calligra - en to lt translation catalogue (469 entries)

en: Line
lt: Eilutė

en: Precision:
lt: Tikslumas:

[ctx: The raw line data]
en: Raw
lt: Neapdorotas

en: Curve
lt: Kreivė

en: Optimize
lt: Optimizuoti

en: Pencil
lt: Pieštukas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Connection
lt: Keisti prisijungimą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change parameter
lt: Keisti parametrą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
lt: Konvertuoti į kontūrą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert points
lt: Įterpti taškus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move points
lt: Perkelti taškus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set background
lt: Nustatyti foną

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
lt: Sukurti formą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Group shapes
lt: Sugrupuoti formas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Keep Aspect Ratio
lt: Išlaikyti proporcijas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set opacity
lt: Nepermatomumas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ungroup shapes
lt: Išgrupuoti formas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Lines
lt: Eilutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTypeDesc)
en: Type:
lt: Tipas:

en: Show Grid
lt: Rodyti tinklelį

en: %1 Options
lt: %1 parinktys

en: Active tool: %1
lt: Aktyvus įrankis: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Image
lt: Įklijuoti paveikslėlį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nodeSnapGuide)
en: Nodes
lt: Mazgai

en: Corner point
lt: Kampo taškas

en: Insert point
lt: Įterpti tašką

en: Zoom
lt: Mastelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, zoomInButton)
en: Zoom In
lt: Padidinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, zoomOutButton)
en: Zoom Out
lt: Sumažinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, convertToPath)
en: Convert To Path
lt: Konvertuoti į kontūrą

en: Scripts
lt: Scenarijai

en: Script Manager
lt: Scenarijaus tvarkytuvė

en: Script Manager...
lt: Scenarijaus tvarkytuvė...

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Add script file
lt: Pridėti scenarijaus failą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, add)
en: Add
lt: Pridėti

en: Script File
lt: Scenarijaus failas

en: Script
lt: Scenarijus

en: Collection
lt: Rinkinys

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo %1
lt: Atšaukti %1

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
lt: Pakartoti

en: Redo %1
lt: Pakartoti %1

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Undo
lt: Atšaukti

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nuo&statos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: File
lt: Failas

en: Document Settings
lt: Dokumento nuostatos

en: No autosave
lt: Automatinio išsaugojimo nėra

en: Autosave interval:
lt: Automatinio išsaugojimo intervalas:

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Show grid:
lt: Rodyti tinklelį:

en: Snap to grid:
lt: Pritraukti prie tinklelio:

en: Grid color:
lt: Tinklelio spalva:

en: Spacing
lt: Tarpai

[ctx: Horizontal grid spacing]
en: &Horizontal:
lt: &Horizontaliai:

[ctx: Vertical grid spacing]
en: &Vertical:
lt: &Vertikaliai:

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Units:
lt: Vienetai:

en: Grab sensitivity:
lt: Čiupimo jautrumas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template at application start up
lt: Visada naudoti šį šabloną pasileidžiant programai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template
lt: Visada naudoti šį šabloną

en: Making backup...
lt: Kuriama atsarginė kopija...

en: Saving...
lt: Išsaugoma...

en: Could not save
    %1
lt: Nepavyko išsaugoti
    %1

en: Could not save %1
    Reason: %2
lt: Nepavyko išsaugoti %1
    Priežastis: %2

en: Document <i>%1</i> saved
lt: Dokumentas <i>%1</i> išsaugotas

en: Autosaving...
lt: Automatiškai išsaugoma...

en: Malformed URL
    %1
lt: Neteisingas URL
    %1

en: The file %1 does not exist.
lt: Failas %1 neegzistuoja.

