kword - en to kk translation catalogue (255 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өң&деу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (view) i18n: ectx: Menu (view_displaymodes)
en: &Display Mode
kk: Кө&рсету режімі

note: i18n: ectx: Menu (semantic)
en: Semantics
kk: Мағынасы

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: S&tyles
kk: С&тильдер

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
kk: Емлені тексеру

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
kk: Өңдеу

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
kk: Емлені тексеру нәтижесі

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
kk: Айнымалы

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Page Style
kk: Бет стилін орнату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Page Style
kk: Бет стилін ендіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Page Properties
kk: Беттің қасиеттері

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
kk: Қалыпты құру

en: Baseline
kk: Негізгі жол

en: Character
kk: Символ

en: Row
kk: Жол

en: Page (entire) area
kk: Беттің (түгел) аумағы

en: Page text area
kk: Беттің мәтін аумағы

en: Paragraph area
kk: Абзац аумағы

en: Paragraph text area
kk: Абзацтың мәтін аумағы

en: Left page border
kk: Беттің сол жақ шегі

en: Right page border
kk: Беттің оң жақ шегі

en: Right paragraph border
kk: Абзацтың оң жақ шегі

en: Left paragraph border
kk: Абзацтың сол жақ шегі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shape relation to text is:
kk: Қалыптың мәтінмен байланысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: Inline with text (behaves as a character)
kk: Мәтіннің құрамында (таңба секілді)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: Floating, but anchored to a character position
kk: Қалқымалы, бірақ бір таңбасына бекітілген

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Floating, but anchored to a paragraph
kk: Қалқымалы, бірақ абзацына бекітілген

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: Floating free (not anchored to text)
kk: Қалқымалы (бір мәтінге бекітілмеген)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVert)
en: Vertical Positioning
kk: Тігінен орналасуы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rTop)
en: Top align with:
kk: Жоғарға туралап:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVCenter) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHCenter)
en: Center align with:
kk: Ортаға туралап:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rBottom)
en: Bottom align with:
kk: Төменге туралап:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHOffset)
en: Offset
kk: Шегінісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lHOffset)
en: from:
kk: мынадан:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHoriz)
en: Horizontal Positioning
kk: Көлденең орналасуы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rLeft)
en: Left align with:
kk: Солға туралап:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rRight)
en: Right align with:
kk: Оңға туралап:

en: Configure
kk: Баптау

en: Misc
kk: Түрлі басқа

en: Grid
kk: Тор

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
kk: Құжат

en: Document Settings
kk: Құжат параметрлері

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
kk: Авторы

en: Author
kk: Авторы

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
kk: Жаңа бетбелгісін құру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
kk: Бетбелгілер құжаттың бір жерінен басқа жеріне бірден ауысуға
    мүмкіндік береді. Бетбеліңізге атау беріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnsLabel)
en: Columns:
kk: Бағандар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spacingLabel)
en: Column spacing:
kk: Бағандар аралығы:

en: frameset
kk: фрейм жиыны

en: No framesets in document
kk: Құжатта фрейм жиындары жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
kk: Фрейм жиынның атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Create a new frameset:
kk: Фрейм жиынын құру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, existingRadio)
en: Select existing frameset to connect to:
kk: Байланыстыратын фрейм жиынын таңдау:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
kk: Фрейм жиынның атауы

en: Smart Positioning
kk: Ақылды орналасу

en: Text Run Around
kk: Мәтіннің айнала өтуі

en: Connect Text Frames
kk: Мәтін фреймдердің байланысы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Shape Properties
kk: Қалып қасиеттерін өзгерту

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAnchor)
en: Anchor to...
kk: Мынаны бекіту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
kk: &Бетті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Para&graph
kk: Аб&зацты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: &To Character
kk: &Таңбаны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: &As Character
kk: Т&аңба ретінде

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
kk: Көлденең туралау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignLeft)
en: &Left
kk: &Солға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignCenter)
en: &Center
kk: &Ортаға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignRight)
en: &Right
kk: О&ңға

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
kk: Тігінен туралау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignTop)
en: &Top
kk: &Жоғарға

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignMiddle)
en: &Middle
kk: &Ортасына

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignBottom)
en: &Bottom
kk: &Төменге

