krossmodulekspread - en to kk translation catalogue (259 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

en: No such script.
kk: Бұндай скрипт жоқ.

en: No such script function.
kk: Бұндай скрипт функциясы жоқ.

en: No return value.
kk: Қайтаратыны жоқ.

en: Scripts
kk: Скрипттер

en: Scriptfile "%1" does not exist.
kk: "%1" скрипт файлы жоқ.

en: Scriptfile "%1" is not executable. Please set the executable-attribute on that file.
kk: "%1" скрипт файлы орындалатын емес. Тиісті белгісін қойып орындалатын қылыңыз.

en: Scriptfile "%1" is in a temporary directory. Execution denied.
kk: "%1" скрипт файлы уақытша қапшығында. Орындау болмайды.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
kk: "%1" скрипт файлы орындалмайды

en: Errors on execution of scripts.
kk: Скриптті орындау қатесі.

en: Sheet
kk: Бет

en: Cell
kk: Ұяшық

en: Range
kk: Ауқым

[ctx: Menu]
en: File
kk: Файл

en: New
kk: Жаңа

en: Open...
kk: Ашу...

en: Save
kk: Сақтау

en: Save As...
kk: Былай сақтау...

[ctx: Menu]
en: Edit
kk: Өңдеу

[ctx: Menu]
en: Build
kk: Құру

en: Compile
kk: Компиляция

en: Execute
kk: Орындау

en: Open File
kk: Файлды ашу

en: <qt>Failed to open file "%1"<br><br>%2</qt>
kk: <qt>"%1" файлды ашу жаңылысы: <br><br>%2</qt>

en: Error
kk: Қате

en: <qt>Failed to save file "%1"<br><br>%2</qt>
kk: <qt>"%1" файлды сақтау жаңылысы: <br><br>%2</qt>

en: Save File
kk: Файлды сақтау

en: Compiled! %1
kk: Компиляцияланды! %1

en: Executed! %1
kk: Орындалды! %1

en: Name
kk: Атауы

en: Type
kk: Түрі

en: Console
kk: Консоль

en: Editor
kk: Өңдегіші

en: Inspect
kk: Қарау

en: CSV Export
kk: CVS экспортты

en: Export to CSV File
kk: CSV файлына экспорттау

[ctx: Options page name]
en: Save
kk: Сақтау

en: All Files
kk: Бүкіл файлдар

en: Comma-Separated-Value Files
kk: Үтірмен бөлінген мәндер (CSV) файлдары

[ctx: Options page name]
en: Export
kk: Экспорттау

en: Export Sheets and ranges
kk: Кесте беттер мен аумақтарын экспорттау

en: Comma Separated Value Options
kk: CSV параметрлері

en: Options
kk: Параметрлері

en: No CSV file chosen
kk: CVS файлы таңдалмаған

en: CSV Import
kk: CSV импорты

en: Import from CSV File
kk: CVS файлдан импорттау

en: Open
kk: Ашу

en: Import to sheet beginning at cell
kk: Мына ұяшықтан бастап кесте бетін импорттау

en: No current sheet.
kk: Назарда кесте беті жоқ

en: Invalid sheet "%1" defined.
kk: Жарамсыз "%1" кесте беттің анықтамасы.

en: Invalid cell "%1" defined.
kk: Жарамсыз "%1" ұяшық анықтамасы.

en: File '%1' not found.
kk: '%1' файл табылмады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delimiter:
kk: Бөлгіші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line terminator
kk: Жол соңы белгісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Escape char:
kk: Escape таңбасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DoubleQuoteCheckBox)
en: Double quote
kk: Қос тырнақша

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Quote char:
kk: Дәйекшесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, QuotingCheckBox)
en: Quoting
kk: Дәйешелеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SkipInitialSpaceCheckBox)
en: Skip initial space
kk: Алғашқы бос орындар болмасын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StrictCheckBox)
en: Strict
kk: Қатаң

en: No such file "%1" to read from.
kk: Оқитын "%1" деген файл жоқ.

en: Failed to open the file "%1".
kk: "%1" файлды ашу жаңылысы.

en: No sheets which could be exported to HTML.
kk: HTML-ге экспортталатын кесте беті жоқ.

en: Failed to create HTML file "%1":
    %2
kk: "%1" HTML файлды құру жаңылысы:
    %2

en: HTML Export
kk: HTML экспорты

en: Read from OpenDocument Spreadsheet File
kk: OpenDocument эл.кесте файлынан оқу

en: OpenDocument Spreadsheet Files
kk: OpenDocument эл.кесте файлдары

en: Save to HTML File
kk: HTML файлға сақтау

en: HTML Documents
kk: HTML құжаттары

en: HTML Document Information
kk: HTML құжаты туралы мәлімет

en: Info
kk: Ақпар

en: Style of the HTML Document
kk: HTML құжат стилі

en: Styles
kk: Стильдер

en: Overwrite file?
kk: Үстінен жазбақсыз ба?

en: The file "%1" does already exist. Overwrite the file?
kk: "%1" деген файл бар екен. Үстінен жаза берейік пе?

en: Export aborted.
kk: Экспорттау доғарылды.

en: Exporting...
kk: Экспорттау...

en: Initialize...
kk: Инициализация...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
kk: Тақырыбы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
kk: Авторы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E-Mail:
kk: Эл.пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Keywords:
kk: Түйінді сөздері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
kk: Файлы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Date:
kk: Кезі:

en: Save to Log File
kk: Журнал файлына сақтау

en: Log File
kk: Журнал файлы

en: Aborted.
kk: Доғарылды.

en: Failed to write Log File "%1":
    %2
kk: "%1" журнал файлын жазу жаңылысы:
    %2

en: Failed to create listener for sheetname '%1' and range '%2'
kk: '%1' кесте бетінің '%2' ауқымын қабылдағышын құру жаңылысы

en: Failed to create listener
kk: Қабылдағышын құру жаңылысы

en: Sheet name changed
kk: Кесте беттің атауы өзгертілген

en: Show sheet %1
kk: %1 кесте бетін көрсету

en: Hide sheet %1
kk: %1 кесте бетін жасыру

en: Action
kk: Амалы

en: Cell Name
kk: Ұяшық атауы

en: Cell Value
kk: Ұяшықтағы мән

en: Sheet Name
kk: Кесте бет атауы

en: Cell Name if selection changed
kk: Таңдауы өзгертілген болса, ұяшық атауы

en: Cell Value if selection changed
kk: Таңдауы өзгертілген болса, ұяшықтағы мән

en: Sheet Name if sheet changed
kk: Кесте беттің атауы өзгертілген болса, кесте бет атауы

en: Calligra Spreadsheet
kk: Calligra электрондық кестесі

en: Failed to connect with the Orca HTTP-Server.
kk: Orca HTTP серверіне қосылу жаңылысы.

en: <qt>Failed to import the ODFPY python module.<br><br>To use this odfpyexport.py python script to export to OpenDocument you need to install the <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> python module.</qt>
kk: <qt>ODFPY python модулін импорттау жаңылысын.<br><br>odfpyexport.py деген python скриптін OpenDocument-ке экспорттау үшін <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> python модулін орнату керек.</qt>

en: Invalid range for sheet "%1" cause left column value "%2" is bigger than right column value "%3".
kk: "%1" кесте бетінде жарамсыз ауқым, себебі сол жақ бағанның мәні "%2" оң жақ бағанның "%3" мәнінен үлкен.

en: Invalid range for sheet "%1" cause top row value "%2" is bigger than bottom row value "%3".
kk: "%1" кесте бетінде жарамсыз ауқым, себебі жоғарғы жол мәні "%2" төменгі жол "%3" мәнінен үлкен.

en: OpenDocument Text
kk: OpenDocument мәтіні

en: OpenDocument Spreadsheet
kk: OpenDocument эл.кестесі

en: No OpenDocument Spreadsheet file to read from defined.
kk: Анықталғаннан OpenDocument эл.кесте файлы оқылмады.

en: OdfPy Export
kk: OdfPy экспорты

en: Save to OpenDocument File
kk: OpenDocument файлға сақтау

en: All Supported Files
kk: Бүкіл танитын файлдар

en: Export Sheets
kk: Кесте беттерді экспорттау

en: Sheets
kk: Кесте беттері

en: No OpenDocument file to write defined.
kk: Анықталғанға OpenDocument файлы жазылмады.

