ChartShape - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Plugin Missing
lt: Papildinys nerastas

en: Plugin Incompatible
lt: Papildinys nesuderinamas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle)
en: Title
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
lt: Paantraštė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
lt: Poraštė

en: Confirmation Required
lt: Reikia patvirtinimo

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Skip
lt: Praleisti

en: Chart
lt: Diagrama

en: Bar Chart
lt: Juostinė diagrama

en: Line Chart
lt: Linijinė diagrama

en: Area Chart
lt: Sritinė diagrama

en: Pie Chart
lt: Skritulinė diagrama

en: Ring Chart
lt: Žiedinė diagrama

en: Bubble Chart
lt: Burbulinė diagrama

en: Scatter Chart
lt: Taškinė diagrama

en: January
lt: Sausis

en: July
lt: Liepa

en: December
lt: Gruodis

en: Column %1
lt: Stulpelis %1

en: Month
lt: Mėnuo

en: Legend
lt: Legenda

en: Plot Area
lt: Braižymo sritis

en: Series %1
lt: Serijos %1

en: Normal
lt: Normalus

en: Stacked
lt: Sudurtinė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent)
en: Percent
lt: Procentai

en: Polar Chart
lt: Ašių diagrama

en: Filled
lt: Užpildyta

en: Stock Chart
lt: Akcijų diagrama

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: None
lt: Joks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
lt: Automatinis

en: Select
lt: Pasirinkti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
lt: Kirtis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
lt: Užpildyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetMarkerLabel)
en: Marker
lt: Žymiklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowCategory)
en: Category
lt: Kategorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowNumber)
en: Number
lt: Skaičius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowErrorBar)
en: Error Bars
lt: Klaidų juostos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertRow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, formatErrorBar)
en: Insert
lt: Įterpti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog)
en: Dialog
lt: Dialogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Y Values:
lt: Y reikšmės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: X Values:
lt: X reikšmės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
lt: Kategorijos:

en: Select Font
lt: Pasirinkti šriftą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Constant
lt: Konstanta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Percentage
lt: Procentai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Error Margin
lt: Paklaidos riba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Standard Deviation
lt: Standartinis nuokrypis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Variance
lt: Dispersija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: From Data table
lt: Iš duomenų lentelės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Positive
lt: Pozityvus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, negIndicator)
en: Negative
lt: Negatyvus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Value
lt: Reikšmė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posIndicator)
en: Positive
lt: Teigiamas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posAndNegIndicator)
en: Both
lt: Kartu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
lt: Nauja ašis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showLegend)
en: Show Legend
lt: Rodyti sutartinius ženklus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
lt: Orientacija

en: Gantt Chart
lt: Ganto Diagrama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editData)
en: Edit Data...
lt: Taisyti duomenis...