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpWrap)
en: Text Wrap-around
kk: Мәтіннің айнала өтуі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, runThrough)
en: Run through this shape
kk: Мәтін қалыптың үстінен жазылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRunaround)
en: Skip below this shape
kk: Мәтін қалыптың артында жазылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left)
en: Run on left side of this shape
kk: Мәтін қалыптың сол жағында жазылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right)
en: Run on right side of this shape
kk: Мәтін қалыптың оң жағында жазылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, longest)
en: Run on longest side of this shape
kk: Мәтін қалыптың ұзынрақ жағында жазылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, both)
en: Run on both sides of this shape
kk: Мәтін қалыптың екі жағында да жазылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, enough)
en: Run on sides that are wider than:
kk: Мәтін мынадан ұзын жақтарында жазылсын:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Distance Between Shape and Text:
kk: Қалыппен мәтіннің аралығы:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
kk: Бағандар

en: Style
kk: Стилі

en: Clone
kk: Егізін құру

en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Page Style
kk: Беттің стилін өзгерту

en: Add a new page style with the name:
kk: Жаңа құрылатын бет стилінің атауы:

en: Clone Page Style
kk: Бет стилінің егізін құру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Text elsewhere will:
kk: Басқа жерлердегі мәтін:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: The shape affects the text by its:
kk: Қалып мәтінге мынамен әсер етпек:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, box)
en: Bounding box
kk: Шектейтін қоршау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, outside)
en: Contour
kk: Контур

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Shape and text is separated:
kk: Қалыппен мәтіннің аралығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left by:
kk: Сол жақта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Above by:
kk: Жоғары жақта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Below by:
kk: Төмен жақта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Right by:
kk: Оң жақта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
kk: Қ&айта атау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
kk: Ө&шіру

en: Rename Bookmark
kk: Бетбелгінің атауын өзгерту

en: Please provide a new name for the bookmark
kk: Бетбелгіге жаңа атау беріңіз

en: A bookmark with the name "%1" already exists.
kk: "%1" деп аталған бетбелгі бар екен.

en: Select Bookmark
kk: Бетбелгіні таңдау

en: Geometry
kk: Геометрия

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
kk: Беттің өлшемі мен жиектері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
kk: Құру

en: Statistics
kk: Статистика

en: Words:
kk: Сөздер:

en: Sentences:
kk: Сөйлемдері:

en: Syllables:
kk: Буындары:

en: Characters (spaces):
kk: Таңбалар (бос орындар):

en: Characters (no spaces):
kk: Таңбалар (бос орындар емес)

en: Lines:
kk: Жолдары:

en: Readability:
kk: Оқуға қолайлығы

en: Flesch reading ease
kk: Оқуға жеңілдігі (Flesch бойынша)

en: East asian characters:
kk: Шығыс Азиялық таңбалар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_words)
en: Words
kk: Сөздер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_sentences)
en: Sentences
kk: Сөйлемдер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_syllables)
en: Syllables
kk: Буындар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_lines)
en: Lines
kk: Жолдар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charspace)
en: Characters With Spaces
kk: Таңбалар бос ор қоса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charnospace)
en: Characters without spaces
kk: Таңбалар бос ор-сыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_east)
en: East Asian characters
kk: Шығыс Азиялық таңбалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_flesch)
en: Flesch Reading Ease
kk: Оқуға жеңілдігі (Flesch бойынша)

[ctx: Style name]
en: Standard
kk: Стандартты

[ctx: Style name]
en: Head 1
kk: Айдар 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
kk: Айдар 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
kk: Айдар 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
kk: Нөмірлеген тізім

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
kk: Әріптелген тізім

[ctx: Style name]
en: Bullet List
kk: Таңбаланған тізім

[ctx: Style name]
en: Contents Title
kk: Мазмұнның атауы

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
kk: Мазмұнның айдары 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
kk: Мазмұнның айдары 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
kk: Мазмұнның айдары 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
kk: Құжаттың атауы

[ctx: Style name]
en: Header
kk: Айдары

[ctx: Style name]
en: Footer
kk: Төменгі колонтитул

[ctx: Style name]
en: Plain
kk: Кәдімгі

[ctx: Style name]
en: Borders 1
kk: Шектер 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
kk: Шектер 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
kk: Шектер 3

[ctx: Style name]
en: Row
kk: Жолақ

[ctx: Style name]
en: Column
kk: Баған

[ctx: Style name]
en: Light Gray
kk: Ашық сұр

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
kk: Қою сұр

[ctx: Style name]
en: Black
kk: Қара

[ctx: Style name]
en: Light Blue
kk: Ашық көк

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
kk: Кою көк

[ctx: Style name]
en: Red
kk: Қызыл

[ctx: Style name]
en: Yellow
kk: Сары

[ctx: Style name]
en: Colorful
kk: Түрлі-түсті

[ctx: Style name]
en: Bluish
kk: Көкшіл

[ctx: Style name]
en: Simple 1
kk: Қарапайым 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
kk: Қарапайым 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
kk: Қарапайым 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
kk: Айдар 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
kk: Айдар 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
kk: Айдар 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
kk: Айдар 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
kk: Бағандар 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
kk: Бағандар 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
kk: Тор 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
kk: Тор 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
kk: Тор 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
kk: Сұр айдар

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
kk: Көк айдар

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
kk: Дәстүрлі көк

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
kk: Дәстүрлі сұр

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
kk: Көк үсті мен асты

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
kk: Сұр үсті мен асты

en: Word processor
kk: Мәтін өңдеуші

en: Co maintainer
kk: Жетілдірушінің бірі

en: Everything
kk: Барлығы

en: Formatting stuff
kk: Пішімдеуі

en: Filter
kk: Сүзгі

en: Layout and Painting
kk: Пішімі мен бояуы

en: Statistics docker
kk: Статистика докері

en: Foot and endnotes
kk: Астылық пен соңғылық сілтемелері

en: Bibliography
kk: Библиография тізімі

en: Style Manager
kk: Стиль менеджері

en: ODF Support
kk: ODF қолдауы

en: Fatcow Web Hosting
kk: Fatcow веб-хостингі

en: Page break icon
kk: Бет үзілім таңбашасы

en: Copy
kk: Көшіріп алу

en: Standard
kk: Стандартты

en: Document Title
kk: Құжаттың атауы

en: Head 1
kk: Айдар 1

en: Head 2
kk: Айдар 2

en: Head 3
kk: Айдар 3

en: Bullet List
kk: Таңбаланған тізім

en: Tools
kk: Құралдар

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No office:body tag found.
kk: Жарамсыз OASIS OpenDocument файлы. office:body деген тегі жоқ.

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No tag found inside office:body.
kk: Жарамсыз OASIS OpenDocument файлы. office:body дегеннің ішінде тегтер жоқ.

en: This is not a word processing document, but %1. Please try opening it with the appropriate application.
kk: Бұл мәтін құжаты емес, бұл %1. Арналған қолданбасымен ашып көріңіз.

en: Can not find needed text component, Words will quit now
kk: Керек мәтін компоненті табылмады, Words енді жұмысын аяқтайды

en: Installation Error
kk: Орнату қатесі

en: Modified
kk: Өзгертілген

en: Saved
kk: Сақталған

en: Page %1 of %2
kk: %1-бет, жалпы %2 беттен

en: Page %1-%2 of %3
kk: %1-%2 бет, жалпы %3 беттен

en: Line %1
kk: %1 жолы

en: Page Number
kk: Беттің нөмірі

en: Line Number
kk: Жолдың нөмірі

en: Page Style
kk: Беттің стилі

en: Page Size
kk: Беттің өлшемі

en: Saved/Modified
kk: Сақталған/Өзгертілген

en: Mouse Cursor X:Y
kk: Тышқан Меңзері: X:Y

en: Zoom Controller
kk: Ұлғайту/кішрейтуді қадағалау

en: Shape Properties...
kk: Қалып қасиеттері...

en: Change how the shape behave
kk: Қалып амал тәртібін өзгерту

en: Create Template From Document...
kk: Құжаттан үлгі жасау...

en: Save this document and use it later as a template
kk: Құжатты кейін үлгі ретінде пайдаланатындай сақтау

en: You can save this document as a template.<br><br>You can use this new template as a starting point for another document.
kk: Бұл құжатты үлгі қылып сақтауға болады.<br><br>Жаңа үлгіні басқа құжаттың бастапқы түрі ретінде қолдана аласыз.