en: Opening Document
lt: Atveriamas dokumentas

en: Could not create the filter plugin
lt: Nepavyko sukurti filtro papildinio

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Cannot create storage
lt: Nepavyksta sukurti atmintinės

en: Bad MIME type
lt: Blogas MIME tipas

en: Error in embedded document
lt: Klaida įterptame dokumente

en: Format not recognized
lt: Formatas neatpažintas

en: Not implemented
lt: Nerealizuota

en: Parsing error
lt: Nagrinėjimo klaida

en: Document is password protected
lt: Dokumentas yra apsaugotas slaptažodžiu

en: Invalid file format
lt: Netinkamas failo formatas

en: Internal error
lt: Vidinė klaida

en: Out of memory
lt: Trūksta atminties

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Document <i>%1</i> loaded
lt: Dokumentas <i>%1</i> įkeltas

en: Could not find %1
lt: Nepavyko rasti %1

en: %1 is not a file.
lt: %1 nėra failas.

en: Not a valid Calligra file: %1
lt: Netinkamas Calligra failas: %1

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: <p>The document <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
lt: <p>Dokumentas <b>'%1'</b> buvo pakeistas.</p><p>Ar norite jį išsaugoti?</p>

en: Could not open
    %1
lt: Nepavyko atverti
    %1

en: Could not open %1
    Reason: %2
lt: Nepavyko atverti %1
    Priežastis: %2

en: Close Document
lt: Užverti dokumentą

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Choose Filter
lt: Pasirinkite filtrą

en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: Match only whole words
lt: Aptikti tik visą žodį

en: Whole Words Only
lt: Tik ištisų žodžių

en: %1 unsaved document (%2)
lt: %1 neišsaugotas dokumentas (%2)

en: Export as PDF...
lt: Eksportuoti kaip PDF...

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Versions...
lt: Versijos...

en: E&xport...
lt: E&ksportuoti...

en: En&crypt Document
lt: &Užšifruoti dokumentą

en: &New View
lt: &Naujas rodinys

en: Document Information
lt: Dokumento informacija

en: Full Screen Mode
lt: Viso ekrano veiksena

en: Save as %1
lt: Išsaugoti kaip %1

en: %1 (unknown file type)
lt: %1 (nežinomas failo tipas)

en: Confirm Save
lt: Patvirtinti įrašymą

en: Confirm Export
lt: Patvirtinti eksportavimą

en: Export
lt: Eksportuoti

en: untitled
lt: bevardis

en: Open Document
lt: Atverti dokumentą

en: Import Document
lt: Importuoti dokumentą

en: Export as PDF
lt: Eksportuoti kaip PDF

en: Document
lt: Dokumentas

en: Document - %1
lt: Dokumentas – %1

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Show %1 Toolbar
lt: Rodyti %1 įrankių juostą

en: Hide %1 Toolbar
lt: Slėpti %1 priemonių juostą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openExistingButton)
en: Open Existing Document
lt: Atverti egzistuojantį dokumentą

en: Recent Documents
lt: Paskutiniai dokumentai

en: Custom Document
lt: Savitas dokumentas

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Printing
lt: Spausdinimas

en: Printing done
lt: Spausdinimas baigtas

en: Close
lt: Užverti

en: Stopped
lt: Sustojo

en: Open This Document
lt: Atverti šį dokumentą

[ctx: File modification date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Modified:</b></td><td>%1</td></tr>
lt: <tr><td><b>Pakeitė:</b></td><td>%1</td></tr>

[ctx: File access date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Accessed:</b></td><td>%1</td></tr>
lt: <tr><td><b>Naudota:</b></td><td>%1</td></tr>

en: Create Template
lt: Sukurti šabloną

[ctx: Template name]
en: Name:
lt: Vardas:

en: Group:
lt: Grupė:

en: &Add Group...
lt: Įdėti &grupę...

