ArtisticTextShape - en to lt translation catalogue (29 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
lt: Įvesti teksto intervalą

en: ArtisticTextShape
lt: ArtistiškaTekstoEtiketė

en: A shape which shows a single text line
lt: Kontūras kuris parodo vieną teksto eilutę

en: Artistic Text
lt: Artistiškas tekstas

en: Detach Path
lt: Atskirti kelią

en: Convert to Path
lt: Konvertuoti į kelią

en: Bold text
lt: Pusjuodis tekstas

en: Italic text
lt: Kursyvas tekstas

en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

en: Anchor at Start
lt: Prieraišas pradžioje

en: Anchor at Middle
lt: Prieraišas viduryje

en: Anchor at End
lt: Prieraišas pabaigoje

en: Click to change cursor position.
lt: Paspauskite pelės žymeklio pakeitimui.

en: Click to select text shape.
lt: Paspauskite teksto kontūrui pažymėti.

en: Double click to put text on path.
lt: Spustelėkite du kartus, kad įdėti tekstą ant kontūro.

en: Drag handle to change start offset.
lt: Traukite rankenėlę, kad pakeisti pradžios poslinkį.

en: Press escape to finish editing.
lt: Spauskite ESC, kad baigti redagavimą.

en: Press return to finish editing.
lt: Spauskite Enter, kad baigti redagavimą.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
lt: Konvertuoti į kontūrą

en: Text Properties
lt: Teksto savybės

en: Text On Path
lt: Tekstas ant kontūro

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
lt: Pridėti kontūrą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
lt: Keisti teksto prieraišą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
lt: Keisti šriftą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
lt: Keisti teksto pradžios poslinkį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
lt: Atjungti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
lt: Pašalinti teksto rėžį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
lt: Pakeisti teksto rėžį
