FormulaShape - en to lt translation catalogue (56 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
lt: Pridėti tekstą į formulę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
lt: Keisti eilutes

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
lt: Pridėti tekstą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
lt: Įterpti eilutę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
lt: Pašalinti eilutę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
lt: Įterpti stulpelį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
lt: Pašalinti stulpelį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
lt: Įterpti formulės elementus.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
lt: Pašalinti formulės elementus

en: Arrows
lt: Rodyklės

en: Greek
lt: Graikų

en: Relations
lt: Sąsajos

en: Operators
lt: Operatoriai

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Insert
lt: Įterpti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupElements)
en: Elements
lt: Elementai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSymbols)
en: Symbols
lt: Simboliai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupActions)
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
lt: Įkelti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
lt: Išsaugoti...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Edit
lt: Keisti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupGeneralOptions)
en: General options
lt: Bendrosios nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
lt: Šriftas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColors)
en: Colors:
lt: Spalvos:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSpecificOptions)
en: Specific options
lt: Specifinės pasirinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Rows:
lt: Eilutės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Columns:
lt: Stulpeliai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: View MathML
lt: Žiūrėti MathML

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
lt: Šiame dokumente yra išorinė nuoroda į nuotolinį dokumentą
    %1

en: Confirmation Required
lt: Reikia patvirtinimo

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Skip
lt: Praleisti

en: Formula
lt: Formulė

en: A formula
lt: Formulė

en: Insert fenced element
lt: Įterpti atskirtą objektą

en: Insert enclosed element
lt: Įterpti apsuptą elementą

en: Insert root
lt: Įterpti šaknį

en: Insert square root
lt: Įterpti kvadratinę šaknį

en: Insert fraction
lt: Įterpti trupmeną

en: Insert bevelled fraction
lt: Įterpti įstrižą trupmeną

en: Insert 3x3 table
lt: Įterpti 3x3 lentelę

en: Insert 2 dimensional vector
lt: Įterpti dviejų matavimų vektorių

en: Insert subscript
lt: Įterpti apatinį indeksą

en: Insert superscript
lt: Įterpti viršutinį indeksą

en: Insert sub- and superscript
lt: Įterpti apatinį ir viršutinį indeksus

en: Insert overscript
lt: Įterpti indeksą viršuje

en: Insert underscript
lt: Įterpti indeksą apačioje

en: Insert under- and overscript
lt: Įterpti indeksą viršuje ir apačioje

en: Insert row
lt: Įterpti eilutę

en: Insert column
lt: Įterpti stulpelį

en: Remove row
lt: Pašalinti eilutę

en: Remove column
lt: Pašalinti stulpelį

en: Mode:
lt: Veiksena:

en: Parse error.
lt: Apdorojimo klaida.

en: Edit formula with LaTeX/Matlab syntax
lt: Redaguoti formulę su LaTeX/Matlab sintakse

en: Edit formula with LaTeX syntax
lt: Redaguoti formulę su LaTeX sintakse