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: Picture
lt: Piešinys

en: &Preview
lt: &Peržiūra

en: Custom:
lt: Savitas:

en: &Select...
lt: &Pažymėti...

en: Do you really want to overwrite the existing '%1' template?
lt: Ar tikrai norite perrašyti egzistuojantį šabloną „%1“?

en: Add Group
lt: Pridėti grupę

en: Enter group name:
lt: Įveskite grupės pavadinimą:

en: This name is already used.
lt: Šis pavadinimas jau naudojamas.

en: Do you really want to remove that group?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią grupę?

en: Remove Group
lt: Pašalinti grupę

en: Do you really want to remove that template?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį šabloną?

en: Remove Template
lt: Pašalinti šabloną

en: Use This Template
lt: Naudoti šį šabloną

en: Version
lt: Versija

en: Date & Time
lt: Data ir laikas

en: Saved By
lt: Išsaugojo

en: Comment
lt: Komentaras

en: &Add
lt: &Pridėti

en: &Modify
lt: &Modifikuoti

en: &Open
lt: &Atverti

en: A new version could not be added
lt: Nauja versija negali būti pridėta

en: Date: %1
lt: Data: %1

[ctx: choice for author profile]
en: Anonymous
lt: Anonimas

en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: Page size]
en: Screen
lt: Ekranas

[ctx: Page size]
en: Custom
lt: Pasirinktas

[ctx: Page size]
en: US Ledger
lt: US Letter

en: Millimeters (mm)
lt: Milimetrai (mm)

en: Centimeters (cm)
lt: Centimetrai (cm)

en: Decimeters (dm)
lt: Decimetrai (dm)

en: Inches (in)
lt: Coliai (in)

en: Points (pt)
lt: Taškai (pt)

en: Pixels (px)
lt: Pikseliai (piks)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display page background
lt: Rodyti puslapio foną

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
lt[0]: Trinti skaidrę
lt[1]: Šalinti lapus
lt[2]: Šalinti lapus
lt[3]: Pašalinti viską

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete page | Delete pages
lt[0]: Trinti puslapį
lt[1]: Trinti puslapius
lt[2]: Trinti puslapius
lt[3]: Trinti puslapius

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert slide
lt: Įterpti skaidrę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert page
lt: Įterpti puslapį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move slide | Move slides
lt[0]: Perkelti lapą
lt[1]: Perkelti lapusKitas puslapis
lt[2]: Perkelti lapus
lt[3]: Kitas puslapis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
lt: Dokumentas

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
lt: Autorius

en: Author
lt: Autorius

en: Master Page
lt: Bazinis puslapis

en: Slide %1
lt: Skaidrė %1

en: Page  %1
lt: Puslapis %1

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: Group
lt: Grupė

en: Shape
lt: Forma

en: Slide
lt: Slinktis

en: Visible
lt: Matomas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: &Move Here
lt: &Perkelti čia

en: &Copy Here
lt: &Kopijuoti čia

en: C&ancel
lt: A&tšaukti

en: Page
lt: Puslapis

en: Minimal View
lt: Minimalus rodymas

en: Detailed View
lt: Išsamus rodymas

en: Thumbnail View
lt: Miniatiūrų rodymas

en: View mode
lt: Rodymo būdas

en: New Layer
lt: Naujas sluoksnis

en: New layer
lt: Naujas sluoksnis

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Layer
lt: Sukurti sluoksnį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Layer
lt: Trinti sluoksnį

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Padėti

en: Page %1
lt: Puslapis %1

en: Tools
lt: Įrankiai

en: D&elete
lt: &Trinti

en: Snap to Grid
lt: Pritraukti prie tinklelio

en: Show Rulers
lt: Rodyti liniuotes

en: Insert Page
lt: Įterpti puslapį

en: Copy Page
lt: Kopijuoti puslapį

en: Delete Page
lt: Trinti puslapį

en: Master Page...
lt: Bazinis puslapis...

en: Page Layout...
lt: Puslapio išdėstymas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Variable
lt: Kintamasis

en: Import Document...
lt: Importuoti dokumentą...