en: The PYREGEXP() function replaces substring in the input string with a given string using regular expression.
kk: PYREGEXP() функциясы кіріс мәтін жолдағы ішкі мәтін жолын үлгі өрнегімен берілген мәтін жолымен ауыстырады.

en: PYREGEXP(string)
kk: PYREGEXP(мәтін_жолы)

en: The input string.
kk: Кіріс мәтін жолы.

en: The regular expression.
kk: Үлгі өрнегі.

en: Replace with.
kk: Мынамен ауыстыру.

en: Invalid regexp
kk: Жарамсыз үлгі өрнегі

en: The PYTIME() function displays the current datetime.
kk: The PYTIME() функциясы қазіргі күн мен уақытты көрсетеді.

en: PYTIME(string)
kk: PYTIME(мәтін_жолы)

en: The datetime format string.
kk: Күн мен уақыт пішім кіріс мәтін жолы.

en: Invalid format
kk: Жарамсыз пішімі

en: This function returns the probability density function of the normal distribution.
kk: Бұл функция қалыпты үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: If true, log of the result will be returned instead. This is useful if the result would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
kk: "Ақиқат" (true немесе 1) болса, онда нәтижесі натурал логарифмде беріледі. Нәтиже нөлге жақын болғанда ыңғайлы. Әдеттісі "Жалған" (false немесе 0).

en: mean of the distribution
kk: үлестірімінің орташасы

en: observation
kk: бақылау

en: standard deviation of the distribution
kk: үлестірімінің стандартты ауытқуы

en: This function returns the cumulative distribution function of the normal distribution.
kk: Бұл функция қалыпты ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: If true (the default), the lower tail of the distribution is considered.
kk: Әдеттті "Ақиқат" (true немесе 1) болса, онда үлестірімінің сол жағы есепке алынады.

en: If true, log of the probability is used. This is useful if the probability would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
kk: "Ақиқат" (true немесе 1) болса, онда ықтималдық натурал логарифмде қолданылады. Ықтималдық нөлге жақын болғанда ыңғайлы. Әдеттісі "Жалған" (false немесе 0).

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the normal distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген қалыпты ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: probability
kk: ықтималдығы

en: This function returns the probability density function of the log-normal distribution.
kk: Бұл функция логарифмді-қалыпты үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: mean of the underlying normal distribution
kk: сәйкесті қалыпты үлестірімінің орта мәні

en: standard deviation of the underlying normal distribution
kk: сәйкесті қалыпты үлестірімінің стандартты ауытқуы

en: This function returns the cumulative distribution function of the log-normal distribution.
kk: Бұл функция логарифмді-қалыпты ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the log-normal distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген логарифмді- қалыпты ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the gamma distribution.
kk: Бұл функция гамма үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: the scale parameter of the distribution
kk: үлестірім масштабының параметрі

en: the shape parameter of the distribution
kk: үлестірім қалпының параметрі

en: This function returns the cumulative distribution function of the gamma distribution.
kk: Бұл функция гамма ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the gamma distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген гамма ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the beta distribution.
kk: Бұл функция бета үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: the first shape parameter of the distribution
kk: үлестірім қалпының бірінші параметрі

en: the second scale parameter of the distribution
kk: үлестірім масштабының екінші параметрі

en: This function returns the cumulative distribution function of the beta distribution.
kk: Бұл функция бета ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the beta distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген бета ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the Student t distribution.
kk: Бұл функция Стьюдент үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: the number of degrees of freedom of the distribution
kk: үлестірімінің еркіндік дәрежелер саны

en: This function returns the cumulative distribution function of the Student t distribution.
kk: Бұл функция Стьюдент ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Student t distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген Стьюдент ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the F distribution.
kk: Бұл функция Фишер үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: the first number of degrees of freedom of the distribution
kk: үлестірімінің бірінші еркіндік дәрежелер саны

en: the second number of degrees of freedom of the distribution
kk: үлестірімінің екінші еркіндік дәрежелер саны

