TextShape - en to lt translation catalogue (140 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Accept change
lt: Priimti pakeitimus

[ctx: Disable Shrink To Fit]
en: Disable
lt: Išjungti

[ctx: Enable Shrink To Fit]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reject change
lt: Atmesti pakeitimą

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Changes
lt: Rodyti pakeitimus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Changes
lt: Slėpti pakeitimus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AcceptRejectChangeDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TableOfContentsConfigure) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TableOfContentsStyleConfigure)
en: Dialog
lt: Dialogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
lt: Priimti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
lt: Atmesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
lt: Atšaukti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Log
lt: Keisti žurnalą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Author
lt: Autorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Date
lt: Data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Type
lt: Tipas

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: Descending
lt: Mažėjančiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prefixLabel)
en: Prefix:
lt: Priešdėlis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suffixLabel)
en: Suffix:
lt: Priesaga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, numberedEntries)
en: Number entries
lt: Numeruoti įrašus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Sort
lt: Rikiuoti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sortKeyGroupBox)
en: Sort keys
lt: Rikiavimo raktai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sortAlgorithm)
en: Alphanumeric
lt: Tekstinė ir skaitinė

en: Bibliography
lt: Bibliografija

en: References
lt: Nuorodos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Saving Format
lt: Išsaugojimo formatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Author Name
lt: Autoriaus vardas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, insertionGroupBox)
en: Insertions
lt: Intarpai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, insertionColorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deletionColorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatColorLabel)
en: Background Color
lt: Fono spalva

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deletionGroupBox)
en: Deletions
lt: Šalinimai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatGroupBox)
en: Format Changes
lt: Formatuoti pokyčius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureChangeTrackingButton)
en: Configure Settings
lt: Konfigūruoti nustatymus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, recordChangesCheckBox)
en: Record Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showChangesCheckBox)
en: Show Changes
lt: Rodyti pakeitimus

en: Font
lt: Šriftas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
lt: Bendri

[ctx: Name of the style]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Parent style:
lt: Aukštesnio lygmens stilius:

en: Normal
lt: Normalus

en: Small Caps
lt: Mažos didžiosios raidės

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Capitalize
lt: Iš didžiosios raidės

en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textColorLabel)
en: Text color:
lt: Teksto spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color:
lt: Fono spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Underlining:
lt: Pabraukimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Strikethrough:
lt: Perbraukimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Capitalization:
lt: Didžiosios raidės:

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: Short name%1
lt: Trumpasis vardas%1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortnameLabel)
en: Short Name:
lt: Trumpasis vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourcetypeLabel)
en: Source:
lt: Šaltinis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Article
lt: Straipsnis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Book
lt: Knyga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Booklet
lt: Bukletas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Email
lt: El. paštas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Incollection
lt: Įterpti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Journal
lt: Žurnalas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Manual
lt: Rankinis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Misc
lt: Įvairūs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 1
lt: pasirinktinis 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 2
lt: pasirinktinis 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 3
lt: pasirinktinis 3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 4
lt: pasirinktinis 4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 5
lt: pasirinktinis 5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author:
lt: Autorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: Year:
lt: Metai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publisherLabel)
en: Publisher:
lt: Leidėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: Address:
lt: Adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chapterLabel)
en: Chapter:
lt: Skyrius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, editorLabel)
en: Editor:
lt: Redaktorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pagesLabel)
en: Page(s):
lt: Puslapis(-iai):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, booktitleLabel)
en: Book title:
lt: Knygos pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, editionLabel)
en: Edition:
lt: Leidimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, volumeLabel)
en: Volume:
lt: Skirsnis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, institutionLabel)
en: Institution:
lt: Įstaiga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organisationLabel)
en: Organisation:
lt: Organizacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reporttypeLabel)
en: Type of Report:
lt: Ataskaitos tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, monthLabel)
en: Month:
lt: Mėnuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
lt: Pastaba:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Colors
lt: Spalvos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadowColorLabel)
en: Color:
lt: Spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadowDistanceLabel)
en: Distance:
lt: Atstumas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, positionGroupBox)
en: Position
lt: Pozicija

en: Special Characters
lt: Specialūs simboliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: Insert
lt: Įterpti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, weblinkInsertionTab)
en: Web Link
lt: Žiniatinklio nuoroda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Left
lt: Kairė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, center) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Center
lt: Centre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Right
lt: Dešinė

en: Insert Bookmark
lt: Žymelės įterpimas

en: Manage Bookmarks
lt: Tvarkyti žymeles

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Document
lt: Dokumentas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Depth:
lt: Gylis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Aligned at
lt: Lygiuoti ties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width
lt: Plotis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height
lt: Aukštis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color
lt: Fono spalva

en: Drop Caps
lt: Inicialas

[ctx: Line spacing value]
en: 1.5 Lines
lt: 1,5 eilutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Left:
lt: Kairė:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Line Spacing
lt: Eilučių intervalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: After:
lt: Po:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Alignment
lt: Lygiavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addFootnote)
en: Footnote
lt: Išnaša

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertLink)
en: Hyperlinks
lt: Hipersaitai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bDelete)
en: Delete
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addToC)
en: Contents
lt: Turinys

en: No Border
lt: Be rėmelio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bNew)
en: &New
lt: &Naujas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColumns)
en: Number of columns:
lt: Stulpelių skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRows)
en: Number of rows:
lt: Eilučių skaičius:

en: Styles
lt: Stiliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useOutline) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useStyles)
en: CheckBox
lt: Žymimas langelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureStyles)
en: PushButton
lt: SpaudžiamasMygtukas

en: Settings...
lt: Nuostatos...

en: Text
lt: Tekstas

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Align Left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align Right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Align Center
lt: Lygiuoti centre

en: Align Block
lt: Lygiuoti iš abiejų pusių

en: Page Break
lt: Puslapio lūžis

en: Font...
lt: Šriftas...

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

en: Text Color...
lt: Teksto spalva...

en: Background Color...
lt: Fono spalva...

en: Row Above
lt: Eilutę virš

en: Row Below
lt: Eilutę apačioje

en: Paragraph...
lt: _Pastraipa...

en: Insertion
lt: Įterpimas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Column Width
lt: Nustatyti stulpelio plotį

en: Autocorrection
lt: Auto taisymas

en: Key Press
lt: Klavišo paspaudimas

en: Text editing
lt: Teksto taisymas
