koconverter - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Calligra Document Converter
km: កម្មវិធី​បម្លែង​ឯកសារ​របស់​ Calligra

en: Input file
km: ឯកសារ​បញ្ចូល

en: Output file
km: ឯកសារ​លទ្ធផល

en: Make a backup of the destination file
km: ធ្វើ​ការ​បម្រុង​ទុកឯកសារ​ទិសដៅ

en: Batch mode: do not show dialogs
km: របៀបបាច់ ៖ កុំបង្ហាញ​ប្រអប់​

en: Interactive mode: show dialogs (default)
km: របៀប​អន្តរកម្ម ៖ បង្ហាញ​ប្រអប់​ (លំនាំដើម)

en: Mimetype of the output file
km: ប្រភេទ Mime របស់ឯកសារ​លទ្ធផល

en: Two arguments required
km: ត្រូវ​ការ​អាគុយម៉ង់ពីរ

en: Mimetype for input file %1 not found!
km: រក​មិន​ឃើញ​ប្រភេទ Mime សម្រាប់​ឯកសារ %1 !

en: Mimetype not found %1
km: រក​មិន​ឃើញ​ប្រភេទ Mime %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
km: រក​មិនឃើញ​ប្រភេទ Mime ព្យាយាម​ប្រើ -ជម្រើស​ប្រភេទ mime

en: *** The conversion failed! ***
km: *** ការ​បម្លែង​បាន​បរាជ័យ ! ***
