PictureShape - en to lt translation catalogue (11 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
lt: Keisti paveikslėlį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
lt: Apkirpti paveikslėlį

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
lt: Keisti paveikslėlio spalvos veikseną

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
lt: Brėžti kontūrą (pagal paveikslėlio analizę)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
lt: Panaikinti paveikslėlio kontūrą

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Image shape that can display jpg, png etc.
lt: Paveikslėlio forma galinti rodyti jpg, png ir pan.

en: Standard
lt: Standartinis

en: Greyscale
lt: Pilkio skalė

en: Monochrome
lt: Vienspalvis

en: Watermark
lt: Vandenženklis