en: This function returns the cumulative distribution function of the F distribution.
kk: Бұл функция Фишер ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the F distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген Фишер ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the chi-square distribution.
kk: Бұл функция хи-квадрат үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: This function returns the cumulative distribution function of the chi-square distribution.
kk: Бұл функция хи-квадрат ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the chi-square distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген хи-квадрат ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the Weibull distribution.
kk: Бұл функция Вейбулл үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: This function returns the cumulative distribution function of the Weibull distribution.
kk: Бұл функция Вейбулл ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Weibull distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген Вейбулл ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the Poisson distribution.
kk: Бұл функция Пуассон үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: the mean of the distribution
kk: үлестірімінің орташасы

en: This function returns the cumulative distribution function of the Poisson distribution.
kk: Бұл функция Пуассон ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Poisson distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген Пуассон ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the exponential distribution.
kk: Бұл функция экспоненталық үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: This function returns the cumulative distribution function of the exponential distribution.
kk: Бұл функция экспоненталық ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the exponential distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген экспоненталық ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the binomial distribution.
kk: Бұл функция биномдық үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: the number of trials
kk: сынақтар саны

en: the probability of success in each trial
kk: сынақтан өту ықтималдығы

en: This function returns the cumulative distribution function of the binomial distribution.
kk: Бұл функция биномдық ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the binomial distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген биномдық ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the negative binomial distribution.
kk: Бұл функция теріс биномдық үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: This function returns the cumulative distribution function of the negative binomial distribution.
kk: Бұл функция теріс биномдық ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the negative binomial distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген теріс биномдық ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the hypergeometric distribution.
kk: Бұл функция гипергеометриялық үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: the number of balls drawn
kk: суреттелген құмалақ саны

en: the number of black balls
kk: қара құмалақ саны

en: the number of red balls
kk: қызыл құмалақ саны

en: This function returns the cumulative distribution function of the hypergeometric distribution.
kk: Бұл функция гипергеометриялық ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the hypergeometric distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген гипергеометриялық ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the geometric distribution.
kk: Бұл функция геометриялық үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: This function returns the cumulative distribution function of the geometric distribution.
kk: Бұл функция геометриялық ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the geometric distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген геометриялық ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability density function of the Cauchy distribution.
kk: Бұл функция Коши үлестірімінің ықтималдық тығыздығын есептеп береді.

en: the center of the distribution
kk: үлестірімінің ортасы

en: This function returns the cumulative distribution function of the Cauchy distribution.
kk: Бұл функция Коши ықтималдық үлестірімінің мәнін есептеп береді.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Cauchy distribution.
kk: Бұл функция үлестірімінің квантилін, яғни терістелген Коши ықтималдық үлестірім мәнін есептеп береді.

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
kk: Импорттау

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
kk: Импорттайтын мазмұны

note: i18n: tag script attribute text
en: CSV File
kk: CSV файлы

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a Comma-Separated-Value File
kk: Үтірмен бөлінген мәндер (CSV) файлынан импорттау

note: i18n: tag script attribute text
en: vCard File
kk: vCard файлы

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a vCard File
kk: vCard файлынан импорттау

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
kk: Экспорт

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
kk: Экспорттайтын мазмұны

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a Comma-Separated-Value File
kk: Үтірмен бөлінген мәндер (CSV) файлға экспорттау

note: i18n: tag script attribute text
en: HTML File
kk: HTML файл

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a HTML File
kk: HTML файлға экспорттау

note: i18n: tag script attribute text
en: OdfPy File
kk: OdfPy файлы

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to an OpenDocument File
kk: EOpenDocument файлға экспорттау

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
kk: Функциялар

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting formula functions
kk: Скрипт формула функциялары

note: i18n: tag script attribute text
en: R-Project
kk: R-жобасы

note: i18n: tag script attribute comment
en: Functions for the R programming environment for data analysis and graphics
kk: Деректерді талдау және графиктерді R программалау ортаның функциялары

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Finance formula function
kk: Yahoo! Finance формула функциясы

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Weather formula function
kk: Yahoo! Weather формула функциясы

note: i18n: tag script attribute comment
en: Time formula function
kk: Уақыт формула функциясы

note: i18n: tag script attribute comment
en: Regular Expression formula function
kk: Үлгі өрнек формула функциясы