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: Could not import
    %1
lt: Nepavyko atverti
    %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundImage)
en: Set image ...
lt: Nustatyti paveikslėlį ...

en: Background
lt: Fonas

en: Page Background
lt: Puslapio fonas

en: Page Design
lt: Puslapio dizainas

en: Slide Design
lt: Skaidrės dizainas

en: Slide %1/%2
lt: Skaidrė %1/%2

en: Master Page %1/%2
lt: Bazinis puslapis %1/%2

en: Page %1/%2
lt: Puslapis %1/%2

en: Clear
lt: Valyti

en: Subtract
lt: Atimti

en: Multiply
lt: Dauginti

en: Alpha mask
lt: Alfa kaukė

en: Alpha
lt: Alfa

en: Lightness
lt: Šviesumas

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Green
lt: Žalia

en: Red
lt: Raudona

en: Behind
lt: Už

en: Dissolve
lt: Išskaidyti

en: Erase
lt: Trinti

en: Normal
lt: Normalus

en: Overlay
lt: Padengti

en: Grain Merge
lt: Grūdėtumo suliejimas

en: Grain Extract
lt: Grūdėtumo išėmimas

en: Parallel
lt: Lygiagrečiai

en: Screen
lt: Ekranas

en: Lighten
lt: Pašviesinti

en: Hard Light
lt: Stiprus apšvietimas

en: Darken
lt: Patamsinimas

en: Addition
lt: Sudėtis

en: Divide
lt: Dalinti

en: Difference
lt: Skirtumas

en: Exclusion
lt: Išskyrimas

en: Color
lt: Spalva

en: Hue
lt: Atspalvis (hue)

en: Saturation
lt: Sodrumas

en: Increase Saturation
lt: Padidinti sodrumą

en: Decrease Saturation
lt: Sumažinti sodrumą

en: Luminosity
lt: Šviesumas

en: Intensity
lt: Intensyvumas

en: Hue HSL
lt: Atspalvis HSL

en: Saturation HSL
lt: Sodrumas HSL

en: Decrease Lightness
lt: dŠviesumas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Increase Value
lt: Didinti vertę

en: Decrease Value
lt: Mažinti vertę

en: L*a*b* Histogram
lt: L*a*b* histograma

en: Grayscale
lt: Pilkos tonai

en: 8 Bits
lt: 8 bitai

en: 16 Bits
lt: 16 bitų

en: Arithmetic
lt: Aritmetika

en: Negative
lt: Neigiamas

en: Mix
lt: Maišiklis

en: Burn
lt: Išdeginti

en: Bumpmap
lt: Reljefinis atvaizdas

en: SVG Gradient
lt: SVG gradientas

en: Reference
lt: Nuoroda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newStylesheet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTripleButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newNamespaceButton)
en: new
lt: naujas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, copyTripleButton)
en: copy
lt: kopijuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteStylesheet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteTripleButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteNamespaceButton)
en: delete
lt: ištrinti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Namespaces
lt: Vardų zonos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_namespaceView)
en: Prefix
lt: Priešdėlis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_namespaceView)
en: Namespace
lt: Vardų zona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sparqlExecute)
en: Execute
lt: Vykdyti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Stylesheets
lt: Stiliaus lentelės

en: System
lt: Sistema

en: User
lt: Naudotojas

en: Edit %1
lt: Keisti %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Description
lt: Aprašymas

en: Empty
lt: Tuščia

en: Literal
lt: Raidinis

en: Blank
lt: Tuščias

en: Valid
lt: Galioja

en: Subject
lt: Tema

en: Predicate
lt: Predikatas

en: Object
lt: Objektas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List
lt: Pakeisti sąrašą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Styles
lt: Pakeisti stilių

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete
lt: Pašalinti

en: Key Press
lt: Klavišo paspaudimas

en: Delete
lt: Trinti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Text
lt: Tekstas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Column
lt: Ištrinti stulpelį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Row
lt: Pašalinti eilutę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Footnote
lt: Įterpti išnašą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Column Left
lt: Įterpti stulpelį kairiau

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Row Above
lt: Įterpti eilutę aukščiau

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Column Width
lt: Nustatyti stulpelio plotį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
lt: Įdėti

en: Found no match
lt: Atitikmenų nerasta

en: 1 replacement made | %1 replacements made
lt[0]: Padarytas %1 pakeitimas
lt[1]: Padaryti %1 pakeitimai
lt[2]: Padaryta %1 pakeitimų
lt[3]: Padarytas %1 pakeitimas

en: Replace %1 with %2?
lt: Pakeisti %1 su %2?

[ctx: Underline Style]
en: None
lt: Joks

[ctx: Underline Style]
en: Single
lt: Viengubas

[ctx: Underline Style]
en: Double
lt: Dvigubas

[ctx: (qtundo-format)]
en: New Paragraph
lt: Nauja pastraipa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Annotation
lt: Pridėti pastabą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Break
lt: Teksto perskyrimas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Table
lt: Įterpti lentelę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge Cells
lt: Sulieti langelius

[ctx: (qtundo-format)]
en: Split Cells
lt: Skaidyti langelius

[ctx: (qtundo-format)]
en: Typing
lt: Rašymas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bold
lt: Pusjuodis

[ctx: (qtundo-format)]
en: Italic
lt: Kursyvas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Underline
lt: Pabrauktas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Strike Out
lt: Perbrauktas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Alignment
lt: Keisti lygiuotę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Vertical Alignment
lt: Nustatyti vertikalų lygiavimą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Decrease Indent
lt: Sumažinti atitraukimą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Increase Indent
lt: Didinti atitraukimą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Decrease font size
lt: Sumažinti šrifto dydį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Increase font size
lt: Padidinti šrifto dydį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Font
lt: Nustatyti šriftą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Font Size
lt: Nustatyti šrifto dydį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Background Color
lt: Nustatyti fono spalvą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Text Color
lt: Nustatyti teksto spalvą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Default
lt: Numatyta

en: Opacity
lt: Nepermatomumas

en: Recent:
lt: Vėliausi:

en: Add / Remove Colors...
lt: Pridėti / Pašalinti spalvas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel)
en: Name:
lt: Vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInitialsDesc)
en: Initials:
lt: Inicialai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
lt: Antraštė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPositionDesc)
en: Position:
lt: Pozicija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompanyDesc)
en: Company:
lt: Bendrovė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmailDesc)
en: Email:
lt: El. paštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome)
en: Telephone (home):
lt: Telefonas (namų):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork)
en: Telephone (work):
lt: Telefonas (darbo):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFaxDesc)
en: Fax:
lt: Faksas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreetDesc)
en: Street:
lt: Gatvė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPostalDesc)
en: Postal code:
lt: Pašto kodas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCityDesc)
en: City:
lt: Miestas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountryDesc)
en: Country:
lt: Šalis:

en: Import Data
lt: Importuoti duomenis

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
lt: Rekomenduojama ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
lt: Lokalė ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
lt: Kiti ( %1 )

en: Generic
lt: Paprastas

en: Text
lt: Tekstas

en: Date
lt: Data

en: Currency
lt: Valiuta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_comboQuote)
en: None
lt: Nieko

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dataTab)
en: Data
lt: Duomenys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: E&ncoding:
lt: &Koduotė:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_formatTab)
en: Format
lt: Formatas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterBox)
en: Delimiter
lt: Apribojimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
lt: Kablelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
lt: Daugtaškis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other
lt: Kiti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
lt: Skirtukas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
lt: Tarpas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Decimal symbol:
lt: Dešimtainis simbolis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label4)
en: Thousands separator:
lt: Tūkstančių skirtukas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreDuplicates)
en: Ignore duplicate delimiters
lt: Ignoruoti pasikartojančius apribojimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: &Format:
lt: &Formatas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_rangesTab)
en: Ranges
lt: Intervalai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
lt: Atnaujinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Import columns:
lt: Importuoti stulpelius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: to
lt: iki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbEncrypt)
en: &Encrypt
lt: &Užšifruoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblKeywordsDesc)
en: Keywords:
lt: Raktažodžiai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSubjectDesc)
en: Subject:
lt: Dalykas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLastPrintedDesc)
en: Last printed:
lt: Paskiausiai spausdinta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEditingDesc)
en: Total editing time:
lt: Bendras redagavimo laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncryptedDesc)
en: Encryption:
lt: Šifravimas:

[ctx: Document title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRevisionDesc)
en: Revision number:
lt: Peržiūrėjimo numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblModifiedDesc)
en: Modified:
lt: Keista:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCommentsDesc)
en: Comments:
lt: Komentarai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCreatedDesc)
en: Created:
lt: Sukurta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filePathInfoLabel)
en: Path:
lt: Kelias:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbReset)
en: &Reset
lt: &Iš naujo

en: General
lt: Bendra

en: This document is encrypted
lt: Šis dokumentas yra užšifruotas

en: D&ecrypt
lt: &Iššifruoti

en: This document will be encrypted.
lt: Šis dokumentas bus užšifruotas

en: Do not encrypt
lt: Neužšifruoti

en: This document is not encrypted
lt: Šis dokumentas neužšifruotas

en: This document does not support encryption
lt: Šis dokumentas nepalaiko šifravimo

en: Confirm Decrypt
lt: Patvirtinti iššifravimą

en: Decrypt
lt: Iššifruoti

en: Save Document
lt: Išsaugoti dokumentą

en: Change
lt: Pakeisti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, remove)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, open)
en: Open palette
lt: Atverti paletę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, save)
en: Save palette
lt: Išsaugoti paletę

en: Color name:
lt: Spalvos pavadinimas:

en: Palette
lt: Paletė

en: Add/Remove Colors
lt: Pridėti / pašalinti spalvas

[ctx: No stroke or fill]
en: None
lt: Joks

[ctx: Solid color stroke or fill]
en: Solid
lt: Vientisas

en: Gradient
lt: Pereinantis

en: Pattern
lt: Raštas

en: Icon and Text
lt: Ženkliukas ir tekstas

en: Bottom side
lt: Apačia

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Right side
lt: Dešinė pusė

en: Page Layout
lt: Puslapių išdėstymas

en: Left Edge:
lt: Kairysis kraštas:

en: Right Edge:
lt: Dešinysis kraštas:

en: Binding Edge:
lt: Susiejamas kraštas:

en: Page Edge:
lt: Puslapio kraštas:

en: Facing Pages:
lt: Puslapiai greta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, facingPages)
en: Facing pages
lt: Puslapiai greta

en: Page Layout:
lt: Puslapių išdėstymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unitsLabel)
en: Unit:
lt: Vienetas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size:
lt: Dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width:
lt: Plotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Height:
lt: Aukštis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Orientation:
lt: Orientacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, portrait)
en: Portrait
lt: Stačias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, landscape)
en: Landscape
lt: Gulsčias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, facingPageLabel)
en: Facing pages:
lt: Puslapiai greta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, singleSided)
en: Single sided
lt: Vienpusis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Text direction:
lt: Teksto kryptis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Automatic
lt: Automatinis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, margins)
en: Margins
lt: Paraštės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Top:
lt: Viršus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Binding edge:
lt: Susiejamas kraštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Page edge:
lt: Puslapio kraštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Bottom:
lt: Apačia:

[ctx: @info:tooltip]
en: Import resource
lt: Importuoti resursą

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete resource
lt: Trinti resursą

[ctx: @info:tooltip]
en: Download resource
lt: Atsisiųsti resursą

en: New tag
lt: Nauja žyma

en: Tags
lt: Žymės

en: First line indent
lt: Pirmos eilutės įtrauka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blur:
lt: Suliejimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Distance:
lt: Atstumas:

en: Butt cap
lt: Nukirsti

en: Round cap
lt: Užapvalinti

en: Square cap
lt: Kvadratiniai

en: Miter join
lt: Smailūs

en: Round join
lt: Užapvalinti

en: Bevel join
lt: Nukirsti

en: Thickness:
lt: Storis:

en: Rename tag
lt: Pervadinti žymę

en: Tool Options
lt: Įrankio parinktys

en: deselect item
lt: naikinti elemento pažymėjimą

en: Fit Page Width
lt: Tinkantis prie puslapio pločio

en: Fit Page
lt: Talpinti į puslapį

en: Zoom to Selection
lt: Priartinti pažymėtą sritį

en: All supported formats
lt: Visi palaikomi formatai
