kocolorspaces - en to kk translation catalogue (60 entries)

en: Cyan
kk: Циан

en: Magenta
kk: Маджента

en: Yellow
kk: Сары

en: Black
kk: Қара

en: Alpha
kk: Альфа

en: CMYK (32 bits floating/channel)
kk: CMYK (32-бит жылжымалы үтірлі/арна)

en: CMYK (16-bit integer/channel)
kk: CMYK (16-бит бүтін/арна)

en: CMYK (8-bit integer/channel)
kk: CMYK (8-бит бүтін/арна)

en: Gray
kk: Сұр

en: Grayscale/Alpha (32-bit float/channel)
kk: Сұр реңкті/АльфаС

en: Grayscale (16-bit integer/channel)
kk: Сұр реңкті (16-бит бүтін/арна)

en: Grayscale (8-bit integer/channel)
kk: Сұр реңкті (8-бит бүтін/арна)

en: Lightness
kk: Жарықтық

en: L*a*b* (32-bit float/channel)
kk: L*a*b* (32-бит жылжымалы үтірлі/арна)

en: L*a*b* (16-bit integer/channel)
kk: L*a*b* (16-бит бүтін/арна)

en: L*a*b* (8-bit integer/channel)
kk: L*a*b* (8-бит бүтін/арна)

en: Red
kk: Қызыл

en: Green
kk: Жасыл

en: Blue
kk: Көк

en: RGBA (16-bit floating/channel)
kk: RGBA (16-бит жылжымалы үтірлі/арна)

en: RGBA (32-bit floating/channel)
kk: RGBA (32-бит жылжымалы үтірлі/арна)

en: RGB (16-bit integer/channel)
kk: RGB (16-бит бүтін/арна)

en: RGB (8-bit integer/channel)
kk: RGB (8-бит бүтін/арна)

en: XYZ (32-bit float/channel)
kk: XYZ (32-бит жылжымалы үтірлі/арна)

en: XYZ (16-bit integer/channel)
kk: XYZ (16-бит бүтін/арна)

en: XYZ (8-bit integer/channel)
kk: XYZ (8-бит бүтін/арна)

en: YCBCR (32-bit float/channel)
kk: YCBCR (32-бит жылжымалы үтірлі/арна)

en: YCBCR (16-bit integer/channel)
kk: YCBCR (8-бит бүтін/арна)

en: YCBCR (8-bit integer/channel)
kk: YCBCR (8-бит бүтін/арна)

en: Bumpmap
kk: Бедер

en: Clear
kk: Тазалау

en: Color
kk: Түсі

en: Darken
kk: Күңгірттеу

en: Diff
kk: Айырмашылығы

en: Dissolve
kk: Ерту

en: Hue
kk: Реңкі

en: In
kk: Кіріс

en: Lighten
kk: Жарықтау

en: Out
kk: Шығыс

en: Saturation
kk: Қанықтық

en: Value
kk: Мәні

en: ICC Engine
kk: ICC тетігі

en: L*a*b* Histogram
kk: L*a*b* гистограммасы

en: RGB8 Histogram
kk: RGB8 гистограммасы

en: RGB16 Histogram
kk: RGB16 гистограммасы

en: RGBF16 Histogram
kk: RGBF16 гистограммасы

en: RGBF32 Histogram
kk: RGBF32 гистограммасы

en: GRAY/Alpha8 Histogram
kk: GRAY/Alpha8 гистограмма

en: GRAY/Alpha16 Histogram
kk: GRAY/Alpha16 гистограмма

en: GRAY/Alpha 32 float Histogram
kk: GRAY/Alpha 32 жылжымалы үтірлі гистограмма

en: CMYK8 Histogram
kk: CMYK8 гистограмма

en: CMYK16 Histogram
kk: CMYK16 гистограмма

en: CMYK F32 Histogram
kk: CMYK F32 гистограмма

en: XYZ8 Histogram
kk: XYZ8 гистограммасы

en: XYZ16 Histogram
kk: XYZ16 гистограммасы

en: XYZF16 Histogram
kk: XYZF16 гистограммасы

en: XYZF32 Histogram
kk: XYZF32 гистограммасы

en: YCBCR8 Histogram
kk: YCBCR8 гистограммасы

en: YCBCR16 Histogram
kk: YCBCR16 гистограммасы

en: YCBCRF32 Histogram
kk: YCBCRF32 гистограммасы
