karbon - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Blend
lt: Maišyti

en: Blend mode
lt: Maišymo veiksena

en: Normal
lt: Normalus

en: Multiply
lt: Dauginti

en: Screen
lt: Ekranas

en: Darken
lt: Patamsinimas

en: Lighten
lt: Pašviesinti

en: Gaussian blur
lt: Gauso suliejimas

en: Radius
lt: Spindulys

en: Angle
lt: Kampas

en: Function
lt: Funkcija

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Table
lt: Lentelė

en: Linear
lt: Tiesinis

en: Gamma
lt: Gama

en: Values
lt: Reikšmės

en: Slope
lt: Posvyris

en: Amplitude
lt: Amplitudė

en: Exponent
lt: Eksponentinė

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Composite
lt: Mišinys

en: Operation
lt: Operacija

en: Duplicate
lt: Dublikuoti

en: Wrap
lt: Laužyti

en: None
lt: Nieko

en: Divisor:
lt: Daliklis:

en: Flood fill
lt: Užpylimas

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Select image...
lt: Pasirinkti paveikslėlį...

en: Select image
lt: Pažymėti paveikslėlį

en: Merge
lt: Sulieti

en: Operator:
lt: Operatorius:

en: Radius x:
lt: Spindulys x:

en: Radius y:
lt: Spindulys y:
