AutocorrectPlugin - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Configure &Autocorrection...
lt: Konfigūruoti auto taisymą...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AutocorrectConfig)
en: Autocorrection
lt: Auto taisymas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Si&mple Autocorrection
lt: Paprastas auto taisymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, upperCase)
en: Convert &first letter of a sentence automatically to uppercase
    (e.g. "my house. in this town" to "my house. In this town")
lt: Keisti &pirmą raidę sakinyje automatiškai į didžiąją
    (pvz. „mano namai. yra čia“ į „Mano namai. Yra čia“)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, upperUpper)
en: Convert &two uppercase characters to one uppercase and one lowercase character
     (e.g. PErfect to Perfect)
lt: Keisti &dvi didžiąsias raides į vieną didžiąją ir vieną mažąją raides
     (pvz. NUostabu į Nuostabu)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreDoubleSpace)
en: &Suppress double spaces
lt: Šalinti dvigubus tarpus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoReplaceNumber)
en: Re&place 1/2... with ½...
lt: Pa&keisti 1/2... su ½...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSuperScript)
en: Rep&lace 1st... with 1^st...
lt: Keisti 1st... su 1^st...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capitalizeDaysName)
en: Capitalize name of days
lt: Dienų vardus rašyti didž. raidėmis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultBulletStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doubleDefault) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, singleDefault) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: Default
lt: Numatytas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Custom &Quotes
lt: Savitos &kabutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, typographicDoubleQuotes)
en: Replace &double quotes with typographical quotes
lt: Keisti &dvigubas kabutes tipografinėmis kabutėmis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, typographicSingleQuotes)
en: Replace &single quotes with typographical quotes
lt: Keisti &pavienes kabutes tipografinėmis kabutėmis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Ad&vanced Autocorrection
lt: Išplėstinis auto taisymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replacements and exceptions for language:
lt: Keitiniai ir išimtys. Kalba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: All Languages
lt: Visos kalbos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedAutocorrection)
en: &Enable word replacement
lt: Įjungti žodžio pakeitimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, findLabel)
en: &Find
lt: &Ieškoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel)
en: Re&place
lt: Pakeisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add1)
en: &Add
lt: &Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove2)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeFormat)
en: C&hange Format...
lt: Pakeisti formatavimą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFormat)
en: C&lear Format
lt: Išvalyti formatavimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Find
lt: Ieškoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Replace
lt: Pakeisti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: E&xceptions
lt: Išimtys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Do not treat as the end of a sentence:
lt: Nelaikyti sakinio pabaiga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove1)
en: R&emove
lt: &Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Accept two uppercase letters in:
lt: Leisti dvi didžiąsias raidės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add2)
en: A&dd
lt: Pri&dėti

en: &Modify
lt: &Modifikuoti

en: Select Character
lt: Parinkti rašmenį

en: Autocorrect
lt: Auto taisymas