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
kk: Құралдар

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
kk: Түрлі басқа скрипттер

note: i18n: tag script attribute text
en: XML Viewer
kk: XML қарау құралы

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to view the OpenDocument XML representation of the current document
kk: Назардағы құжаттың OpenDocument XML көрнісін қарау Python скрипті

note: i18n: tag script attribute text
en: Orca Speech
kk: Orca дыбыстау

note: i18n: tag script attribute comment
en: Orca Screen Reader
kk: Orca экраннан оқу құралы

note: i18n: tag script attribute text
en: Logger
kk: Журнал жүргізу

note: i18n: tag script attribute comment
en: Log changes in cells to a file
kk: Ұяшықтардағы өзгерістерді файлға жазу

note: i18n: tag collection attribute text
en: Docker
kk: Докер

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting Docker Widgets
kk: Скрипт докер бөлшегі

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
kk: Python консолі

note: i18n: tag script attribute comment
en: Interactive Python Console Docker
kk: Интерактивті Python консоль докері

note: i18n: tag script attribute text i18n: tag script attribute comment
en: Ruby Snippets
kk: Ruby фрагменті

en: Import vCard
kk: vCard импорты

en: vCard Files
kk: vCard файлдары

en: Open OpenDocument File
kk: OpenDocument файлды ашу

en: OpenDocument Files
kk: OpenDocument файлдары

en: Failed to read the manifest
kk: Манифест файлын оқу жаңылысы

en: Failed to extract "%1" to "%2"
kk: "%1" -> "%2" тарқату жаңылысы

en: <qt>Failed to execute program:<br><br>%1 "%2"</qt>
kk: <qt> Бағдарламаны орындау жаңылысы:<br><br>%1 "%2"</qt>

en: Open with...
kk: Мынамен ашу...

en: Filter
kk: Сүзгі

en: No program defined.
kk: Бағдарлама анықталмаған.

en: Compare...
kk: Салыстыру...

en: Compare with OpenDocument file:
kk: OpenDocument файлымен салыстыру

en: No OpenDocument file to compare with selected.
kk: Таңдалғанымен салыстыратын OpenDocument файлы жоқ.

en: No command selected.
kk: Команда таңдалмаған.

en: The OpenDocument file does not contain any file named "%1"
kk: OpenDocument файл құрамында "%1" деп аталған файл жоқ

en: The YFINANCE() function uses the Yahoo! Finance Web Service to display stock values of a defined ticker symbol.
kk: YFINANCE() функциясы Yahoo! Finance Веб-қызметін қолданып белгіленген биржаның бағам таспасын көрсетеді.

en: YFINANCE(string,string,string)
kk: YFINANCE(мәтін_жол,мәтін_жол,мәтін_жол)

en: The ticker symbol.
kk: Биржа коды

en: The date.
kk: Күні.

en: The type: Date, Open, High, Low, Close, Volume or AdjClose.
kk: Түрі: Date, Open, High, Low, Close, Volume немесе AdjClose.

en: Invalid symbol
kk: Жарамсыз коды

en: Invalid date
kk: Күні дұрыс емес

en: Invalid type
kk: Түрі дұрыс емес

en: Web services request failed
kk: Веб-қызметін сұрау жаңылысы

en: No stock
kk: Бағамы жоқ

en: Invalid stock
kk: Жарамсыз бағам

en: The YWEATHER() function uses the Yahoo! Weather Web Service to display the weather of a location.
kk: YWEATHER() функциясы Yahoo! Weather Веб-қызметін қолданып белгіленген жердегі ауа-райын көрсетеді.

en: YWEATHER(string;string)
kk: YWEATHER(мәтін_жол;мәтін_жол)

en: The US zip code, Location ID or cell that contains them.
kk: АҚШ пошта индексі не жердің идентификаторы, не олар жазылған ұяшығы.

en: Units for temperature. f=Fahrenheit and c=Celsius
kk: Температура өлшемі. f=Фаренгейт, c=Цельсий градустары

en: Invalid location
kk: Жер дұрыс белгіленбеген

en: Invalid condition
kk: Шарты дұрыс емес
