TableShape - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enter Name:
lt: Įveskite pavadinimą:

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Columns:
lt: Stulpeliai:

en: Rows:
lt: Eilutės:

en: Table Options
lt: Lentelės parinktys
