In Vertical Reverse
kk: Тігінен кері жиналу

en: Fan In Horizontal Reverse
kk: Көлденеңнен кері жиналу

en: Double Sweep
kk: Қатарлап сыпыру

en: Parallel Vertical
kk: Тігінен қатар

en: Parallel Diagonal
kk: Қигаштап қатар

en: Opposite Vertical
kk: Тігінен қарсы

en: Opposite Horizontal
kk: Көлденеңнен қарсы

en: Parallel Diagonal Top Left
kk: Қигаштап жоғарғы сол жақтан қатар

en: Parallel Diagonal Bottom Left
kk: Қигаштап төменгі сол жақтан қатар

en: Parallel Vertical Reverse
kk: Тігінен қатар кері

en: Parallel Diagonal Reverse
kk: Қигаштап қатар кері

en: Opposite Vertical Reverse
kk: Тігінен қарсы кері

en: Opposite Horizontal Reverse
kk: Көлденеңнен қарсы кері

en: Parallel Diagonal Top Left Reverse
kk: Катар қиғаштап жоғары сол жақтан кері

en: Parallel Diagonal Bottom Left Reverse
kk: Катар қиғаштап төменгі сол жақтан кері

en: Fan
kk: Желдеткіш

en: Center Right
kk: Оң жақ ортадан

en: Center Top
kk: Жоғары ортадан

en: Center Left
kk: Сол жақ ортадан

en: Center Bottom
kk: Төменгі ортадан

en: Fan Out Top
kk: Жоғардан жайылу

en: Fan Out Right
kk: Оң жақтан жайылу

en: Fan Out Bottom
kk: Төменнен жайылу

en: Fan Out Left
kk: Сол жақтан жайылу

en: Fan In Top
kk: Жоғарға жиналу

en: Fan In Right
kk: Оң жаққа жиналу

en: Fan In Bottom
kk: Төменге жиналу

en: Fan In Left
kk: Сол жаққа жиналу

en: Pin Wheel
kk: Зырылдауық қалақтар

en: Two Blades Vertical Clockwise
kk: Екі қалақпен тігінен сағат жүрісімен

en: Two Blades Horizontal Clockwise
kk: Екі қалақпен көлденеңнен сағат жүрісімен

en: Four Blades Horizontal Clockwise
kk: Төрт қалақпен көлденеңнен сағат жүрісімен

en: Two Blades Vertical Counterclockwise
kk: Екі қалақпен тігінен сағат жүрісіне қарсы

en: Two Blades Horizontal Counterclockwise
kk: Екі қалақпен көлденеңнен сағат жүрісіне қарсы

en: Four Blades Horizontal Counterclockwise
kk: Төрт қалақпен көлденеңнен сағат жүрісіне қарсы

en: Saloon Door
kk: "Салун есігі"

