KarbonTools - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Save profile as...
lt: Išsaugoti profilį kaip...

en: Remove profile
lt: Pašalinti profilį

en: Width:
lt: Plotis:

en: Angle:
lt: Kampas:

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Effect name
lt: Efekto pavadinimas

en: Effects
lt: Efektai

en: Patterns
lt: Šablonai