en: Show Formatting Characters
kk: Пішімдеу таңбаларды көрсету

en: Toggle the display of non-printing characters
kk: Басылып шығарылмайтын таңбаларды көрсету/жасыру

en: Toggle the display of non-printing characters.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you tabs, spaces, carriage returns and other non-printing characters.
kk: Басылып шығарылмайтын таңбаларды көрсету/жасыру.<br/><br/>Көрсету режімінде Words кестелеу, бос_орын, күймешені_қайтару және басқа да басылмайтын таңбаларын көрсетеді.

en: Show Field Shadings
kk: Өрістің көлеңкесі көрсетілсін

en: Toggle the shaded background of fields
kk: Өрістің көлеңке аясын қосу/жасыру

en: Toggle the visualization of fields (variables etc.) by drawing their background in a contrasting color.
kk: Өрістердің (айнымалы,т.б.) аясын контрасты түспен бояп салу - салмау.

en: Show Text Shape Borders
kk: Мәтін қалыпының шектері

en: Turns the border display on and off
kk: Шегін көрсетуді қосу/ажырату

en: Turns the border display on and off.<br/><br/>The borders are never printed. This option is useful to see how the document will appear on the printed page.
kk: Шегін көрсетуді қосу/ажырату.<br/><br/>Бұл шектер ешқашанда басылып шығарылмайды. Бұл параметр құжат басылымда қалай көрінетінін тексеруге арналған.

en: Show Table Borders
kk: Кестенің шегін көрсету

en: Toggle the display of table borders
kk: Кестенің шектерін көрсету/жасыру

en: Toggle the display of table borders.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you any invisible table borders with a thin gray line.
kk: Кестенің шектерін көрсету/жасыру.<br/><br/>Көрсету режімінде Words көрінбейтін кесте шектерін жұқа сұр сызықпен көрсетеді.

en: Show Rulers
kk: Өлшегіштерін көрсету

en: Shows or hides rulers
kk: Өлшегіштерін көрсету/жасыру

en: The rulers are the white measuring spaces top and left of the document. The rulers show the position and width of pages and of frames and can be used to position tabulators among others.<p>Uncheck this to disable the rulers from being displayed.</p>
kk: Өлшегіштер деген құжат көрінісінің жоғары мен сол жағында көрсетілетін ұзындық шәкілі. Өлшегіштер бет және беттегі нысандардың ұзындығы мен биіктігін бақылауға және кестелеу көрсеткіштерін орналастыруға арналған.<p>Өлшегіштер көрсетілмесін десеңіз - бұның белгісін алып тастаңыз.</p>

en: Snap to Grid
kk: Торға келтіру

en: Show Status Bar
kk: Күй-жай жолағын көрсету

en: Shows or hides the status bar
kk: Күй-жай жолағын көрсету/жасыру

en: Semantic Stylesheets...
kk: Семантикалық стиль кестелер...

en: Modify and add semantic stylesheets
kk: Семантикалық стиль кестелерін қосу мен өзгерту

en: Configure...
kk: Баптау...

en: Page Layout...
kk: Беттің орналасуы...

en: Change properties of entire page
kk: Беттің тұтас бет қасиеттерін өзгерту

en: Change properties of the entire page.<p>Currently you can change paper size, paper orientation, header and footer sizes, and column settings.</p>
kk: Беттің тұтас бет қасиеттерін өзгерту.<p>Әзірше өзгертуге болатыны: қағаз парақтың өлшемі, беттің бағдары, колонтитулдардың өлшемі, бағаналар саны.</p>

en: Create Header
kk: Колонтитулды құру

en: Create Footer
kk: Төменгі колонтитулды құруы

en: Word Count
kk: Сөздер саны

en: Shows or hides word counting in status bar
kk: Күй-жай жолағында сөздер санын көрсету/жасыру

en: Page Setup
kk: Бет баптаулары

en: Header & Footer
kk: Жоғарғы & төменгі колонтитулы

en: Page layout
kk: Беттің пішімі

en: Odd Pages Header
kk: Тақ беттердің жоғарғы колонтитулы

en: Even Pages Header
kk: Жұп беттердің жоғарғы колонтитулы

en: Odd Pages Footer
kk: Тақ беттердің төменгі колонтитулы

en: Even Pages Footer
kk: Жұп беттердің төменгі колонтитулы

en: Main text
kk: Негізгі мәтін

en: Other text
kk: Басқа мәтін
