koconverter - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: CalligraConverter
kk: Calligra түрлендіргіші

en: Calligra Document Converter
kk: Calligra құжат түрлендіргіші

en: Input file
kk: Кіріс файлы

en: Output file
kk: Шығыс файлы

en: Make a backup of the destination file
kk: Мақсатты файлдың сақтық көшірмесін жасау

en: Batch mode: do not show dialogs
kk: Десте режімі: диалогтар көрсетілмейді

en: Interactive mode: show dialogs (default)
kk: Интерактивті режімі: диалогтар көрсетіледі (әдетті)

en: Mimetype of the output file
kk: Шығыс файлдың MIME түрі

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
kk: Басу бағыты. Тік немесе Көлденең болады.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
kk: Қағаз өлшемі. A4, Legal, Letter, ...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
kk: Қағаз жиегінің өлшемі. Әдетте 0,2 болады.

en: Two arguments required
kk: Екі аргумент керек

en: Mimetype for input file %1 not found!
kk: %1 кіріс файлдың MIME түрі жоқ!

en: Mimetype not found %1
kk: %1 MIME түрі табылмады

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
kk: MIME түрі табылмады,  -mimetype параметрін қолданыңыз

en: *** The conversion failed! ***
kk: *** Түрлендіру жаңылысы! ***