en: To Top
kk: Жоғарға

en: To Left
kk: Сол жаққа

en: To Bottom
kk: Төменге

en: To Right
kk: Оң жаққа

en: Single Sweep
kk: Сыпыру

en: Clockwise Top
kk: Жоғарынан сағат жүрісімен

en: Clockwise Right
kk: Оң жақтан сағат жүрісімен

en: Clockwise Bottom
kk: Төменнен сағат жүрісімен

en: Clockwise Left
kk: Сол жақтан сағат жүрісімен

en: Clockwise Top Left
kk: Жоғарғы сол жақтан сағат жүрісімен

en: Counterclockwise Bottom Left
kk: Төменгі сол жақтан сағат жүрісіне қарсы

en: Clockwise Bottom Right
kk: Төменгі оң жақтан сағат жүрісіне қарсы

en: Counterclockwise Top Right
kk: Жоғарғы оң жақтан сағат жүрісіне қарсы

en: Counterclockwise Top
kk: Жоғары сағат жүрісіне қарсы

en: Counterclockwise Right
kk: Оң жаққа сағат жүрісіне қарсы

en: Counterclockwise Bottom
kk: Төменге сағат жүрісіне қарсы

en: Counterclockwise Left
kk: Сол жаққа сағат жүрісіне қарсы

en: Counterclockwise Top Left
kk: Жоғары сол жаққа сағат жүрісіне қарсы

en: Clockwise Bottom Left
kk: Төменгі сол жаққа сағат жүрісімен

en: Counterclockwise Bottom Right
kk: Төменгі оң жаққа сағат жүрісіне қарсы

en: Clockwise Top Right
kk: Жоғары оң жаққа сағат жүрісімен

en: Windshield
kk: Терезе тазартқышы

en: Right
kk: Оңға

en: Up
kk: Жоғары

en: Vertical
kk: Тігінен

en: Horizontal
kk: Көлденеңнен

en: Right Reverse
kk: Он жақ кері

en: Up Reverse
kk: Жоғары кері

en: Vertical Reverse
kk: Тігінен кері

en: Horizontal Reverse
kk: Көлденеңнен кері

en: Barn Door
kk: Қора қақпасы

en: Diagonal Bottom Left
kk: Қиғаштап төменгі сол жаққа

en: Diagonal Bottom Left Reverse
kk: Қиғаштап төменгі сол жаққа кері

en: Diagonal Top Left
kk: Қиғаштап жоғарғы сол жаққа

en: Diagonal Top Left Reverse
kk: Қиғаштап жоғарғы сол жаққа кері

en: Barn Vee
kk: V-секілді қора қақпасы

en: Barn Zig Zag
kk: Иректеп-бұлтақтау

en: Vertical Reversed
kk: Тігінен кері

en: Horizontal Reversed
kk: Көлденеңнен кері

en: Box
kk: Қалқан

en: From Top Left
kk: Сол жақ жоғарынан

en: From Top Right
kk: Оң жақ жоғарынан

en: From Bottom Left
kk: Сол жақ төменнен

en: From Bottom Right
kk: Оң жақ төменнен

en: Diagonal
kk: Диагональ

en: Four Box
kk: Төрт қалқан

en: Corners In
kk: Бұрыштардан

en: Corners In Reverse
kk: Бұрыштардан кері

en: Corners Out
kk: Бұрыштарға

en: Corners Out Reverse
kk: Бұраштарға кері

en: Misc Diagonal
kk: Түрлі қиғаштап

en: Double Barn Door
kk: Қора қақпасы

en: Double Diamond
kk: Қос ромб

en: Vee
kk: V-секілді

en: Zig Zag
kk: Ирек

en: Fade
kk: Біртіндеу

en: Crossfade
kk: Біртіндеп аусуы

en: Fade over Color
kk: Біртіндеп түсін ауыстыру

en: ArrowHead
kk: Жебе ұшы

en: Down
kk: Төмен

en: Down Reverse
kk: Төмен кері

en: Left
kk: Солға

en: Left Reverse
kk: Сол жақтан кері

en: Ellipse
kk: Эллипс

en: Circle
kk: Шеңбер

en: Circle Reverse
kk: Шеңбер кері

en: Eye
kk: Көз

en: Hexagon
kk: Алтыбұрыш

en: Iris
kk: Диафрагма

en: Rectangular
kk: Төртбұрышты

en: Rectangular Reverse
kk: Төртбұрышты кері

en: Diamond
kk: Ромб

en: Diamond Reverse
kk: Кері ромб

en: Misc
kk: Басқа

en: Heart
kk: Жүрек

en: Heart Reverse
kk: Жүрек кері

en: Keyhole
kk: Құлыптың саңылауы

en: Keyhole Reverse
kk: Құлыптың саңылауы кері

en: Pentagon
kk: Бесбұрыш

en: RoundRect
kk: Дөнгеленген төртбұрыш

en: Star
kk: Жұлдыз

en: Four Point Star
kk: Төрт бұрышты жұлдыз

en: Four Point Star Reverse
kk: Төрт бұрышты жұлдыз кері

en: Five Point Star
kk: Бес бұрышты жұлдыз

en: Five Point Star Reverse
kk: Бес бұрышты жұлдыз кері

en: Six Point Star
kk: Алты бұрышты жұлдыз

en: Six Point Star Reverse
kk: Алты бұрышты жұлдыз кері

en: Triangle
kk: Үшбұрыш

en: Box Snakes
kk: Қалқандармен иректеп

en: Two Box Top In
kk: Екі қалқан жоғардан ішке

en: Two Box Bottom In
kk: Екі қалқан төменнен ішке

en: Two Box Left In
kk: Екі қалқан солдан ішке

en: Two Box Right In
kk: Екі қалқан оңнан ішке

en: Four Box Vertical In
kk: Төрт қалқан тігінен ішке

en: Four Box Horizontal In
kk: Төрт қалқан көлденеңнен ішке

en: Two Box Top Out
kk: Екі қалқан жоғардан сыртқа

en: Two Box Bottom Out
kk: Екі қалқан төменнен сыртқа

en: Two Box Left Out
kk: Екі қалқан солдан сыртқа

en: Two Box Right Out
kk: Екі қалқан оңнан сыртқа

en: Four Box Vertical Out
kk: Төрт қалқан тігінен сыртқа

en: Four Box Horizontal Out
kk: Төрт қалқан көлденеңнен сыртқа

en: Parallel Snakes
kk: Қатар иректеп

en: Vertical Top Same In
kk: Бірдей тігінен жоғардан ішке

en: Vertical Top Same Out
kk: Бірдей тігінен жоғардан сыртқа

en: Vertical Bottom Same In
kk: Бірдей тігінен төменнен ішке

en: Vertical Bottom Same Out
kk: Бірдей тігінен төменнен сыртқа

en: Vertical Top Left Opposite In
kk: Қарсы тігінен жоғары сол жақтан ішке

en: Vertical Top Left Opposite Out
kk: Қарсы тігінен жоғары сол жақтан сыртқа

en: Vertical Bottom Left Opposite In
kk: Қарсы тігінен төменгі сол жақтан ішке

en: Vertical Bottom Left Opposite Out
kk: Қарсы тігінен төменгі сол жақтан сыртқа

en: Horizontal Left Same In
kk: Бірдей көлденеңнен сол жақтан ішке

en: Horizontal Left Same Out
kk: Бірдей көлденеңнен сол жақтан сыртқа

en: Horizontal Right Same In
kk: Бірдей көлденеңнен оң жақтан ішке

en: Horizontal Right Same Out
kk: Бірдей көлденеңнен оң жақтан сыртқа

en: Horizontal Top Left Opposite In
kk: Қарсы көлденеңнен жоғары сол жақтан ішке

en: Horizontal Top Left Opposite Out
kk: Қарсы көлденеңнен жоғары сол жақтан сыртқа

en: Horizontal Top Right Opposite In
kk: Қарсы көлденеңнен жоғары оң жақтан ішке

en: Horizontal Top Right Opposite Out
kk: Қарсы көлденеңнен жоғары оң жақтан сыртқа

en: Diagonal Bottom Left Opposite In
kk: Қарсы қиғаштап төменгі сол жақтан ішке

en: Diagonal Bottom Left Opposite Out
kk: Қарсы қиғаштап төменгі сол жақтан сыртқа

en: Diagonal Top Left Opposite In
kk: Қарсы қиғаштап жоғарғы сол жақтан ішке

en: Diagonal Top Left Opposite Out
kk: Қарсы қиғаштап жоғарғы сол жақтан сыртқа

en: Snake
kk: Иректеп

en: Spiral
kk: Шиыршық

en: Clockwise Top Left In
kk: Сағат жүрісімен жоғарғы сол жақтан ішке

en: Clockwise Top Left Out
kk: Сағат жүрісімен жоғарғы сол жақтан сыртқа

en: Clockwise Top Right In
kk: Сағат жүрісімен жоғарғы оң жақтан ішке

en: Clockwise Top Right Out
kk: Сағат жүрісімен жоғарғы оң жақтан сыртқа

en: Clockwise Bottom Left In
kk: Сағат жүрісімен төменгі сол жақтан ішке

en: Clockwise Bottom Left Out
kk: Сағат жүрісімен төменгі сол жақтан сыртқа

en: Clockwise Bottom Right In
kk: Сағат жүрісімен төменгі оң жақтан ішке

en: Clockwise Bottom Right Out
kk: Сағат жүрісімен төменгі оң жақтан сыртқа

en: Counterclockwise Top Left In
kk: Сағат жүрісіне қарсы жоғарғы сол жақтан ішке

en: Counterclockwise Top Left Out
kk: Сағат жүрісіне қарсы жоғарғы сол жақтан сыртқа

en: Counterclockwise Top Right In
kk: Сағат жүрісіне қарсы жоғарғы оң жақтан ішке

en: Counterclockwise Top Right Out
kk: Сағат жүрісіне қарсы жоғарғы оң жақтан сыртқа

en: Counterclockwise Bottom Left In
kk: Сағат жүрісіне қарсы төменгі сол жақтан ішке

en: Counterclockwise Bottom Left Out
kk: Сағат жүрісіне қарсы төменгі сол жақтан сыртқа

en: Counterclockwise Bottom Right In
kk: Сағат жүрісіне қарсы төменгі оң жақтан ішке

en: Counterclockwise Bottom Right Out
kk: Сағат жүрісіне қарсы төменгі оң жақтан сыртқа

en: Waterfall
kk: Сарқырама

en: Top Left Vertical
kk: Жоғары сол жақтан тігінен

en: Top Left Horizontal
kk: Жоғары сол жақтан көлденеңнен

en: Top Right Vertical
kk: Жоғары оң жақтан тігінен

en: Top Right Horizontal
kk: Жоғары оң жақтан көлденеңнен

en: Bottom Left Vertical
kk: Төмен сол жақтан тігінен

en: Bottom Left Horizontal
kk: Төмен сол жақтан көлденеңнен

en: Bottom Right Vertical
kk: Төмен оң жақтан тігінен

en: Bottom Right Horizontal
kk: Төмен оң жақтан көлденеңнен

en: Slide
kk: Слайд

en: Space Rotation
kk: Кеңістік бұрауы

en: Swap effect
kk: Алмасу эффекті

en: Header
kk: Жоғарғы колонтитулы

en: Footer
kk: Төменгі колонтитулы
