karbon - en to kk translation catalogue (101 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Boolean Operation
kk: Логикалық амал

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
kk: &Реті

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
kk: &Туралау

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өңд&еу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
kk: &Нысан

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
kk: &Үлестіру

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
kk: &Сызық

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
kk: Эффек&тер

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
kk: Өңдеу

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
kk: Нысан

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
kk: Туралау

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
kk: Эффекттер

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
kk: Көрініс

en: &Flatten Path...
kk: Қисықты &түзеу...

en: Flatten Path
kk: Қисықты түзеу

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Flatness:
kk: Түзеулігі:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flatten path
kk: Қисықты түзеу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Refine path
kk: Сызығын айқындату

en: &Refine Path...
kk: &Сызығын айқындату...

en: Refine Path
kk: Сызығын айқындату

en: Subdivisions:
kk: Бөлшектері:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Round Corners
kk: Дөңгеленген бұрыштар

en: &Round Corners...
kk: Бұрыштарды &дөңгелету...

en: Round Corners
kk: Дөңгеленген бұрыштар

en: Radius:
kk: Радиусы:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Whirl & pinch
kk: Бұрау және қысу

en: &Whirl/Pinch...
kk: &Бұрау/Қысу...

en: Whirl Pinch
kk: Бұрау және қысу

en: Info
kk: Мәліметтер

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
kk: Бұрау және қысудың нәтижесін сызығын алдын-ала айқындатумен жақсартуға болады.

en: Angle:
kk: Бұрышы:

en: Pinch:
kk: Қысуы:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Raise Layer
kk: Қабатты алға шығару

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lower Layer
kk: Қабатты артқа тығу

en: Configure
kk: Баптау

en: Interface
kk: Интерфейсі

en: Misc
kk: Түрлі басқа

en: Grid
kk: Тор

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
kk: Құжат

en: Document Settings
kk: Құжаттың параметрлері

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
kk: Авторы

en: Author
kk: Авторы

en: A Vector Graphics Drawing Application.
kk: Векторлы графиканы салу бағдарламасы

en: Bug fixes and improvements
kk: Қателерді түзеу, жақсартуы

en: Bug fixes
kk: Қателерді түзеу

en: Helpful patches and advice
kk: Пайдалы жамаулар мен кеңестер

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert graphics
kk: Суретті ендіру

en: Choose Graphic to Add
kk: Қосатын суретті таңдау

en: Could not load image.
kk: Кескін жүктелмеді.

en: Import graphic
kk: Суретті импорттау

en: Could not create image shape.
kk: Кескін қалыпы құрылмады.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally
kk: Аунату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Vertically
kk: Төңкеру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally and Vertically
kk: Тігінен және жатығынан терістеу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Separate paths
kk: Сүрлеудерді бөлу

en: Outline &Mode
kk: Сұлбалау &режімі

en: &Import Graphic...
kk: Графиканы &импорттау...

en: D&elete
kk: Ө&шіру

en: Edit Guides
kk: Бағыттауыштарын өзгерту

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
kk: &Көбейту

en: Distribute Center (Horizontal)
kk: Ортасын үлестіру (жатығынан)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
kk: Аралытарын үлестіру (жатығынан)

en: Distribute Left Borders
kk: Сол шектерін үлестіру

en: Distribute Right Borders
kk: Оң шектерін үлестіру

en: Distribute Center (Vertical)
kk: Ортасын үлестіру (тігінен)

en: Distribute Gaps (Vertical)
kk: Аралытарын үлестіру (тігінен)

en: Distribute Bottom Borders
kk: Төменгі шектерін үлестіру

en: Distribute Top Borders
kk: Жоғары шектерін үлестіру

en: Show Color Palette
kk: Түс палитрасын көрсету

en: Show or hide color palette
kk: Түс палитрасын көрсету/жасыру

en: &Clip Object
kk: Нысанды &бекіту

en: &Unclip Objects
kk: Нысандарды б&осату

en: Mirror Vertically
kk: Төңкеру

en: Mirror Horizontally
kk: Аунату

en: &Close Path
kk: Сүрлеуін тұй&ықтау

en: Com&bine Path
kk: Сүрлеуін бі&ріктіру

en: Se&parate Path
kk: Сүрлеуін &бөліп алу

en: Re&verse Path
kk: Сүрлеуін теріс &бұру

en: Intersect Paths
kk: Сүрлеулерін қиыстыру

en: Subtract Paths
kk: Сүрлеулерін бір-бірінен алып тастау

en: Unite Paths
kk: Сүрлеулерін біріктіру

en: Exclude Paths
kk: Сүрлеулерін алып тастау

en: Snap Path to Grid
kk: Сүрлеуін торға келтіру

en: Zoom to Selection
kk: Таңдағанды жақындату

en: Zoom to Drawing
kk: Суретті жақындату

en: Zoom
kk: Масштабтау

en: Show status bar:
kk: Күй-жай жолағын көрсету

en: Number of recent files:
kk: Жуырдағылардың саны:

en: Palette font size:
kk: Палитра қаріпінің өлшемі:

en: Select palette
kk: Палитраны таңдау

en: Press to apply fill to selection
kk: Таңдалғанды толтыру үшін басыңыз

[ctx: The style has no fill]
en: None
kk: Жоқ

en: Press to apply stroke to selection
kk: Таңдалғанды штрихтау үшін басыңыз

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
kk: Өзгеше

[ctx: The style has no stroking]
en: None
kk: Жоқ

en: Stroke:
kk: Штрихі:

en: Fill:
kk: Толтыруы:
