koconverter - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Calligra Document Converter
lt: Calligra dokumentų konvertuoklis

en: Nicolas Goutte
lt: David Faure

en: Input file
lt: Įvesties failas

en: Output file
lt: Išvesties failas

en: Two arguments required
lt: Du argumentai reikalingi
